Beneamata.com

Beneamata.com (http://www.beneamata.com/index.php)
-   Utakmice (http://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Prijateljske utakmice (http://www.beneamata.com/showthread.php?t=1137)

hulle 31-07-2011 19:51

imal kakav clip s golovima

---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:49 ----------
Inter-Manchester City: 0-3

Inter: Julio Cesar; Bianchetti, Ranocchia, Chivu, Caldirola (24' st Natalino); Stankovic (29' st Mariga), Sneijder (29' st Santon), Crisetig (26' pt Muntari); Pandev (8'st Castaignos), Eto'o, Alvarez (18' st Pazzini). Panchina: 12 Castellazzi, 21 Orlandoni, 25 Samuel, 37 Faraoni.
Allenatore: Gasperini.
Manchester City: Hart; Richards, Lescott, Kompany, Kolarov (42' st Rekik); De Jong, Y.Toure (43' st Suarez), Milner (34' st Johnson); Silva (34' st Barry), Dzeko Balotelli (29' st Wright Phillips). Panchina: 12 Taylor, 38 Boyata, 48 McGivern, 60 Guidetti, 36 Suarez, 64 Roman, 77 Scapuzzi, 62 Razak, 78 Rekik.
Allenatore: R. Mancini.
Marcatori: 46' pt Balotelli; 1' st Dzeko, 48' st Adam Johnson.
Arbitro: Mc Keon (Irlanda).

Inter boy 31-07-2011 19:53

Počela je Gasperinijeva gubitnička era. I juče smo trebali da izgubimo ali nas je golman izvuko. Danas smo evo deklasirani,pred tekmu sa Bilanom. Pa u finalu mi nemamo sta tražiti prvo što ćemo da igramo bez pola sastava,dok Bilan za razliku od nas ne odmara svoje igrače sa Cope naši odmaraju...

hulle 31-07-2011 19:53

mario zabi....ocekivano.....al dzeko.eeee..pa nama bi i torres zabio hahahah

dera 31-07-2011 19:57

Quote:

Originally Posted by Inter boy (Post 105822)
Počela je Gasperinijeva gubitnička era. I juče smo trebali da izgubimo ali nas je golman izvuko. Danas smo evo deklasirani,pred tekmu sa Bilanom. Pa u finalu mi nemamo sta tražiti prvo što ćemo da igramo bez pola sastava,dok Bilan za razliku od nas ne odmara svoje igrače sa Cope naši odmaraju...

Zasluzili su odmor, osvojili su nam kup Italije, ee, znas sta to znaci.

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

Quote:

Originally Posted by ajdin (Post 105819)
ja upravi si mac je postao backup play :D ricky je u fazi privikavanja na igru i evrope i intera :D a pandev ko pandev a wesko je grijesio dok je igrao defanzivu vidio si kako je uzeo ofanzivniji stil druga prica :D

Ne, Wes je grijesio u pas igri, to nema veze sa odbranom.

ajdin 31-07-2011 20:00

Quote:

Originally Posted by dera (Post 105824)

Ne, Wes je grijesio u pas igri, to nema veze sa odbranom.

normalno da ce grijesiti pri polozaju gdje se nalazio i da su ga po 2 igraca cuvala u tom segmentu

dera 31-07-2011 20:01

Ma daj ba, frajer na ivici sesnaesterca, dodaje loptu Eto'o-u i lopta odlazi u korner, tako par puta.

Inter boy 31-07-2011 20:04

Prva jača tekma i pokazalo se Gasperinijevo umijeće,a da pogotovo spomenemo i Gaspovog aduta Chivua koji je plivo cijelu tekmu ...

adiK 31-07-2011 20:16

Mnogo ozbiljnije su shvatili utakmicu i pobjedili, nama su igrala djeca koja potrcat ne znaju (meni smijesno bilo), nama pola ekipe nema u Irskoj, a i ono sto ima, mnogi prvotimci nisu igrali od pocetka. Sve su to olaksavajuce okolnosti.

Eto'o ako ce ovako igrati, bolje da je otisao u Anzhi, Sneijder eto ga pa nek se zajebava kod Sira, Alvarez je uzas bio, ne moze igrati krilo (a dosao je kao krilo, toliko o scoutingu). OndaK, Frog i Crazy Frog Boze sacuvaj. Caldirola se nije pokazao ni protiv onih Crotoncica, sto bi protiv ovih. Pandev uobicajenih 6 krugova oko svoje ose, pa izgubi loptu, Muntariju treba malo objasniti gabarite gola. Od svega mi je jedino zao sto Natalino nije poceo, bolji bi bio od Bianchettija.

A sad veliki Gian Piero. Levat ako nastavi forsirati ovih 3-4-3 prvo sto Sneijder onda ide, drugo sto nigdje necemo stic s ovim. Trece, kakva je poenta pripremnih utakmica ako se nece uigravat koliko toliko najjaci sastav. Svaka cast Bianchettiju, Crisetigu (kojeg levat gura na poziciju koja mu ne odgovara), ali za njih ima vremena da se dokazu a ionako nece poceti nijednu utakmicu u prvenstvu. Mancini je shvatio utakmicu kao pravu provjeru, ljudi su trcali, grizli, a mi... ko sline po terenu. Za motivaciju sam uvijek krivio trenera, od Rafe, preko Lea, kritikovacu i Gasperinija. Necu bolan da mi se s klubom sprda grupa fudbalskih placenika. Fuj!

Esquivel 31-07-2011 20:18

http://www.youtube.com/watch?v=78gSKJHe2To

dscholle 31-07-2011 20:30

Ma nema smisla o ovome raspravljati, pa nije valjd naš cilj osvojit Dublin cup?!?! pripreme su i ovaj sastav nije u stanju odigrati u dva dana dvije vrhunske utakmice,možda da smo mi prvo igrali sa skupom irskih nogometaša a zatim sa MC vjerojatno je bi bilo sve drugačije. Ovako su se oni jučer zajebavali a danas odigrali protiv nas pravu tekmu.ja bi ipak više htjeo da mi pobjedimu u Pekingu.

DenchiNL 31-07-2011 20:48

tempirao ih je juce je izveo djecu ,
danas A tim , svjesno , htjeo nas je uzeti,

nama da je castelazzi branio mjesto julia skinuo bi bar jedan gol,
ova formacija je nova i ovih 5-6 tekmi je premalo da se uigra ,
a pogotovo sto vise od pola tima fali da se uigrava, sami glavni igraci,
ako je ozbiljan trebali smo dosta ranije poceti i puno vise tekmi igrati ,
sa full timom naravno

Snajke ima najvise problema s ovim , razumljivo jer nije naviknut da igra defanzivno,
prije je imao 7 ljudi iza sebe cistih def. koji bi ga cuvali i kupili lopte koje izgubi,
sada su to samo 4 igraca i sad on ima def. zadatke osim obicnog pressinga,
i onda dodaj na to sve prekide i razigravanje i to je opterecenje na koje bi herkul reko HALO BA!
on je play(1 od 3 najbolja na svijetu) , ofanzivni vezni , ne vidim zasto (a imamo def.veznih) od njega pravimo defanzivca ili all-roundera, to nije izvlacenje maximuma iz igraca, to je bespotrebno maltretiranje , samo ce izgubiti samopouzdanje a to je onda spirala: pada samopouzdanje,pada preciznost pasova,suteva,kornera.

ne volim ljude koji izmisljaju toplu vodu, zasto popravljas stvari koje nisu slomljene?
imamo taktiku koja funkcionise, drzi se toga a mozes dodatno spremati rezervnu varijantu, neke cake, trikove itd.

ovo me fakat nervira

Huska 31-07-2011 20:56

Quote:

Originally Posted by adiK (Post 105830)
A sad veliki Gian Piero. Levat ako nastavi forsirati ovih 3-4-3 prvo sto Sneijder onda ide, drugo sto nigdje necemo stic s ovim. Trece, kakva je poenta pripremnih utakmica ako se nece uigravat koliko toliko najjaci sastav.

to je meni najcudnije, ajd da covjek forsira i dalje onu staru formaciju pa neka i mogao bi razumiti, ali promijenio je kompletan sustav igranja i dosao sada uigravati mladice, ali ajde i to neka zasluzuju i oni priliku, ali daj ga barem stavi gdje treba, pa sta ce koji racku Criestig na onoj poziciji i kada ne ispuni ocekivanja, a kako bi kada nikad nije to igrao, onda ce doci i pametovati kako je bio slab na pripremama i slicno...Natalino i Santona na klupi, igraci koji mogu igrati na beku/krilu, a igraju mu igraci koji se tu snalaze isto kao i Pandev u sesnestercu :D

nesto se ne sjecam jesu ovi j.amerkianci odigrali ijednu utakmicu, mozda jos nisu ni upoznali Gaspa :crazzy: a kraj pripema :D

da znam da ce se Sneijder onako ponasati i tokom sezone bez razmisljanja bih ga prodao i doveo Teveza, ovaj ce barem trcati po terenu, a ovaj niti trci niti igra ni koji kurac citavu se tekmu samo setka okolo...

Muntari :crazzy:da mi je samo znati kako je taj uspio u nogometu i kako stize do Intera, takav antitalenat kod nas jos nije bio :crazzy:

Chivu kapiten :please::recesija:

ali ja i dalje vjerujem da ce ovo biti dosta bolje kada svi budu na okupu, jbg to nam je zadnja sansa :D

nego jeste vidjeli Dekia i Sneijder koji kraljevi kod kornera :vfunny: da je bio jos jedan pogodio bi ga deki sigurno :D

dera 31-07-2011 21:02

Muntari je DM, zar mora imati snajper u nogama? On i Chivu su bili najbolji u odbrani danas.

Denchi, o tome se trebalo razmisljati kad smo birali trenera, znalo se da ce da mjenja formaciju.

ajdin 31-07-2011 21:23

sneijder je igrac koji se treba kretati id centra prema protivnickom sesnestercu i pruzati pasove uz koji sut ne da povlaci loptu iz svog sesnesterca il duboko u svom dijelu terenu !! nije xabi alonso

Huska 31-07-2011 21:32

uh mrsko mi sada traziti one postove o Silvi :D...

All times are GMT +2. The time now is 08:54.