Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-04-2010   #106
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jebote al ima sad otvorenih tema Fiorentina : Inter neznam u koju da pišem
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010   #107
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
de samo recite jel sudija zabijao golove?????
jel sudija ponistavao golove????
jel sudija nama dao crvene kartone?????
hvala
hvala
hvala

stvarno mi nije jasno kako ste naivni...svu paznju ste okrenuli na sudiju a niko ne govori o tome da smo u zadnjih 10 utakmica osvojili samo 13bodova samo 3 pobjede protiv Livorno, Bologna i Udine.....

jel i zato kriv ovaj sudija za kojeg je murinjo rekao da je slavio pogodatk viola (Mourinho allegedly spotted Ayroldi making a fist as if to celebrate Per Kroldrup’s goal)???
a znate li zasto je on to uradio? ....radi juventusa? milana? rome? ne ne i ne
radi murinja s kojim je u svadji vec duze vrijeme...on nas nije ostetio...nije ni to njegov opis posla al je nevjerovatno kako vi samo padate na te stvari....covjek nije utjecao na igru...
jel on kriv sto smo primili golove...nije....jel kriv sto nismo zabili...nije
jel kriv sto smo prokockali ogromnu prednost...nije


pa koji vam je k.... onda....

o5 kazem...to nije dio njegovog posla ali svaliti sada na sudiju sto je roma na korak do titule je stavno besmisleno

Kad se obracesh nekom, onda mu se obrati imenom, da bi taj neko znao da li da ti odgovori ili ne... Ja hocu jer radis ono sto i uvijek... Zamjenjujesh teze i izvrcesh cinjenice...Tvoja prica kraja nema... A ni pocetka bogami, no eto... Jedini ti znash pravu istinu...
Osjecam se toliko neprosvijetljenim kad citam tvoje postove - od tebe uvijek nesto novo saznam... Kako razvijash tvoju teoriju, ona sve zamrshenija i tezha za shvatiti... Murinjo je paklenu zavjeru skovao protiv nas... Ti i tvoje teorije zavjere... Kako koja - sve dosadnija i dosadnija...

Probaj nekad procitiati sta drugi ima da kaze. Probaj procitati moj post i racionalno shvatiti njegovu poruku. Jasno sam rekao da to sto se desili nije nikakav alibi za gubitak bodova. Kao da sam znao da ce se neko sa neelasticnim mozdanim vijugama naci da tumaci sta je pisac htio reci. Nego srecom,vrlo sam jednostavno i nedvosmisleno prokomentarisao jednu nesvakidasnju cinjenicu koja se desila - Sudija se radovao postignutom golu - paradoksalno, zar ne?!

Pozdrav...
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010   #108
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Odmah da napisem da me vise ova tema o sudiji ne zanima ..
Hulle ..izvrnuo si vecinu nasih rijeci, svi mi znamo kakva je situacija na tabeli, kakva je nasa forma, igra i ostalo. Sto je bitnije ..ne moras nam ti dokazivati kolike smo naivcine, niti je potrebno da znas koji ili kakav nem je k ...
Komitski Đenerrale ..Hulle jest izvrnuo ono sto smo Inter_boy, Vanja, ti i ja napisali ..ali nije pisao o nama osobno, cak je koristio mnozinu kroz cijeli svoj post (sam si to primjetio)
Za razliku od tebe koji si polovinu svog posta iskoristio na osporavanje Hulleta: na njegove teorije, prosvijetljavanje (ironicno naravno), njegovoj jedinoj istini, racionalnom shvatanju i neelasticnim mozdanim vijugama ..

Ono sto je bitno:
Nemam nista protiv bilo koga na ovom forumu, pa ni tebe koji nisi jedini koji se svadjao ..
Za razliku od nekih koji nekada (kao vi sada) nisam na ovom forumu kako bih dokazao svoju inteligenciju, misljenje, moc pisanja, poznavanje Intera ili sta vec. Tu sam da se odmorim od obaveza, da se nasalim i da uzivam pisajuci o Interu ..
Ne zelim glumiti nekog sveca, niti naivca i dobro znam da je veca vjerovatnoca da ce doci do jos jedne rasprave, prije nekog izvinjavanja ..ali eto ..
Ovo nista mi uopste ne bi smetalo da nisam svjedok Maurovog napustanja, kao i mnogih drugih ..a svi oni navijaju za Inter.
I zamislite te ironije, ne raspravljamo se o nacijama, vjerama koje su nam razlicite ..a jesmo oko Intera koji nam je zajednicki svima.
I hoce li iko ostati?
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010   #109
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

Normalno da cemo da raspravljamo o Interu,zato i postoji ovaj forum,svako ima svoje misljenje i moze da kaze sta hoce, zbog toga i dolazi do sukoba,necu sigurno da raspravljam o tome sta si ti ili bilo ko drugi jeo za dorucak!!ne razmislja ovde svako kao ti.neko voli muntarija,neko voli pandeva,neko voli milita,neko mrzi pandeva,neko muntarija, itd itd!!!!i sta sad ja i ti treba da razgovaramo i da me ti ubedis sta valja a sta ne!ako ja ne volim npr muntarija,sta sad,ne mozes ti da me ubedis da ga zagotivim,pa nema sansee!!!!svako ima svoje misljenje i to je to!!!!
CAX is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010   #110
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Iznesi ti svoje misllenje ..to je sasvim uredu, ali poenta je da ga ne nameces drugome tako sto ces uzdizati sebe a spustati drugog (nekada i uvredama)..
Npr. ja volim Muntarija ..a kad ga neko napada ne kazem mu da mu je inteligencija ravna broju cipela (jedan od primjera)
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010   #111
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma to pametni Adriano10, koji je imao i nacionalisticke ispade koliko se secam...
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010   #112
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

da li ste znali da je ovaj sudija sto je slavio, isti onaj sto je prijavio psovku maicona, sto su nasi negirali, i maicon nije igrao par utakmica zbog toga
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2010   #113
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Smece..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic