Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Europa liga

Europa liga Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-08-2012   #61
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Htio sam mu dati infraction, ali nisam mogao ne uzvratiti istom mjerom . Neka nam Hulle da koji infra .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #62
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Konjino bolesna, gdje misliš da Guarin doda? Špic je trebao biti duboko u šesnaestercu, da primi loptu, da je pokupi ako se odbije - to je poenta, nije poenta jel cenat izvan ili unutar šesnaesterca.

Student Idriz, da, ako želiš pošaljem ti PM da se dogovorimo kada da dođeš na kontrolu. Ti 30 godina imaš? Saldine, moje si godište, nemoj se praviti glup, misliš da se bojim dječijih prijetnji. Poklopi se! Ne želim više da spamam temu, javi se na PM da dogovorimo sastanak. Ja sam na Alipašinom, nađemo se negdje na pola puta, važi?
opet ti mijesas kruske i jabuke cobane jedan,ja necu s tobom da diskutujem sta je ko trebao uraditi to je tvoj licni stav jebe mi se....

Kako ne shvatas da me ne interesuje poenta tvoja,poenta tj zakljucak ostavi za sebe jer se tu ne slazem i vjerujem mnogi drugi....

Po 100 put monsunski konju ti pobavljam da je guarin trebao dodati cou-u ali i to je moje misljenje.

Suma sumarum je da ti mene mungosu nazivas coravim i govoris kao da je palacio na centru a covjek u punom sprintu popratio kontru jer je bila oteta lopta i stigao do sesnaest...nije milito da visi u ofsajdu,covjek se vratio nazad...

Uglavnom necu s tobom da raspravljam sta je ko trebao uraditi,hocu da te pokopam u cinjenicama a jedna je da je palacio bio u sesnaest u toku leta lopte prema golu...ovo ostalo nisu cinjenice vec tvoja konju stajalista oko kojih se mozemo raspravljat godinu.

Nisam saldin nego satrovic aldin i 79 sam godiste...ako bude potrebe ja cu tebe nac...
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #63
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Pitar View Post
ako bude potrebe ja cu tebe nac...
Ocekivao sam ovaj odgovor. Poklopi se.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 31-08-2012 at 18:08.
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #64
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
To sam i mislio. Poklopi se.
Sta si ti mislio jado,idi baci drkicu na milita dobro ce ti doc.
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #65
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Štaš moj Huska, ovi mi pitari ne daju mira .
ja nisam pitar !!

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ja ga ne krivim što nije dodao, dao je gol i gotovo. Ali isto tako kažem da je igrao loše, i da mi on nikada ne bi bio izbor prije Milita. Formaciju koju igramo, obojica igraju što je bonus. Kažem da bolje igra povučenije, nego li kao špic.

Ti me u ovom postu optužuješ da sam rekao ono što nisam.. Ja sam pitao gdje je bio Palacio samo da bih ti rekao koliko je slabo pratio igru kao CF.

Argumentovan - ima tekst koji sadrži moje mišljenje koje podupiru činjenice.

Ne piši gluposti? Dakle, po tvome, samo ti imaš pravo da budeš u pravu? Ko se tebi suprostavi je glup, odnosno, piše gluposti? To pišu ljudi koji ne podnose poraz .

ja nikad i nisam rekao da bi trebao bit ispred milita !

jesi ovo dole zadnje mislio mozda za sebe ??
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #66
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pitare pi.ko Nego dosta spama. Ovo je opomena.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #67
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pi.ko Nego dosta spama. Ovo je opomena.
picka ti je mama.

Kakva opomena,sta ti je?ti si neki net vito...

Smijesan si!
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012   #68
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Vaša me diskusija uopće ne zanima,ne znam di je onaj dio di me Pitar quotao ali me dobro ispravio. To i je problem kod Intera ajmo reći to što neki pojedinci imaju zagarantirano mjesto u sastavu,ali došlo je i tome kraj i vjerujem da kad se Obi i Ricky vrate Cambiasso ide na klupu. Od starosjedioca samo Milito i Zanetti briljiraju.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2012   #69
Danijel
Pulcini
 

Join Date: Aug 2012
Location: Rijeka
Posts: 12
Default

bitno da smo prošli al slabo su bili motivirani
Danijel is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 05:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic