Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-03-2010   #1
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default Inter - Livorno



Utakmica se igra 24.03.2010 u srijedu sa pocetkom u 20:45h, na stadionu Giuseppe Meazza.

Doslo je krajnje vrijeme da i mi pobijedimo
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #2
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Ovu utakmicu MORAMO pobijedit...samo pobjeda dolazi u obzir,nista drugo.a upitan je Sneijder ima valjda vec duze vrijeme nekih problema sa preponom pa bi on mogo preskocit ovu utakmicu...
postoji mogucnost da Chivu bude pozvan za ovu utakmicu.a Sneijderu fali jos jedan karton za suspenziju tako da je mozda i to razlog zbog kojeg bi mogo propustit utakmicu da bi mogo igrat protiv Rome...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.

Last edited by Il Mago; 22-03-2010 at 12:19.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #3
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

mi ovo moramo dobiti...sa snajderom ili bez njega
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #4
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

koliko smo samo puta napisali mi ovo moramo dobiti hehe ali mrka kapa ako se malo ne promesa tim i formacija evo jos jednog remija
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #5
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

neka Wesley odmara....igrat če Gogo Pandev umjesto njega...

a što se tiče tekme....ovo je čista 1...sutra idem uplatit jedno 100€ na inter...čak jim je i lucarelli navijač intera, dakle on neče zabiti a drugi ne znaju dobijamo to sigurno
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #6
Artband
Substitute
 
Artband's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,ali Beograd trenutno
Age: 33
Posts: 334
Send a message via MSN to Artband
Default

Prenos na Arenasport 4, koju ja nažalost nemam, a baš sam tu noć kući.
__________________
Inter forever in my heart!!!!!!!
Artband is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #7
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

mislim da je vrijeme i da mourinone sere vise sa mariom i pozove ga jer uz sneidera on nam je jedini koji zna izbacit par igraca i jednim potezom sve rijesit
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #8
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Izgleda da ce i Mario bit pozvan za ovu utakmicu i mozda cak bude u prvoj postavi...tako bar mediji pricaju a vidicemo sta ce bit od toga...valjda je vaspitanje Maria zavrseno jer nam treba u ovoj utakmici pogotov ako Wesley ne bude igro
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #9
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

quaresma ce umesto sneijdera
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #10
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ovako
maicon,santon bekovi
samuel,lucio stoperi
cambiasso,deki,zanetti
balotelli,milito,Q/Goran/Etoo
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #11
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Deki je suspendovan za ovu utakmicu...Sneijdera nece bit sigurno.tako da ja ocekujem : julio,maicon,samuel,lucio/matrix,santon,cambi,mariga,capitano,pandev/quaresma,eto'o/milito,balotelli
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #12
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ne verjujem da če Mourinho pozvat Balotellija opet. Ja bi volio viditi Quaresmu u igri.
http://uk.eurosport.yahoo.com/220320...elli-miss.html
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #13
Ado525INTER
Banned
 

Join Date: Jan 2010
Location: Lukavac
Posts: 330
Default

Zasto nema snjdera nadam se pobjedi FORZA INTER

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

Povratak Balotellia


Mario Balotelli se vraća u momčad i vrlo vjerojatno će istrčati protiv Livorna u srijedu.
Na radost ili na žalost Interovih navijača?
Balotelli se morao ispričati treneru Mourinhu zbog nesuglasica koje su imali tokom zadnjih par dana. Mnogo se riječi i tinte prolilo u vezi ovog igrača tako da ne bi ulazio u neke dublje detalje.
On definitivno ima talent i dobar je igrač, zapravo može postati dobar igrač. No problem Maria leži u njegovom ponašanju, karakteru ili čemu već, uglavnom u tom segmentu je totalna enigma za mnoge navijače Intera i šire.
Njegove provokacije sa izjavama da navija za Milan više su postale dosadne, niti ne bole više kao što su možda na početku(ako su ikoga ikada i boljele) nego ono što boli je njegov odnos prema treneru, suigračima i naravno navijačima!
Igrač od 19 godina koji uopće ne mari za timski rad, ne poštuje starije igrače(pogotovo Materazzia i Zanettia) za mene nije igrač niti će biti dok ne promjeni sve loše navedeno.
Zadnjih par dana je opako zaiskrilo između njega i Josea Mourinha. Prvo je propustio utakmicu sa Cataniom zbog navodne ozlijede koljena, a onda ga je portugalski stručnjak izostavio sa popisa putnika za London i dvoboj godine sa Chelseaom.
Onda je Balotelli potpisao ugovor sa u najmanju ruku kontroverznim Minom Raiolom( menađer naših bivših pulena Zlatana Ibrahimovića i Maxwella) nakon što mu je proteklih godina menađer bio brat koji je također davao svakakve izjave.
Vrtjele su se još priče da je Balotelli na prvom treningu nakon utakmice protiv Chelsea izjavio suigračima: došli smo vam na samo bod razlike( Milan je došao na bod razlike od Intera), navodno je nakon što mu je Mourinho očitao bukvicu rekao “šefu” je*i se…..
I tako ima mali milion primjera neposlušnosti mladog talijana koji unatoč svemu ima milost predsjednika Morattia koji još nije digao ruke od ovog dečka. Nadajmo se samo da Massimo razmišlja objektivno i da neće trpjeti ovakvo ponašanje zauvijek.
Inače osobno sumnjam da će išta biti od ovog igrača, no nikada se ne zna možda mu dođe iz guzice u glavu i opameti se.
Osvrnuo bih se još na to da će Sneijder zbog ozlijede mišića propustiti dvoboj sa Livornom te da bi Jose Mourinho mogao odmarati neke igrače na toj utakmici zbog okršaja sa Romom za vikend. Očekuje se nastup još nekih “izgubljenih u vremenu i prostoru” poput Quaresme.

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

Povratak Balotellia


Mario Balotelli se vraća u momčad i vrlo vjerojatno će istrčati protiv Livorna u srijedu.
Na radost ili na žalost Interovih navijača?
Balotelli se morao ispričati treneru Mourinhu zbog nesuglasica koje su imali tokom zadnjih par dana. Mnogo se riječi i tinte prolilo u vezi ovog igrača tako da ne bi ulazio u neke dublje detalje.
On definitivno ima talent i dobar je igrač, zapravo može postati dobar igrač. No problem Maria leži u njegovom ponašanju, karakteru ili čemu već, uglavnom u tom segmentu je totalna enigma za mnoge navijače Intera i šire.
Njegove provokacije sa izjavama da navija za Milan više su postale dosadne, niti ne bole više kao što su možda na početku(ako su ikoga ikada i boljele) nego ono što boli je njegov odnos prema treneru, suigračima i naravno navijačima!
Igrač od 19 godina koji uopće ne mari za timski rad, ne poštuje starije igrače(pogotovo Materazzia i Zanettia) za mene nije igrač niti će biti dok ne promjeni sve loše navedeno.
Zadnjih par dana je opako zaiskrilo između njega i Josea Mourinha. Prvo je propustio utakmicu sa Cataniom zbog navodne ozlijede koljena, a onda ga je portugalski stručnjak izostavio sa popisa putnika za London i dvoboj godine sa Chelseaom.
Onda je Balotelli potpisao ugovor sa u najmanju ruku kontroverznim Minom Raiolom( menađer naših bivših pulena Zlatana Ibrahimovića i Maxwella) nakon što mu je proteklih godina menađer bio brat koji je također davao svakakve izjave.
Vrtjele su se još priče da je Balotelli na prvom treningu nakon utakmice protiv Chelsea izjavio suigračima: došli smo vam na samo bod razlike( Milan je došao na bod razlike od Intera), navodno je nakon što mu je Mourinho očitao bukvicu rekao “šefu” je*i se…..
I tako ima mali milion primjera neposlušnosti mladog talijana koji unatoč svemu ima milost predsjednika Morattia koji još nije digao ruke od ovog dečka. Nadajmo se samo da Massimo razmišlja objektivno i da neće trpjeti ovakvo ponašanje zauvijek.
Inače osobno sumnjam da će išta biti od ovog igrača, no nikada se ne zna možda mu dođe iz guzice u glavu i opameti se.
Osvrnuo bih se još na to da će Sneijder zbog ozlijede mišića propustiti dvoboj sa Livornom te da bi Jose Mourinho mogao odmarati neke igrače na toj utakmici zbog okršaja sa Romom za vikend. Očekuje se nastup još nekih “izgubljenih u vremenu i prostoru” poput Quaresme.
Ado525INTER is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #14
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Nije jos sigurno da ga nece bit al sve su sanse...vuce neku povredu prepone duze vrijeme a i u opasnosti je od kartona,a iduca utakmica je s Romom pa da se ne rizikuje nista najvjerovatnije Wesley propusta ovu utakmicu
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010   #15
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

deki propusta tekmu, sneijder povrijedjen, a balotelli(govno) je pod velikim znakom pitanja dali ce biti pozvan...e oce da bude veselo u srijedu...morat ce makedonac konacno proradit kao i trivela ovo mu je prilika da se malo pokaze

------------------JC
Maicon-----Lucio------Cordoba----Santon

---Zanetti-------Cambiasso------Motta

Pandev------------------------Quaresma
-----------------Eto'o

vrijeme je i da IL Principe malo predahne
Huska is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic