Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-03-2011   #1
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default Inter - Lecce

v


Nedjelja,20.03.2011
15h
Giuseppe Meazza,Milano

Nakon velike utakmice u LP nastavlja se borba za scudetto.Na Meazzu nam dolazi 18-to plasirani Lecce koji u zadnje tri utakmice ima samo jedan remi i 2 poraza.Nasi s druge strane zele novu pobjedu nakon kiksa u Bresciai.

Moguc povratak Milita za ovu utakmicu.Pobjeda ne bi trebala doci u pitanje,bez obzira na sigurni umor igraca nakon uspjeha u Minhenu i na cinjenicu da je Lecceu potreban svaki bod u borbi za opstanak.

Da li je vrijeme za Coutinha ?

__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.

Last edited by Il Mago; 17-03-2011 at 14:41.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2011   #2
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Zaigrace Cou valjda
Ja bih ipak sacekao jos ovu utakmicu sa Militom pa sledecu neka zaigra jedno 15-20min,just in case...
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2011   #3
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

nece milito igrati od pocetka,bilo bi lepo da udje u drugom pol. verovatno cemo krenuti sa 3 napadaca,s tim sto bi mozda mogao Cou od pocetka umesto pandeva ker je ovaj umoran,capitano se oporavio pa ce verovatno on na levog beka a cambi i stanke u sredini
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2011   #4
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2011   #5
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

Ja očekujem da Milito zaigra u ovoj utakmici ,ako ništa barem u drugom poluvremenu.
Fontolan is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #6
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

ovako predvidjaju, nista nego slijedi nam jos jedna luda utakmica, nakon promjene formacije u 2 pol cemo ih razvaliti
 
nekako



Last edited by Forza_Grande Inter; 19-03-2011 at 01:46.
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #7
Bauscia
Esordienti
 
Bauscia's Avatar
 

Join Date: Mar 2011
Location: Belpaese
Posts: 11
Default

Milito bi trebao biti na klupi, iako cemo to saznati sutra. Ne znam da li ce izaci sa ovom “standardnom” formacijom, ili ce Leonardo ponoviti 4-2-3-1. U svakom slucaju Zanetti se vraca u pogon nakon prehlade, Pazzini je 100% starter. Treba paziti na zute kartone, cetvorici prijeti suspenzija: Eto’o, Pazzini, Lucio i Nagatomo, cini mi se. A sljedeci vikend je derby. Ako budemo igrali sa trojicom iza Pazzinija, bolje je forsirati Pandeva nego ubacivati u vatru Coutinha, jer je Pandev sigurno pun elana i volje nakon gola u Minhenu, a nadam se da bi se u zavrsetku sezone mogao vratiti u pravu formu. Svaki igrac ce biti bitan, od sljedece sedmice igramo jednu utakmicu svaka 3-4 dana.
Bauscia is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #8
Maicon
Banned
 

Join Date: Dec 2010
Posts: 140
Send a message via ICQ to Maicon
Default

Samo da se ne opuste,da bude ono ma nakantacemo ih! Imamo sjajnu sansu sad dobijemo bilan kiksa protiv Palerma.Pobjeda u derbiju i eto nas! 3 od 3 OPET !
Maicon is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #9
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Moraju ovo da odigraju jos bolje nego protiv Bayerna...moramo sutra da pobedimo Lecce,ja bi igrao sa 3 u napadu a ako ne onda barem Coutinho umesto kloca Stankovica...jer velike su sanse da bilanezi kiksaju protiv Palerma,jos im ne igraju dosta vaznih igraca,sad trebamo da se stegnemo da dobijemo nekoliko za redom i da ih dobijemo u derbiju
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #10
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

Jel to za zute kartone proverena prica?? Kome preti suspenzija??
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #11
Bauscia
Esordienti
 
Bauscia's Avatar
 

Join Date: Mar 2011
Location: Belpaese
Posts: 11
Default

Naravno da je provjerena prica, necu plasirati dezinformacije...
Nabrojanim prijeti kazna neigranja u derbiju ako fasuju zuti karton kojim slucajem. Ali tesko da ce se to desiti napadacima, jedino Lucio treba paziti. Za Nagatoma jos ne znam da li ce igrati u pocetnoj formaciji.
I naravno Deki Stankovic nije kloc, uvijek ostavlja dusu na terenu. O tehnickim sposobnostima da ne govorimo.
Bauscia is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #12
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

da,u pravu si za dekija ali dekija pre na pocetku sezone,od kad je pocela ova polusezona katastrofalan je ,mng nam usporava igru ,ne trudi se kao pre,ako mu naidje lopta na pola terena nema veze dal jurimo rezultat i dal trebamo da postignemo go sutira on zabole ga,onda protiv bayerna sam bas pratio uopste nije mnogo trcao niti zatvara protivnicke igrace celu utakmicu se setkao negde u medju prostoru nit u napadu nit u odbrani,cist primer protiv bayerna on izasao usao Coutinho preokrenuli dali dva gola igrali mnogo boolje brze sa vise prilike,protiv Genove izasao uso Pandev 5 gola vise prilika bolja igra sve...velika je razlika
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #13
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Slažem se da je prošlo vrijeme Stankovića ali samo za jače utakmice,ali u ovakvim slabijim dolazi do izražaja njegovo iskustvo,tako da ga ne treba otpisivati nikako. naravno i ja bi volio vidjeti Pandeva otpočetka.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #14
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

Ranocchia i Milito nisu pozani za sutra

“I don’t think it’s a crucial problem that we have to deal with. Andrea Ranocchia has been left out because he is not fit to play right now and has had far too many games for his current condition.”

samo se treba cuvati zutih, pobjeda ne bi trebala doci u pitanje
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011   #15
Bauscia
Esordienti
 
Bauscia's Avatar
 

Join Date: Mar 2011
Location: Belpaese
Posts: 11
Default

Istina da Deki protiv Genoe nije bio na svom nivou, ali to prvo poluvrijeme su svi bili katastrofalni. Mislim da je dogovor u svlacionici promijenio tok utakmice, a ne ulazak Pandeva. Protiv Bayerna nije igrao na svojoj poziciji, a takodjer prvo poluvrijeme nam stvari nisu isle po planu. Svi su zakazali. Coutinho je potencijalno odlican igrac, ali mu nedostaje snage za prave utakmice. Obicno se odbije od protivnika k’o od zid, kad ulazi u duel. Uglavnom bice od njega nesto. Ali svejedno meni smeta kad neki navijaci nazivaju klocevima nase dugogodisnje igrace. Ne govorim ovo tebi, vec uopsteno, dosta navijaca ima taj obicaj. Kod mene to prolazi samo dok traje utakmica i pola sata nakon nje. Jer je tad tesko kontrolisati emocije i reakcije, tako da i ja svasta izgovorim i opsujem. Ali kad lopta miruje, onda treba iskazati zahvalnost. Ja sam Cordobi svasta izgovorio odmah nakon Brescie, ali ne bih ga nikad nazvao klocem, zbog svega sto je dao za Inter. Bicu mu vjecno zahvalan, par gresaka ne mogu nikako baciti u sjenu sve sto je napravio za nas. Klocevi su bili raznorazni Vampeta, Pacheco, Gresko itd.. A Stankovic ima u nogama jos makar jednu kvalitetnu sezonu nakon ove, nije jos za penzije.



Protiv Lecce-a znaci odbrana Nagatomo – Chivu – Lucio – Maicon.

Cordoba je kaznjen, mogao bi eventualno staviti Zanetti-ja na lijevog beka umjesto Naga, ali cisto sumnjam. Nadam se da opet necemo prepustiti prvo poluvrijeme protivniku i da cemo odmah navaliti.


Forza Serse Cosmi veceras.
Bauscia is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic