Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-04-2015   #31
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dobar ti je maestro dera . Uspio je nekako "nadmudrit" Stramu nakon 2-og isključenja, dok su imali samo 1 igrača manje još uvijek je Udine bio opasnija momčad. Ne bih mu dao Zapreščić da vodi. I ti nekom pričaš ko je gledo a ko nije utakmicu, hebo te on
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2015   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dobar ti je maestro dera . Uspio je nekako "nadmudrit" Stramu nakon 2-og isključenja, dok su imali samo 1 igrača manje još uvijek je Udine bio opasnija momčad. Ne bih mu dao Zapreščić da vodi
Koja si ti ljubomora braćo draga, do crvenog kartona smo ih ubili. U drugom ubacio 3. napadača, ali jbg, tvoja ljubomora ne da mu mira. Neka je Kova briljirao, to je bitno .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2015   #33
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ja stvarno ne znam sta si ti bisc gledao evo pokusavam da vratim film nazad al ne ide
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2015   #34
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
ja stvarno ne znam sta si ti bisc gledao evo pokusavam da vratim film nazad al ne ide
Šta nisi gledao? Jel nisi gledao smo zadnjih par minuta morali strepiti za gol, a u predzadnjoj minuti Damborzije skide gotovo sa linije Pericin šut glavom? Nisi gledao kako smo jedva izvukli pobjedu nakon što smo gotovo pola utakmice igrali sa 2 igrača više. To nisi gledao.

Ili nisi gledao kako je Kova bio bolji od Herne? Kova izborio penal, i čitavu utakmic bez greške odigrao a da ne brojim koliko dobrih pasova i progiravanaj. Ako mislite da su ona 2 šuta sa 20m greške onda šta reći za Hernu koji je 2x s 5m fulao zicere. A tek koliko je prilika upropastio i lopti izgubio. Jel to nisi gledao?

I onda meni dera kaže da sam ja ljubomoran na trejera. Pa nisam ja trener da budem ljubomoran na drugog trenera, on čovjek milioner šta ja imam biti ljubomoran na njega. Nego, što ne kažeš zašto ga branš kao da ti je otac. Jedino bi to bilo objašnjenje, rezultati ko qrac, igra ista takva... Da ti nije rodbine šta

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

Treba dovest ovog Allana, najbolji je bio kod njih. Hebo Yayu, em je gotovo deceniju stariji em bi nas izašao skuplji
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2015   #35
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

herna znaci nosio igru pprvo poluvrijeme izborio crveni trcao sa medelom dok su guaro i kova bili posmatraci ko na izborima u drugom jedino sto je uradio kovacic utrcao na pas i osutao traljavo te nakon cega je pokosen ne namjerom da se razumijemo
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2015   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Allan je prgav, on je za Barce ili jubeta.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2015   #37
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

slabij ije allan i od kuza
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma Hasan king!

---------- Post added at 02:12 ---------- Previous post was at 00:23 ----------

Stramaga:
A comment on the hug with Palacio: “I will always be very close to Rodrigo, he was my first purchase, and he knows it. On the sideline we joked about the captain’s armband, he has buried several before receiving it… He’s a person of gold and I wish him only the best.”

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

Manci im jebo majku u svlačionici :
” I don’t understand why, after the two red cards, some of our players stopped playing and started to play around. It’s not possible to say that a game was played much better 11 against 11 than 11 against 9. Sometimes we don’t think. The brain is made to think and should be used. It looked like a match at the end of the summer, not good. The team played very well 11 against 11, Udinese is also in good shape. But the attitude after that is not good, we can not afford that.”
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #39
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Manci im jebo majku u svlačionici :
” I don’t understand why, after the two red cards, some of our players stopped playing and started to play around.
Šta mislite na koga je mislio od igrača?
 
Na Hernu prije svih . Bio je odličan u prvom, a u drugom se počeo kurčit ko da je čitavu sezonu bio dobar a ne samo zadnje 2-3 utakmice.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Evo ga Bisc, samo za tebe, koji si gledao komplet utakmicu, a Ajdin i ja nismo :


---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:18 ----------

Koliko god da nas mrzi morao je izvaditi crveni :
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #41
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Evo ga Bisc, samo za tebe, koji si gledao komplet utakmicu, a Ajdin i ja nismo :
Pa zar to samo ne dokazuje da sam bio u pravu? . Kovačić ocjenu 6,5 dobio dakle jedna od najviših ocjena na susretu. S tim što je Herna svoju zaradio u 1 pol. da se pikalo 2. bio bi gori od Guara, a Poldi dobio visoku radi gola a sve nakon toga mu je bilo loše (izgubio sve lopte koje je kasnije dobi). Ali nebitni sad oni, Ajdin i ti nešto govoriste da je Kova bio loš a on među najboljim . Kako da onda ulaziš u raspravu s takvim ljudima, on meni kao dokaz da je Kova bio loš navodi ocjene igrača koji pokazuju da je bio jedan od najboljih, ajd shvati tu logiku .

---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 16:33 ----------

Et ako ne vjeruješ meni, evo šta vaš maestro Mancio kaže:

Where did Inter go wrong tonight? ”I say that you have to use your head, the ball must be moved. When focused, the team does everything well because they are concentrated. For example, Hernanes is one of those who, along with some others, I didn’t like in the last 25 minutes.

Pa vi i dalje furajte svoju priču bez pokrića. Možda ni Mancio nije gledao .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 29-04-2015 at 16:39.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #42
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ti u pravu? Ti si rekao da je najgori igrač utakmice Hernanes, a na slici piše najbolji . Ne mogu da vjerujem da i dalje tvrdiš da si u pravu . Čuj da se pikalo drugo , nisam znao da smo vodili u prvom, te da na slici nije prikazana ocjena cjelokupne utakmice.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #43
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ti ocito nemas pojma sta pricas bisc .. gubis se u vremenu i prostoru xD
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #44
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ti u pravu? Ti si rekao da je najgori igrač utakmice Hernanes, a na slici piše najbolji . Ne mogu da vjerujem da i dalje tvrdiš da si u pravu . Čuj da se pikalo drugo , nisam znao da smo vodili u prvom, te da na slici nije prikazana ocjena cjelokupne utakmice.
S vama se nikako ne može, zaista imam osjećaj kao da sa dijetom raspravljam. Nemoj ignorirat, kao što imaš običaj, ovo što ću ti sad boldiranim slovima napisat: Ajd citiraj me gdje sam rekao da je Herna "najgori igrač utakmice"?

Rekao sam ovo:
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Herna odličan u prvom a u drugom je stalno srao s nekim soliranjem i potezom viška, mogli smo par golova dat da je htio dodat na vrijeme.
I zar nisam u svemu u pravu bio, sve onako. Dakle, rekao sam da je bio odličan u prvom (i zato je dobio 7-icu i pohvale), rekao sam da je srao u 2. i to je i Mancio potvrdio i jedino njega javno iskritikovao za lošu igru u 2. pol. I vi onda kažete da nisam u pravu?

Et ja svoje dokazao, ajde sad vi dokažite da je Kova bio loš ko što tvrdite? Hebo ovakve forumske zvaničnike kad se s njima ne može smislena rasprava provest, ko da su neki forumaši od 8 godina, argumenti im rekla-kazala . Dokažite mi da sam u krivu, ovako kako sam ja vama citatima a ne vašim rekla-kazala ko kakve ženturače ili još gore onim smajlićem što se smije, uz facepalm to je derin najjači "argument" koji korisit u raspravama. Jah zaboravio sam spomenut i izvrtanje riječi, ignoriranje odgovora na postavljena pitanja kad mu to ne odgovara, intepretacija onako kako njemu odgovara a ne onako kako jeste... .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 29-04-2015 at 18:08.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2015   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dakle, odigraš solidno prvo poluvrijeme, u drugom postigneš autogol, crveni karton i skriviš penal - i dalje ti stoji ocjena iz prvog? Daj Bisc idi umij se . Herna je igrač utakmice a ne poluvremena.

Quote:
zaista imam osjećaj kao da sa dijetom raspravljam
To ti postiš pa ti dijete udarile u glavu?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 29-04-2015 at 18:22.
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic