Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Podrška > Obratite nam se

Obratite nam se Pitanje, prijedlog ili nesto treće..

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-03-2009   #151
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

jel Raziel banovan do daljnjega?
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #152
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Mogli bi mu dati novu priliku kad smo mogli vuxi i jos nekim drugima

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

al to nek odluci zlatan ipak je njega vredjao
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #153
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
jel Raziel banovan do daljnjega?
Permanentno!!
Ne zelim se mijesat i o njemu ne mislim nista ruzno ali..ipak je dao sebi previse slobode da vrijedja i sprda se sa moderatorom!Moze se desit raspravka i svadja oko neke teme..uvijek se to desava ali on je presao granicu..
Meni je svejedno..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #154
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

slažem se da je sigurno prešao granicu ali do tada mi se činio normalnim članom a ako se onom idijotu od vuxe dalo šansu zašto ne i njemu, uostalom svatko ko nešto skrivi uvijek mu se da neki ban na dan/koj dan pa onda ako kasnije nastavi ili skrivi nešto drugo pa permanentno, mislim ne želim se miješati u odluke moderatora i administratora ali ono malo mi se čini ''harsh''
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #155
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

da treba mu dati priliku
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #156
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
slažem se da je sigurno prešao granicu ali do tada mi se činio normalnim članom a ako se onom idijotu od vuxe dalo šansu zašto ne i njemu, uostalom svatko ko nešto skrivi uvijek mu se da neki ban na dan/koj dan pa onda ako kasnije nastavi ili skrivi nešto drugo pa permanentno, mislim ne želim se miješati u odluke moderatora i administratora ali ono malo mi se čini ''harsh''
Možda ti se čini harsh,pregurbo,ili kako god,ja to mogu razumijeti,ali ipak ovdje ima neka hijerarhija koja se mora poštovati.Raziel je bez ikakve potrebe počeo da me vrijeđa u ovoj temi nakon što sam zatvorio temu "Manchester-Inter" za dobrobit svih članova,jer to nije bila diskusija nego svađa nekoliko članova za koju nije bilo potrebe da se nastavlja..I nakon tih uvreda sam ostao suzdržan i nisam mu zamjerio jer me,iskreno govoreći, nije sekunde uvrijedilo uzevši u obzir o kakvom se tipu radilo.Nakon toga,počeo me omalovažavati i to mu stvarno nisam mogao oprostiti jer da jesam,onda bi se nekolicina drugih članova moglo pozivati na njegov oprost.Dakle,ban je permanentan i neće mu se skinuti,ja mu stvarno nisam kriv što za svoj život nije naučio biti kulturan ni koliko je crno ispod nokta.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2009   #157
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ok, hvala na pojašnjenju, doduše ja sam već zaboravio kakve su uvrede bile u pitanju i to, pa možda nisam trebao ni pitati
ok forget about it
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #158
Zlatko
New member
 

Join Date: Mar 2009
Posts: 1
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Možda ti se čini harsh,pregurbo,ili kako god,ja to mogu razumijeti,ali ipak ovdje ima neka hijerarhija koja se mora poštovati.Raziel je bez ikakve potrebe počeo da me vrijeđa u ovoj temi nakon što sam zatvorio temu "Manchester-Inter" za dobrobit svih članova,jer to nije bila diskusija nego svađa nekoliko članova za koju nije bilo potrebe da se nastavlja..I nakon tih uvreda sam ostao suzdržan i nisam mu zamjerio jer me,iskreno govoreći, nije sekunde uvrijedilo uzevši u obzir o kakvom se tipu radilo.Nakon toga,počeo me omalovažavati i to mu stvarno nisam mogao oprostiti jer da jesam,onda bi se nekolicina drugih članova moglo pozivati na njegov oprost.Dakle,ban je permanentan i neće mu se skinuti,ja mu stvarno nisam kriv što za svoj život nije naučio biti kulturan ni koliko je crno ispod nokta.
kako te sram nije???

evo ljudi ovo su moji uvredljivi i omalovažavajući postovi upućeni prema "super" moderatoru pa procijenite sami i zamislite se tko vam moderira po forumu...
Quote:
Originally Posted by Raziel View Post
Tema Man. Utd - Inter zatvorena??? Daj Zlatane ti si kao neki admin. i ideš zatvarat jednu od normalnijih i konstruktivnijih tema na forumu, nisi mi jasan uopće? Ako ti se ne sviđa nečije mišljenje na forumu nemaš šta tražiti ovdje...
Quote:
Originally Posted by Raziel View Post
Gledaj nije bolest sve šta boli... Uostalom, verbalni konflikt na forumima je skroz normalna pojava! Šta je najgore na ovakvim mjestima uvijek se desi da se nađe jedan infantilni genijalac kao ti da to sve sjebe... uostalom još si djete pa nije za začudit se uopće...
ok ovdje sam malo pretjera, al samo zato jer u tom trenu nisam bio svjestan koliko uvaženi moderator ima godina, a sukladno tome i intelektualnog poštenja!!!

Nakon silnih uvreda upućenih prema "super" moderatoru pošaljem post u muzici gdje mu posvećujem pjesmu od Let-a 3 - Dijete u vremenu u nadi da će shvatit da je sve bila sprdnja... ali očito "super" moderator nije nikad čuo za Let 3 i shvatio je to kao uvredu umjesto kao šalu, tu mu ja ne mogu pomoći nažalost...

Vjerovatno nakon svega ovog ponovo ću biti baniran, a to će biti još jedan dokaz o kakvom "super" moderatoru se radi koji jednostavno ljude koji se ne slažu s njim i koji nije u stanju se s nekim se verbalno suočiti iskljući sa foruma...

Ja ću se Zlatanu na kraju ipak isprićati ako se osjetio uvrijeđen i ugrožen mojim neprimjerenim postovima ali prika moraš prihvatit činjenicu da su forumi tu da ljudi iskažu svoje mišljenje makar se ti ne slagao sa njima i koji put bio uvrijeđen od nekih...
Toliko od mene!



Pozdrav, Raziel
Zlatko is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #159
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Vidi jednu stvar,ako želiš raspravu,barem je probaj argumentirati 1%.
Quote:
Originally Posted by Zlatko View Post
kako te sram nije???
Da me bude sram? Zašto da me bude sram? Zato jer si me bez razloga počeo nazivati imenima i posvećivati pjesme koje uz čitanje između redova nosi jasnu poruku.Jel me zbog toga treba biti sram?Tebe treba biti sram jer nemaš zrno kulture ni poštovanja nego vršiš hajku na ljude ovdje protiv mene

Quote:
Originally Posted by Zlatko View Post
evo ljudi ovo su moji uvredljivi i omalovažavajući postovi upućeni prema "super" moderatoru pa procijenite sami i zamislite se tko vam moderira po forumu...

ok ovdje sam malo pretjera, al samo zato jer u tom trenu nisam bio svjestan koliko uvaženi moderator ima godina, a sukladno tome i intelektualnog poštenja!!!
Nadam se da si svjestan koliko si glup ovdje ispao,prvo nešto kažeš pa onda sam sebe demantiraš,jer (bez namjere da te uvrijedim) jednostavno,ti argumentirano ne možeš sebe odbraniti od onoga što si učinio i umjesto da se kao pristojan čovjek izvineš ti dolaziš ovdje da me opet napadaš i kao na kraju neko izvinjenje.I šta je sa mojim godinama? Ti ne možeš pisnuti iz usta a da ne spomeneš moje godine,a kakve to veze ima? Pretpostavljam da si ti stariji od mene,a sa ovakvim ponašanjem i retorikom,ja bih se ozbiljno zapitao za psihičko zdravlje da sam na tvom mjestu,i onda ko je ovdje infantilan u stvari...?

Šta je sa mojim moderiranjem? Ako se bilo kome ne sviđa moja uloga na ovom forumu,kako je obavljam ili bilo šta drugo,pozivam sve članove da se izjasne i ja ću mirna srca odstupiti.

Quote:
Originally Posted by Zlatko View Post
Nakon silnih uvreda upućenih prema "super" moderatoru pošaljem post u muzici gdje mu posvećujem pjesmu od Let-a 3 - Dijete u vremenu u nadi da će shvatit da je sve bila sprdnja... ali očito "super" moderator nije nikad čuo za Let 3 i shvatio je to kao uvredu umjesto kao šalu, tu mu ja ne mogu pomoći nažalost...

Vjerovatno nakon svega ovog ponovo ću biti baniran, a to će biti još jedan dokaz o kakvom "super" moderatoru se radi koji jednostavno ljude koji se ne slažu s njim i koji nije u stanju se s nekim se verbalno suočiti iskljući sa foruma...
Iz te pozicije što si sam sebi napravio u toj temi (ja to volim zvati intelektualno vrijeđanje) možeš sada svašta reči.Ali ja nisam glup čovjek,i to treba da znaš.Ja znam čitati između redova i jako dobro mogu diferencirati šalu od uvrede.Prema tome,nema potrebe da tu zalazimo jer dobro znamo i ja i ti šta je to značilo.

Ti ćeš bit/ostati banovan,to je sigurno i to ne možeš opravdati činjenicom što nisi moj istomišljenik,već zato što si bezobrazan i nekulturan,možda se i osjećaš povlaštenim zato što si stariji,ne znam,ali ovakvim pristupom si sam sebe potkopao,nema smisla da mene kriviš.I da,ako pratiš moj moderatorski radi koji ti toliko smeta,vidjećeš koga sam ja banovao,ili bolje rečeno koga nisam.Ja to ne volim raditi i iskreno,to mi je najmrži dio ovog svega (osim kada su u pitanju nepoželjni gosti,Milanisti i Jubrentini),ali jednostavno sa nekim ljudima nemam izbora i to je nekad jedino riješenje.

Quote:
Originally Posted by Zlatko View Post
Ja ću se Zlatanu na kraju ipak isprićati ako se osjetio uvrijeđen i ugrožen mojim neprimjerenim postovima ali prika moraš prihvatit činjenicu da su forumi tu da ljudi iskažu svoje mišljenje makar se ti ne slagao sa njima i koji put bio uvrijeđen od nekih...
Toliko od mene!

Pozdrav, Raziel
Meni se ne moraš ispričavati jer ti ja nisam nešto ni posebno zamjerio to što si uradio.Jednostavno,po meni,ti si se tu iskazao,a ja sam ti pokušao pomoći tako da ne odgovaram na te postove,ili sve svedem na šalu.Što se foruma tiče,naravno ljudi su tu da iskažu svoje mišljenje,ali dobro se zna šta je mišljenje.

Pozdrav.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #160
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

dobro vas je banovat cu vas ja sve heheheh

istina poglupo je bilo zakljuvacanje teme jer valjda svaki navijac ima pravo ka kaze sta misli o tekmi...jbg kakav si navijac ako ti nije krivo sto smo ispali od manutd i to na onaj nacin gdje nas u obdje tekme pojedu

navijaci i jesu tu ga bode, psuju, galame, lome haha a ne da budu sminkeri i samo da gledaju na veliki ekran na stadioni da vide hoce li i oni biti na TV i kako im stoji sminka
hulle is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #161
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Hulle razumijem da si ljut na Josea zbog dosta toga..i ja sam posebno zbog relacije(Figo-Quaresma..prvi starac igra a drugom nije se dala prava sansa) a sto se tice ispadanja iz lige sampiona moramo priznati da nemamo pokrice na sredinu za velika djela(nadam se na ljeto da ce se to popravit)
Sto se tice zatvaranja teme Manchester-Inter podrzavam odluku u potpunosti zato sto je bilo toliko glupih postova u tu temu da je to nevjerovatno..
Nijesam ja najpametniji pa da sad drzim lekcije ali zbog svega toga sebe sam iskljucio sa foruma na 2 dana samo da ne citam gluposti i bespotrebno se nerviram..
Postujem svacije dobronamjerno misljenje ali na onoj temi se culo dosta toga sto nema veze sa realnoscu i kad se nadju dva tvrdokorna,po malo zatupljena clana eto ti svadje pa zato nijesam htio ulazit u zucniju raspravu a imalo je materijala..
Oprostite sto se mijesam ali zelim podrzati Zlatana u svemu ovome..a sto se tice Raziela do ovog ispada sa moderatorom bio je clan za veliki respekt pa jos vise cudi sto je dao sebi za pravo da se (posprduje) sa Zlatanom
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #162
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

dejo o5 si zaboravio popiti lijek hehehehe
hulle is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #163
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Hulle razumijem da si ljut na Josea zbog dosta toga..i ja sam posebno zbog relacije(Figo-Quaresma..prvi starac igra a drugom nije se dala prava sansa) a sto se tice ispadanja iz lige sampiona moramo priznati da nemamo pokrice na sredinu za velika djela(nadam se na ljeto da ce se to popravit)
Sto se tice zatvaranja teme Manchester-Inter podrzavam odluku u potpunosti zato sto je bilo toliko glupih postova u tu temu da je to nevjerovatno..
Nijesam ja najpametniji pa da sad drzim lekcije ali zbog svega toga sebe sam iskljucio sa foruma na 2 dana samo da ne citam gluposti i bespotrebno se nerviram..
Postujem svacije dobronamjerno misljenje ali na onoj temi se culo dosta toga sto nema veze sa realnoscu i kad se nadju dva tvrdokorna,po malo zatupljena clana eto ti svadje pa zato nijesam htio ulazit u zucniju raspravu a imalo je materijala..
Oprostite sto se mijesam ali zelim podrzati Zlatana u svemu ovome..a sto se tice Raziela do ovog ispada sa moderatorom bio je clan za veliki respekt pa jos vise cudi sto je dao sebi za pravo da se (posprduje) sa Zlatanom
Ajde u buduce pazi malo sta pricas
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #164
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Ajde u buduce pazi malo sta pricas
Odmah si se prepoznao..

---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
dejo o5 si zaboravio popiti lijek hehehehe
Nijesam.. svako jutro po kasiku meda i narandju
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009   #165
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Ajde u buduce pazi malo sta pricas
možda je i mislio na tebe ali zašto odmah takva reakcija?
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic