Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-01-2010   #106
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Seljak debeli ne znam kako moze navijat za Milan poslije svega sto je prosao u Interu.koja seljacina moj boze.tesko bilo barem rec da ne navija ni za koga.ne,ne bolje ovako da jos malo *ebe zivce navijacima bivseg mu kluba.FUJ !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #107
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
I šta bi sad trebao reći za Inter samo da bi vama ugodio? Pa svako ima pravo navijati za koga želi u jednoj utakmici

ne...trebao je reci da su mu oba tima u srcu i da ce boiti dobra utakmica i da ce gledati i nesto drugo istrtljati...a ne kao sto je rekao Inter mi je u srcu trtavta...morati je super...ali cu navijati za Milan...ipak je mnogo vise dobio od Intera
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #108
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

''TREBAO JE REĆI'' pa da svi će govoriti ono što svatko od nas želi da kaže, šta bi bilo kad bi cijeli svijet govorio ono što ovaj drugi želi da kaže odnosno ono što ovaj smatra da je TREBAO REĆI, by the book, po nekim pravilima

nera samo da ti kažem da si mi na ignoreu dosta mi je čitanja tvojih anti *ranja po našim bivšim igračinama samo ti nastavi trolanje po takvim temama postao si gori od dječurlije koja se mota po ovom forumu
to mi je zadnje što ću ti reći
plus ovo : otvori(te) si temu anti Ibra i anti Ronaldo pa tamo pišite
nema ga par dana i prva stvar koja napiše ajmo protiv Ronalda nešto *rat
mislim ako ti se toliko *ere pa imaš valjda zahod doma
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #109
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

u interu igrao 5 sezone
u milanu 1 i navija za milan

jos jednom cu reci, takav covek nikad nece biti legenda mog Intera
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #110
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

mauro, molim te nemoj takva poredjenja praviti "ako ti se .ere idi na zahod"
imas i ti ignore, koji slobodno mozes da koristis
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #111
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

niko me se ne svidja sta je rekao ..to je sigurno
ja ga ne volim, jer ga ni moj brat nije volio kad sam preuzimao navijanje od njega
uglavnom, slazem se da treba napravit anti Ronaldo i anti Ibra teme
i kakvo stavljanje na ignore medju navijacima istog kluba?!
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #112
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

anti ronaldo mozda, ali ibra nije to zasluzio jer nikada nije rekao, forza juve, hebo inter, uvijek je govorio da mu je najdrazi inter u italiji bla bla, nada se da ce se vidjeti sa nama u finalima
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #113
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

slažem se,kakva anti teme, ja sam to reko nisam pomislio da bi nekom to za ozbiljno moglo doći na pamet, pa svašta...

i ronaldo unatoč tome što je igrao za milan i sad šta kaže da će navijat za njih nikad nije reko inter smeće milan veći klub od intera il šta ja znam kakve svinjarije da se netko pošteno uvrijedi

vi neki si savjest navijačku morate preispitat
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #114
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

ja samo znam da su svadje oko ova dva igraca preceste i vec mi pocinju smetati
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #115
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

mauro, to ne znaci da su oni losi navijaci.. nego imaju svoj stav, sto klub poput intera moze da zauzima.. iako u zadnje vrijeme ni nasa uprava ga ne zauzima
znaci, ako lik koji je igrao u interu kaze da navija za milan, to je definitivno uvreda, i do svakog pojedinacnog navijaca je kako ce je prihvatiti
npr. ja nikad nisam sanjao da bi ronaldo ovako nesto mogao uraditi dok je igrao za inter, ali o tom po tom
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #116
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default



volim ovo...ustvari obozavam...dizite ga opet u nebesa .. ... vas on...

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
i ronaldo unatoč tome što je igrao za milan i sad šta kaže da će navijat za njih nikad nije reko inter smeće milan veći klub od intera il šta ja znam kakve svinjarije da se netko pošteno uvrijedi
ah velike razlike

ali nema veze...zato ja imam svog IL CHINA i ARMA LETALEA...a za ostale zaboli me...svi su kao i ostali samo u prolazu i nista vise
Huska is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2010   #117
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma to se puno gura McD u zvalje pa mu poremetilo mozak
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2010   #118
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Kontam ja da je vama nekima idol iz djetinjsva kad ste poceli tek pratit inter, al sto je previse previse je, eto vas tjesite se sta je trebo rec, objektivnima sve jasno.
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2010   #119
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ma ronaldo je prodana dusa ba
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2010   #120
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Evo da i ja samo nešto kažem....

Znam, neki ga ne volite (mada večina zbog čudnih razloga ali to me se ne tiče), neki ga ne podnosite, dobro imate pravo na vlastito mišljenje. Več ste dosta puta napisali da je smrad, merda, svinja, zubonja i neznam šta još. Ok, kontam vas.

Možemo li ovako...Ja, Mauro i ostali, koji cijenimo igrača po tome što je uradio za ovaj klub u možda najmračnijem periodu u historiji tj. od 1990-2004 kad se nismo naosvajali scudetta i ostalih titula, kad nam je on bio svijetlo u prijedoru, kad su ljudi otišli na utakmice da gledaju njega velikog Il Fenomena, i ne po tome, za koga navija u sljedečoj utakmici, mi čemo pisati u ovu temu i pisat novosti vezane za njega....

A ostali, ste več mnogo puta izrazili mišljenje o njemu. OK, čuli smo, ali zar moramo svakih mjesec dana dve stranice napisati o tome... Jedva se nakupi nekoliko kvalitetnih postova i odmah morate zasrat dve stranice o tome kako je izdajica itd itd...Sada svi znamo šta si mislite o njemu i ako vam ne paše prosto ne pišite u ovu temu i nemojte je otvarat ako vas toliko nervira...može li tako?

i evo za sve koji zaboravljate šta je značio za nas...jedan od rijetkih svijetlih trenutaka u onom crnom razdoblju od 1990-2004 osvajanje kupa uefe...



Pogledajte ko je najviše utjecao na tijek utakmice.... I mislim da bi pravi navijač trebao cijeniti igrača po tome što je uradio za ovaj klub, a ne za koga navija u nekoj utakmici....mada nema veze...izneli ste svoje mišljenje i to je to...ajd nemojte više dosađivat...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic