Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-10-2009   #136
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
1) Ok, koja je onda realnost? Jel' to "realnost" toliko loša da je moja ljubav prema Interu sljepilo? Ili da preformulišem, jel' smo mi toliko loši da realnost treba da predstavlja puko pljuvanje po Mourinhu i kukanje kao da smo van igre u svim takmičenjima? Da želiš svom klubu da ne osvoji 5 god titulu zbog jedne osobe? Da bude kao Arsenal? Ja ne mislim tako, ti ako misliš to je tvoj problem.

2) Ja ne izvlačim iz konteksta nego tačno prezentujem dio teksta na koji dajem odgovor. Tu nešto nije jasno?

I da, ja članu kojem sam pisao (verma_interista) nisam rekao ništa uvredljivo, nisam mu rekao ništa što se protivi pravilima foruma, već sam komentarisao post na što polažem potpuno pravo.

3) Ja ne znam šta ti imaš, ili da li uopšte imaš išta sa članom verma_interista. Ja nisam policajac, neću u to da ulazim, i za mene ste dva posebna člana sa abnormalno sličnim stajalištima, i biće tako dok ne bude postojao konkretan razlog za suprotno.
---------------------------------------------------------------------------

Ja ne znam zašto se ti konstantno pozivaš na moju moderatorsku poziciju? Jel' tebi smeta to, evo otvoreno reci?

Ja sam ovdje član jako dugo, pomogao sam dosta u razvoju foruma, i od administratora dobio na povjerenje funkciju sa kojom pomažem i adminu i forumu. A što je najvažnije, ne zloupetrebljavam funkcije koje imam na dispoziciji, i pišem, i odnosim se prema članovima isto kao i prije ovoga. Dakle, sve te tvoje prozivke padaju u vodu.

A ako želiš, ti možeš slobodno otvoriti anketu da se članovi izjasne o mojem moderatorskom radu, i ja ti dajem riječ (koja je jednaka zakletvi) da, ukoliko budem izglasan negativno, zauvijek odlazim? Ako će te učiniti sretnim, mogu ti i pomoći pri organizaciji, ti se samo izjasni?


Pozdrav, Zlatan.

Zlatane,ne mislim da tvoj nacin repliciranja pomaze unaprijedjenju foruma,i broju clanova..vjerovatno ljudi koji su ti dali da radis to nisu razmisljali na taj nacin,
Ti bi trebao biti neko ko nece kompromitirati svoj rad ovdje,a ne neko ko se mora pravdati,i pozivati na odredjene ankete i sl.
Kako je to neko od clanova prije napisao,ovo je mjesto gdje forumasi ostavljaju svoja misljenja,ovakva,ili onakva,i vjeruj mi nemoguce je da svi ti ljudi idu tebi "niz dlaku",i pisu sta ti zelis.
Jako je neukusno nazivati me antiinterovcem,ili juventinom,pogotovo ne nakon mog posta iz kojega se nista slicno nije moglo izvuci. I dalje stojim iza toga,i to cu uvijek ponoviti ,da bi potpisao 5 debelih godina bez trofeja,ali da nakon toga odem na Meazzu znajuci da cu gledati super brzi,superofanzivni,za oko lijepi,i ucinkoviti nogomet ,i sastav u kojemu necu gledati 8 destruktivaca u ekipi,prebacivanja polovine,strahovanja od nekih Kazana,Anothorsisa,gdje cu gledati ekipu koja puni protivnicke mreze na osnovu izradjenih akcija,a ne na osnovu individualaca koji se placaju vise nego ovi sto si ih nabrojao u prethodnom postu.
Spomenuo si gore Muntarija,Cambiassa,Stankovica,Mottu kao igrace koji ne mogu demonstrirati lijep nogomet,a ja se pitam ,zasto se onda dovode ti igraci??Je li to Inter nema novca?Pa,Inter je potrosio puno,puno vise izgradjivajuci ekipu nego Barcelona,i u tome je fora,zasto napokon ne postoje ljudi koji ce raditi na tome da se u klub dovode igraci koji mogu unaprijediti nasu igru u estetskom smislu!?Uostalom tvoj trener ljubimac je radio na dovodjenju igraca.
Na kraju da te podsjetim druze,ne pisem ovdje kako bi dizao svoj kredibilitet kod tebe,ja znam koliko dugo,i koliko jako navijam za svoj klub...ne pada mi na pamet da to tebi dokazujem!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009   #137
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Da završimo rasprave jednom za sva vremena na ovoj temi.

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Zlatane,ne mislim da tvoj nacin repliciranja pomaze unaprijedjenju foruma,i broju clanova..vjerovatno ljudi koji su ti dali da radis to nisu razmisljali na taj nacin,
Ti bi trebao biti neko ko nece kompromitirati svoj rad ovdje,a ne neko ko se mora pravdati,i pozivati na odredjene ankete i sl.
Kako je to neko od clanova prije napisao,ovo je mjesto gdje forumasi ostavljaju svoja misljenja,ovakva,ili onakva,i vjeruj mi nemoguce je da svi ti ljudi idu tebi "niz dlaku",i pisu sta ti zelis.
Ja tebi u postu nisam napisao ništa loše, odnosno ništa što se kosi pravilima ovog foruma. Iz tih razloga ne kompromitujem svoju poziciju i molim te pazi šta pišeš u vezi toga. Napisao si post koji je u meni izazvao određenu reakciju i ja sam napisao sve šta sam mislio (i dalje dobro i debelo stojim iza tog posta, a i za svakog ostalog), ali naravno, sve obrazloženo i po pravilima. Ako misliš da sam zbog moderatorske titule trebao prešutjeti post s kojim se iz korijena ne slažem, tu si se grdno prevario, a i svi koji misle tako. Ponavljam, pišem šta mislim, obrazložim i argumentiram i nikoga ne vrijeđam.

Isto tako, ja se nisam nikome pravdao, nego rasčistio situaciju pošto se spominje moja moderatorska pozicija, kao da sam ja neki totalitarac koji ugnjetava nekoga. Jednostavno, ja se ne smatram "višim" od bilo koga, djelujem kako sam i prije, i uvijek pišem ono što mislim. Nekome je to problem i to sam htio rasčistiti, dakle ne uvlači nepotrebne stvari u diskusiju. I te priče da neko piše ono što ja želim su apsolutno besmislene jer za to nema nikakvog smislenog razloga. Sa svakim sam imao ovdje barem nekoliko diskusija, nekada i žestokih, i niko nije pisao ono što ja želim već svoja mišljenja.

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Jako je neukusno nazivati me antiinterovcem,ili juventinom,pogotovo ne nakon mog posta iz kojega se nista slicno nije moglo izvuci
Ako pročitaš malo komentare i ostalih članova na tvoj post, vidjećeš da su reakcije otprilike iste. Ja te nisam nazvao juventinom, nego sam dobio dojam da "kamuflirani juventin" piše. Izvini ako si se našao uvrijeđenim, ali kada neko tako agresivno napada i klub i osoblje, pa onda izjava da bi potpisao da Inter 5 godina ne osvoji trofej itd; za mene nisu demonstracija ljubavi prema klubu. To je moje mišljenje, a ti najbolje znaš svoja razmišljanja i emocije, tako da, voditi raspravu oko ovoga je besmisleno.

