Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-01-2015   #31
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sramota me je sta sam ja gledao 45 min. po svim parametrima nas tuce Empoli,a mi pricamo o trecem mestu,bezi bre...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

De ba Sile ne provaljuj, trebao je Mačak ostati pa da gledaš kako se razbija Inter .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #33
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Lose poluvrijeme....Jad i cemer. Empoli se kao nes trudi ali bez ucinka, dok s dr strane nasi se i ne trude hahahha.

Bit ce bolje drugo poluvrijeme....tesko da moze biti gore

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

Bit ce koja izmjena i ....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #34
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Bezi bre dera,pa jel vidis ti na sta ovo lici,mi stalno pricamo o nekom vremenu i uigravanju i 1000 drugih razloga,pa mi ovde pricamo o Empoliju raspalom koji je bio bolji od nas,i dok mi svaku tekmu pricamo i trazimo neke razloge i vreme za uigravanje,prvenstvo samo klizi i utakmice prolaze,pa koji su razlozi ovakve igre protiv Emoplija,ma bruka...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #35
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Kova, Sacir i Bona unutra
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #36
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Eo ga Andreoli usao,sad ce biti golova:-))))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Bezi bre dera,pa jel vidis ti na sta ovo lici,mi stalno pricamo o nekom vremenu i uigravanju i 1000 drugih razloga,pa mi ovde pricamo o Empoliju raspalom koji je bio bolji od nas,i dok mi svaku tekmu pricamo i trazimo neke razloge i vreme za uigravanje,prvenstvo samo klizi i utakmice prolaze,pa koji su razlozi ovakve igre protiv Emoplija,ma bruka...
Uvijek su nam bili težak protivnik, pogledaj malo historiju protiv Empolija, uvijek jedva 0-1 u 90'.
Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Eo ga Andreoli usao,sad ce biti golova:-))))
Umjesto? Ako si gledao tekmu znaš zašto je napravljena ta izmjena.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #38
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Znam,al sam to rekao ironicno,i mani se dera glupih cinjenica,smesni smo,nemoj mi nikakva opravdanja protiv ovakvih levata traziti.

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

Ju,ju,ju dace nam gol,neverujem koliko smo smesni

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Pocepase nas kao svinja masan dzak:-)
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Podcjenili smo svi Empoli, od Mancinija do nas navijača koji smo očekivali laganu pobjedu.

Onaj Icardi treba u ring sa Osvaldom, lik se šeta u ofsajdu, a zbog njega Osvalda nema na klupi. Komplet napad nevidljiv.

Empoli igra ko nekad Barca .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ne igra Empoli kao nikakva Barsa nego smo mi losi,ja u svom zivotu nisam video ekipu koja je bila toliko staticna i nepokretljiva kao mi danas.Sto se Mancinia tice frajer se sjebao do jaja sa postavom,PALASIO NEDODIRLJIV.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #41
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Lose....

Nisam siguran sta su ovi nasi igraci jeli, al sta god da su jeli nije im prijalo....

Izgubili smo dva vazna boda od ekipe koja se bori za opstanak....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #42
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Icardia ni malo ne krivim jer su oni koji su trebali da naprave neku akciju bili smejurija

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

Sto se Palasia tice,taj frajer ako pocne sledecu tekmu,za mene je Mancini obicna budala,ni manje ni vise,pa ljudi neverovatno je da ta drtina igra konstantno a da je konstantno los.

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

I dok Mancio ganja Suareza,Leivu i ostale zadnje vezne,nama desnog beka igra Krampa,strasno.

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

Ja sam ovim rezultatom danas,blago je reci sokiran,ne verujem i dalje da smo mi 19. ekipi dali bodove,nevera ljudi,NEVERAAA!!!

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

I da stvar bude jos gora mi danas nismo priliku napravili,a da smo izgubili bilo bi potpuno zasluzeno.

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

I kad covek taman pomisli ajde evo sad cemo krenuti,pobedili smo,sledecu igramo protiv smesne ekipe protiv koje se bodovi moraju uzeti,i ti dodjes i odigras ovako sramno,a trener ostavi na klupi ubedljivo najboljeg igraca sredine terena i glavnog kreativca i uvede ga u 50 i nekom minutu i to posto je taj isti igrac imao nedelju dana pauze zbog suspenzije,meni je to van svake pameti,a Saciriju da priliku 13 min.

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

A Palasio je satro spreman za 90 min. pa po kojoj to logici nikako mi nije jasno,lik se raspada po terenu.

---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:14 ----------

A ti sad Mancio nastavi da pricas o trecem mestu,e od danas ja kazem da mi treci mozemo biti samo kad na vrbi rodi grozdje,tesimo se tu kiksevima ostalih ekipa a nikad da se to konkretno materijalizuhe,bezi bre,2 godine nemozemo dobiti 3 tekme u nizu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #43
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Šta reći osim da je i zadnja nada za 3. mjestom pala u vodu. Još uvijek razmišljam o utakmici i ne vjerujem. Pa šta je ono bilo jebem im sve svima. Ne samo da nismo pobijedili, nego nisu ni htjeli da pobjedimo (jestel primjetili Crampu kako odugovlači kod auta, Handu kako odugovlači kod ispucavanja), naši su jebeno branili rezultat protiv jebenog Empolija, kako je moguće da ekipa (i trener) koji protiv Jubeta idu na pobjedu a brane se protiv Empolija (kojeg je Cagliari hladno rasturio sa 4-0 na tom istom stadionu). Ode sezona, na ljeto će otić i Mancini, ode sve u helać jebo ja život ovakav.

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:22 ----------


Još smo dobro i prošli, jebo im Empoli mater
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
jestel primjetili Crampu kako odugovlači kod auta, Handu kako odugovlači kod ispucavanja
Jesam, pravo iritantno.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2015   #45
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Jesam, pravo iritantno.
Jebo sam Manciniju sve u tim trenutcima, trebao se zaletit i nabit ih nogom u guzicu
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic