Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Utakmice (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Prijateljske utakmice (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1137)

dondaniello 02-08-2014 21:10

Gledao sam samo prvo poluvrijeme i moram reci da me mali Dodo skroz pozitivno iznenadio, mali ce bit ekstra :)

dera 02-08-2014 21:28

Ma odličan je bio na svim utakmicama, ovu nisam gledao ali vidim asistencija je tu. Strašan centaršut ima a to nam je mnogo nedostajalo prošlu sezonu. Svaki korner nam je bivao na prvu, jedva dobace, isto i kod ostalih prekida.

Onaj deal da je otkup obavezan nakon prve zvanične utakmice mi se nije sviđao ali sada mi je drago, jer ga treba što prije otkupiti.

Biscione 02-08-2014 21:40

Samo za Deru :P:
http://goalstage.com/wp-content/uplo...ration.jpg.jpg

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

Al ko bi rekao da ćemo mi ovako derat guzove na ovom turniru. Kad sam vidio kakav sastav je Mazza poveo u Ameriku mislio sam da nam ne ginu tri poraza. Ima razloga za optimizan prije svega zbog ove dobre igre u odbrani, a što se tiče ofanzive to će se popravit kad se vrate Kova, Herna, Rodrigol itd.

dera 02-08-2014 21:47

Stara slika, uostalom, ja nikada nisam mrzio Nagu kao vi Jontru ;).

Biscione 03-08-2014 00:09

Quote:

Originally Posted by dera (Post 133955)
Stara slika, uostalom, ja nikada nisam mrzio Nagu kao vi Jontru ;).

Nisam mogao naći noviju u kojoj ti onako prstom pokazuje :D. Ne mrzimo ni mi Jontru, samo što mi za Nagu ne govorimo da je najbolji bek lige.

dera 03-08-2014 00:22

Nemoj da se lažemo sada ;).

Biscione 03-08-2014 00:55

Quote:

Originally Posted by dera (Post 133957)
Nemoj da se lažemo sada ;).

Morel ovako: Dodo > Naga = Johnny > Dambrosio, pa da popušimo lulu mira ja i Q sa tobom i Pajdinom :D

dera 03-08-2014 02:05

Nemre, dok god pišete da je karina i dok god ne priznate da je najbolji bek na svijetu :D.

EL CUCHU 19 03-08-2014 09:22

Evo sažetaka:

https://www.youtube.com/watch?v=4kGd8iFKAMs

Lijap gol Vidića,pa epohalni fulanac Destra i bomba Japanca,inače baš mi je bilo lijepo gledati tekmu u kojoj (uglavnom) nije igrao novi kapetan ...

Sile87 03-08-2014 13:20

“Vidic has proven to be a true leader, but everyone at Inter played well and showed great character. All the new players did well.” With these words, Erick Thohir commented on the 2-0 win over Roma by an Inter that appeared renewed in the spirit and the way of playing. “We’re just beginning, but the work of the coach is beginng to show and the indications of this tour are good. Finally I was very pleased to see Kovacic on the pitch,” he told the La Gazzetta dello Sport.


Vidic kapiten!!!

dera 03-08-2014 20:43

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...55&oe=5443A262

Biscione 04-08-2014 17:43

http://www.youtube.com/embed/jHgyXaEn8c0
Jest uživanje gledati Dodu na beku, onakav centaršut (a i tehniku) naši ostali bekovi mogu samo sanjati. Nadam se da ga naš veliki "stručnjak" neće korisiti za grijanje klupe kada počnu "prave" utakmice, to bi bila stvarno šteta.

dera 04-08-2014 18:59

Ima tu još mjesta da se napreduje, ali obečavaju mnogo.
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/jHgyXaEn8c0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

Šest dana je do početka utakmice na "Commerzbank Areni", gdje Inter igra protiv Eintracht Frankfurta, već je u potpunosti rasprodan.
Kako kažu iz Njemačkog kluba,50 hiljada ulaznica je 'planulo' u roku od nekoliko sati.

Sile87 10-08-2014 16:17

Puni svaba nemilice,cisto da ih spuste na zemlju,bolje da smo Seferovica doveli,kakva ponizavajuca igra,bezidejna i komicna sa bezbroj dodavanja unazad sa jednim udarcem ka golu protivnika,pri cemu smo mogli dobiti jos 2 komada minimum.Imam drugara u Frankfurtu i bas sam öricao juce s njim,kaze decko raznece vas Frankfurt,i nije ni pogresio.

---------- Post added at 16:17 ---------- Previous post was at 16:16 ----------

Ja neverujem koliko je mrtav ovaj Inter,ovo je strasno...

hulle 10-08-2014 16:26

Znaci igramo kao i u americi :D

Sile87 10-08-2014 16:48

Ju sta nam rade,popisavaju se po nama,gledam i neverujem...

EL CUCHU 19 10-08-2014 17:11

Ovaj Seferović došao prije 7 dana iz Real Sociedada i već spičio 2 komada...

hulle 10-08-2014 17:25

Ako Icardi vrijedi preko 30mil, koliko onda Sefer vrijedi? :D :D :D

3-1 NAPOKON KRAJ.

Poraz od 3-1 i nije neka tragedija, ipak je prijateljska utakmica, al tragedija je sto nam je u tom porazu golman najbolji pojedinac i sto i dalje nastavljmamo sa sjajnom igrom koja zbunjuje sve protivike :D

Sile87 10-08-2014 17:33

Icardi nece ni 10 golova dati ove sezone,lik je mrtav totalno,nema ga nigde,uostalom ka ni ostatka ekipe,neverovatno losa igra bez i jedne svetle tacke.Vukli su se po terenu kao prebijene macke,Frankfurt im je odrzao cas fudbala.Za 90 min. uputili smo 2 udarca ka golu,u svakom poluvremenu po jedan,od ta dva jedan je usao a drugi je bio iz slobodnog udarca,o cemu dalje pricati.

EL CUCHU 19 10-08-2014 17:35

Kod drugog gola kreten japanac Nagatomo ne kuži da namještamo ofsajd...

https://www.youtube.com/watch?v=xQqAr3f6I1A 2:1 Seferović

A kod trećeg andrijaranokija skače kao krepan konj i njegov čovjek pogađa gredu od koje se lopta odbija Seferoviću...

https://www.youtube.com/watch?v=IsZpZsh8hkY 3:1 Seferović

ajdin 10-08-2014 17:48

ma smijurija ljudi nas ponizise klasicnom igrom kako sve svabske ekipe igraju ...

edo 10-08-2014 18:56

Ovaj Botta nebi mogao igrati ni u Interu iz Zapresica. Imao je priliku da se pokaze u prijateljskim utakmicama i u tim utakmicama nista nije pokazao i ovaj gol sto je dao imao je dosta srece.
A jeste vidili Icardi izvodi slobodan udarac pored Hernanesa i Guarina.
Dodo bi trebo biti lijevi bek a ona tri invalida nek se bore za mjesto desnog beka.
A koja budala postavi Ranokiju za kapitena svaka mu cast.

---------- Post added at 18:56 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

Ovaj Botta nebi mogao igrati ni u Interu iz Zapresica. Imao je priliku da se pokaze u prijateljskim utakmicama i u tim utakmicama nista nije pokazao i ovaj gol sto je dao imao je dosta srece.
A jeste vidili Icardi izvodi slobodan udarac pored Hernanesa i Guarina.
Dodo bi trebo biti lijevi bek a ona tri invalida nek se bore za mjesto desnog beka.
A koja budala postavi Ranokiju za kapitena svaka mu cast.

Biscione 10-08-2014 21:18

Ne treba se ovoliko nervirat zbog obične prijateljske utakmice. Jube je gubio od kluba iz 5. lige, a prošle godine nisu pobijedili nijednu prijateljsku utakmicu pa su opet bili prvaci. Ha ya. To je Mazza njima pustio da se ne bi dizala prevelika euforija :D.

dera 12-08-2014 15:35

Šestorica u šesnaestercu, niko na 25-30m.
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...75842671_n.jpg

hulle 12-08-2014 22:02

fake :D

Biscione 12-08-2014 22:40

Ali ako ništa pozitivna stvar je što smo dosta disciplinovani, kako samo fino drže tu liniju koju im je Mazza rekao da čuvaju (vidiš onu dvojicu iza što žure zauzme svoje mjesto među njima) :D

dera 13-08-2014 15:40

To smo već ustanovili :).

Sile87 13-08-2014 17:27

Walter Mazzarri has released his squad list for the trip to PAOK following this morning’s training session. The following players will join the Nerazzurri staff in Thessaloniki: Handanovic, Carrizo, Berni, Juan Jesus, Andreolli, Vidic, Ranocchia, Silvestre, D’Ambrosio, Nagatomo, Jonathan, Kovacic, Guarin, Obi, Hernanes, M’Vila, Osvaldo and Icardi.

Botta (knock), Dodň (flu) and Krhin (twisted knee, on the mend) will stay in Italy.

EL CUCHU 19 14-08-2014 17:20

Quote:

Originally Posted by Sile87 (Post 134079)
Walter Mazzarri has released his squad list for the trip to PAOK following this morning’s training session. The following players will join the Nerazzurri staff in Thessaloniki: Handanovic, Carrizo, Berni, Juan Jesus, Andreolli, Vidic, Ranocchia, Silvestre, D’Ambrosio, Nagatomo, Jonathan, Kovacic, Guarin, Obi, Hernanes, M’Vila, Osvaldo and Icardi.

Botta (knock), Dodň (flu) and Krhin (twisted knee, on the mend) will stay in Italy.

Nema ni grande skeletona i Kuza,Campagnara,Alvareza i Palacija,kao ni Medela,....i ne vidim svrhu odvođenja na tekmu panja Silvestrea ,kad je odavno prekrižen,....ili' je svrha da vidi malo Solun :)

verma_interista 14-08-2014 20:10

Paok u prvom pol agresivan, Inter ne moze iznijeti loptu, nista povezati..totalno pogubjeno djelujemo na terenu, kao da Mazzari nista na treninzima ne radi, mislim da je on najlosija karika ovog tima.

U 1. pol, D ambrosio pokazao da je zapravo prosjek.

Sile87 14-08-2014 20:33

Jos jedno ocajno poluvreme Intera,katastrofa,jedan udarac na gol Paoka u 38.minutu i to je vise bilo dodavanje.Igraci koji bi satro trebali biti nosioci igre,Hernanes,Kova i Icardi su najgori,ovaj Inter je tuzan i jadan.Dve nedelje pred pocetak prvenstva oni nemogu napraviti sansu protiv Paoka i sutnuti na gol,o cemu mi dalje da pricamo.Icardi postavio sator ispred Paokovog gola i ceka Wandu sa decicom da dodju na piknik.Sto se bekova tice,potpuno beskorisni i van igre,jbg pre Ajntrahta su imali kondicione a sad je jako toplo u Solunu...hahahaha.

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

Da je samo Ambrozio prosek,lako bi mi,pre bi ja rekao da su ovde na terenu svi osim Vidica i Handanovica,ne prosek,nego teski prosek.Herna me je posebno razocarao,frajer nije maltene ni igrao na SP i onda je jos imao produzeni odmor i nista,kao mrtav konj,nemoze potrcati,mi mislili doveli smo klasu a ispostavlja se da nam gs Lotito uvalio momacki.Pa protiv koga ces se pokazati ako nes protiv Paoka i jos svez,katastrofa.Neznam koga bih vise ispljuvao za ovo sto pokazuje na terenu,za cega ih placaju nije mi jasno.

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

Nijedna svetla tacka u timu i igri uopste,i to ljudi jebene 2 nedelje pred pocetak prvenstva,dobro da se zapitaju sta ovakvom igrom i pristupom istoj mogu da ocekuju,da je ovo pocetak priprema pa i da shvatim ali ovako...

EL CUCHU 19 14-08-2014 20:39

Quote:

Originally Posted by Sile87 (Post 134101)
Jos jedno ocajno poluvreme Intera,katastrofa,jedan udarac na gol Paoka u 38.minutu i to je vise bilo dodavanje.Igraci koji bi satro trebali biti nosioci igre,Hernanes,Kova i Icardi su najgori,ovaj Inter je tuzan i jadan.Dve nedelje pred pocetak prvenstva oni nemogu napraviti sansu protiv Paoka i sutnuti na gol,o cemu mi dalje da pricamo.Icardi postavio sator ispred Paokovog gola i ceka Wandu sa decicom da dodju na piknik.Sto se bekova tice,potpuno beskorisni i van igre,jbg pre Ajntrahta su imali kondicione a sad je jako toplo u Solunu...hahahaha.

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

Da je samo Ambrozio prosek,lako bi mi,pre bi ja rekao da su ovde na terenu svi osim Vidica i Handanovica,ne prosek,nego teski prosek.Herna me je posebno razocarao,frajer nije maltene ni igrao na SP i onda je jos imao produzeni odmor i nista,kao mrtav konj,nemoze potrcati,mi mislili doveli smo klasu a ispostavlja se da nam gs Lotito uvalio momacki.Pa protiv koga ces se pokazati ako nes protiv Paoka i jos svez,katastrofa.Neznam koga bih vise ispljuvao za ovo sto pokazuje na terenu,za cega ih placaju nije mi jasno.

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

Nijedna svetla tacka u timu i igri uopste,i to ljudi jebene 2 nedelje pred pocetak prvenstva,dobro da se zapitaju sta ovakvom igrom i pristupom istoj mogu da ocekuju,da je ovo pocetak priprema pa i da shvatim ali ovako...

Još su Grcima trebali penal svirat nakon guranja D'Ambrosia s ledja,a šta reći kad su nam u igri 3 beka...Sve u svemu potratio sam sat i pol vremena na jedno veliko N I Š T A ....

Sile87 14-08-2014 21:29

PAOK Thessaloniki against Inter are a few minutes away and the Vice President of Inter Javier Aldemar Zanetti talked about the game with a view to the official start of the season, scheduled on 20 August against Stjarnan. The words of the former captain: “This test is important to arrive in the best way for the Europa League.”


Dobar test...

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

http://youtu.be/LmqM_3psiq0

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

Poslati poruku Tohiru,coveku koji gleda a nevidi,jebo te Mazzari i njegov strucni tim i vecina ovih raspalih fudbalera Intera.

dera 14-08-2014 22:26

Nisam gledao, pokušao u 55' vidio toliko dosadna tekma i izašao :D. Jel šta Osvaldo pokazao?

Sile87 14-08-2014 22:43

Nije puno igrao ali se videlo kad je usao da je mnogo pokretljiviji i brzi na lopti od Icardia,viksace njemi Icardi kopacke ove sezone 100%

hulle 14-08-2014 23:29

Nisam gledao utakmicu, ali oceigledno da nista nisam ni propustio :D

Sile87 14-08-2014 23:47

Nisi hulle brate,ja sam se zajebao sto sam je i gledao.

Biscione 15-08-2014 00:40

Znao sam za utakmicu a nisam ni pomislio da je gledam. Jebo ove prijateljske. Mislim da ćemo biti dobri kada počne sezona uprkos ovim neuvjerljivim igrama u pripremama.

ajdin 15-08-2014 01:28

osvaldo samo dok udje kondiciono u formu istjerace icardia na tribine i igrace sa palaciom .. covjek udje u drogom vrti trci pokazo je vise nego icardi za kompet pripreme

verma_interista 15-08-2014 04:27

Mazza je smijesan trener!
Za Hernanesa sam vec rekao da je samo Lazio profitirao, a i za Osvalda da ce se nametnuti.

Ovaj Inter nema sta traziti, Inter nije mogao disati, panicno smo se branili, jednostavno prema naprijed apsolutno nista, kao da na treningu covjek samo odbranu trenira.
Formacija?Hm..da li to postoji uopce, nekakva 3-5-1-1, sa Jonathanom u veznom redu, i Ambrosiom na desnoj bocnoj poziciji.

Nisam optimista.


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com