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
I dalje stojim iza toga,i to cu uvijek ponoviti ,da bi potpisao 5 debelih godina bez trofeja,ali da nakon toga odem na Meazzu znajuci da cu gledati super brzi,superofanzivni,za oko lijepi,i ucinkoviti nogomet ,i sastav u kojemu necu gledati 8 destruktivaca u ekipi,prebacivanja polovine,strahovanja od nekih Kazana,Anothorsisa,gdje cu gledati ekipu koja puni protivnicke mreze na osnovu izradjenih akcija,a ne na osnovu individualaca koji se placaju vise nego ovi sto si ih nabrojao u prethodnom postu.
Ja tebe pitam, jel' realno očekivati igru kakvu demonstrira Barca sa veznim redom kakav mi imamo? Mi već dugi niz godina igramo otprilike isti fudbal, defanzivni i jak, a za to i imamo igrače. Takve stvari se ne mijenjaju preko noći.

I zaboravljaš mali detalj, a to je da mi igramo u Serie A, talijanskom prvenstvu, taktički najjačem na svijetu. U Italiji niko ne igra atraktivan fudbal, a za to ima i razlog zar ne?

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Spomenuo si gore Muntarija,Cambiassa,Stankovica,Mottu kao igrace koji ne mogu demonstrirati lijep nogomet,a ja se pitam ,zasto se onda dovode ti igraci??Je li to Inter nema novca?Pa,Inter je potrosio puno,puno vise izgradjivajuci ekipu nego Barcelona,i u tome je fora,zasto napokon ne postoje ljudi koji ce raditi na tome da se u klub dovode igraci koji mogu unaprijediti nasu igru u estetskom smislu!?Uostalom tvoj trener ljubimac je radio na dovodjenju igraca.
To je pitanje koje trebaš uputiti čelnicima Intera, ne meni. Ja nisam odgovoran za transfere. Mourinho nije moj "ljubimac" već je trener kojeg cijenim i poštujem, kao stručnjaka. Ali na stranu to sve, pod Mourinhom je došao jedan centralni vezni (Motta) i jedan trequartista (Sneijder), igrače koje godinama nismo imali. A Moratti je donedavno govorio da nam Sneijder ne treba, niti kreativni veznjak, da može Balotelli igrati trequaritstu itd.

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Na kraju da te podsjetim druze,ne pisem ovdje kako bi dizao svoj kredibilitet kod tebe,ja znam koliko dugo,i koliko jako navijam za svoj klub...ne pada mi na pamet da to tebi dokazujem!
Za mene je ova rasprava završena, kao i sve ostale na ovoj temi. Ti si rekao šta si imao, i ja sam takođe.

Svejedno, pozdrav od mene, Zlatan.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009   #138
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

jao macko, pa jel moguce da se ovoliki fight odrzao bez mene
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009   #139
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Derbi della Benemamata
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009   #140
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

100% 4 Zlatan,Zlatan pobjedio 3-0 u derbiju kako ti kazes Q Derbi della Beneamata
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009   #141
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Dede zlatan za 4:0 da bude poker
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2009   #142
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Ne sprdajte se bez veze. Ovo je tema Rubin Kazan-Inter, riješili smo nesuglasice (barem s moje strane), tako da nema potrebe sa spamanjem.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2009   #143
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Jako je neukusno nazivati me antiinterovcem,ili juventinom,pogotovo ne nakon mog posta iz kojega se nista slicno nije moglo izvuci. I dalje stojim iza toga,i to cu uvijek ponoviti ,da bi potpisao 5 debelih godina bez trofeja,ali da nakon toga odem na Meazzu znajuci da cu gledati super brzi,superofanzivni,za oko lijepi,i ucinkoviti nogomet ,i sastav u kojemu necu gledati 8 destruktivaca u ekipi,prebacivanja polovine,strahovanja od nekih Kazana,Anothorsisa,gdje cu gledati ekipu koja puni protivnicke mreze na osnovu izradjenih akcija,a ne na osnovu individualaca koji se placaju vise nego ovi sto si ih nabrojao u prethodnom postu.
sta ti mislis da li je dobro ili lose za klub da bude 5 godina bez trofeja?

P.S ako bas tolko volis lep fudbal, dogovori se za samirom i predji na barcelonin forum
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic