Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Glasine o transferima (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=15)

DenchiNL 12-03-2009 10:18

ma napad nam je kriza brate , a nemamo ni ideje gdje bi s loptom zadnje 4 minute nasi vracaju loptu nazad ma bruka al ono ogromna pa ne znaju ni duge lopte forsirat , ko da su zaboravili igrat skroz

all3n 12-03-2009 10:37

Quote:

Originally Posted by dera (Post 8244)
cuo sam da joao moutinho trazi novi klub
e sada, nisam cuo neki interes do sada!


everton se zanima za njega jos od ljeta,od europskog prvenstva..

---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

interu trebaju igraci koji ce se prilagodit suvremenom nogometu..a mi imamo malo takvih...tako da mislim da treba da se preko ljeta promjeni dosta igraca..i da od jeseni imamo novi inter..u nadam se 4 3 3kako je mou naviko igrati..jer smatram da cemo s njim tako postici najbolje rezulatate....

hulle 12-03-2009 14:07

Quote:

Originally Posted by DenchiNL (Post 8268)
ma napad nam je kriza brate , a nemamo ni ideje gdje bi s loptom zadnje 4 minute nasi vracaju loptu nazad ma bruka al ono ogromna pa ne znaju ni duge lopte forsirat , ko da su zaboravili igrat skroz


da napad je kriza...

zato prva zelja murinja je drogba...sidras..igrac koji ceka da mu neko da loptu

za njega cemo ponuditi adriana i balotelija i malo kesa koji ce chelsea traziti nasa uprava ce prodati i manicnija kako bi se dodalo jos para za drogbu

i onda cemo naci jos jednog defanzivca...nek dovedu opet brokija..i eto ti ekipe za LP

Balotelli#45 12-03-2009 14:28

ma bruka trebamo potpuno promeniti stil igre jer ovo vise nije moguce trebamo dovesti bar 2-3 ofanzivna veznjaka jednog dobrog spica i dva stopera i prodati ove budale i imati jednu dobru ekipu
mi u veznom redu nemamo igraca koji moze da napravi visak i da da pas a to nam je prekopotrebno evo sve ekipe imaju tog igraca samo mi ne pa zato ovako rano i ispadamo

DenchiNL 12-03-2009 15:18

Quote:

Originally Posted by hulle (Post 8308)
da napad je kriza...

zato prva zelja murinja je drogba...sidras..igrac koji ceka da mu neko da loptu

za njega cemo ponuditi adriana i balotelija i malo kesa koji ce chelsea traziti nasa uprava ce prodati i manicnija kako bi se dodalo jos para za drogbu

i onda cemo naci jos jednog defanzivca...nek dovedu opet brokija..i eto ti ekipe za LP

da ne bi sidrasa ne bi ni chelsea prosao , uopste me nije briga sta ko misli o drogbi ali lik zabija golove , nesto sto mi ne znamo, ocigledno
ali mislim da si se malo zanio u svom crnjaku

hulle 12-03-2009 15:21

Quote:

Originally Posted by DenchiNL (Post 8351)
da ne bi sidrasa ne bi ni chelsea prosao , uopste me nije briga sta ko misli o drogbi ali lik zabija golove , nesto sto mi ne znamo, ocigledno
ali mislim da si se malo zanio u svom crnjaku



sidras....ceka ...... u interu moze cekati 100godina jer lopte nece dobiti...
ko ce mu dodati....vieira, capitano, cambiasso, stankovic, santon, ibra.....

ma daj.....

DenchiNL 12-03-2009 16:05

dodavali su sinoc i adrianu i balotelliju i ibri , pa ga niko ne dade , samo to kazem , treba znat zabiti, Drogba zna

hulle 12-03-2009 17:47

Quote:

Originally Posted by DenchiNL (Post 8373)
dodavali su sinoc i adrianu i balotelliju i ibri , pa ga niko ne dade , samo to kazem , treba znat zabiti, Drogba zna

hoces reci dodali su adrianu jednom u 20min:D
baloteli nije ni igrao na poziciji napadaca..vec samo ibra

claudejandamvan 12-03-2009 19:14

Nas napad ne treba uopce dirati,vec samo pronaci igrace koji ce ga posluzivati sa dovoljno kvalitetnih lopti a ujedno i rasteretiti sto se tice vracanja zbog nedostatka ideje u organizaciji igre.

Mauro7 12-03-2009 19:35

Quote:

Originally Posted by claudejandamvan (Post 8389)
Nas napad ne treba uopce dirati,vec samo pronaci igrace koji ce ga posluzivati sa dovoljno kvalitetnih lopti a ujedno i rasteretiti sto se tice vracanja zbog nedostatka ideje u organizaciji igre.

uzmimo za primjer samo jednog Cassana koji bi se micao po svim pozicijama pored Ibre i on bi bio dobar za držat loptu gore, probajnjega zamislit, to bi bilo super, znači napad Ibra-Cassano plus ajmo i još tog veznjaka s dobrim nogama uzet i bilo bi već puno bolje

Balotelli#45 12-03-2009 20:25

ma bilo bi perfect cassano tu dodje kao neki ofanzivni vezni nesto nalik tottiju a plus ima i dobru zavrsnicu a loptu da ne pricam i jos hamsik u vezi pa bili bi nepobedivi

Grujinho 12-03-2009 22:39

ja osobno imam osječaj, da če na ljeto biti velikih promjena kod nas...ni igrači, ni navijači a i mourinho, koji je došao u inter zato da napravi nešto u evropi sigurno ne žele više u martu završiti evropsku sezonu...

mourinho je dobro video, šta treba našoj ekipi, da bi se mogla boriti s ekipama kao što je manchester united

hulle 13-03-2009 00:55

ja bas nisam sigran da ce biti nekih velikih promjena...morati je istresao velike pare ove sezone nizasta..tako da iduce nece sigurno a tu je i kriza..tako da....

Nera 13-03-2009 01:02

Ja mislim da ce biti znacajnih promjena. Zaradice se nekih 40-50 miliona od prodaje, tako da ce se fino kupovati. Po meni.. :D

Mauro7 13-03-2009 01:03

bolje im je da izgube novac nego da izgube život ako ima je dođem dolje jer nisu ništa kupili


All times are GMT +2. The time now is 12:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com