Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Glasine o transferima (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=15)

hulle 21-08-2009 14:16

ma kakav jankovic.....taj je bas bezvezni igrac

Balotelli#45 21-08-2009 14:20

bas nije jankovic je super igrac pogledaj kako je igrao ove sezone i kakve je golcine davao pa posle kazi

verma_interista 21-08-2009 16:46

meni nije jasno zasto se nasi zele rijesiti Amantina,pa on je strasan igrac koji bi imao mjesta u bilo kojem klubu,jak na nogama,brz,tehnicki potkovan,ima dobar sut..ne razumijem..sto se mene tice ja bi njega ostavio ..rijesio bi se Obinhe pod hitno,RIvasa bi poklonio nekome,Vieiru bi isto tako ostavio,zna on odigrati velike utakmice,naravno Burdissa bi se isto rijesio,i to samo zbog toga sto imamo puno rjesenja u zadnjoj liniji,pa bi se i Stankovica rjesio (vjerovatno se necete sloziti sa mnom,ali to je moje misljenje).

dera 21-08-2009 16:48

verma, ne znam ni ja zasto amantino

hulle 21-08-2009 16:49

@b45

jao zabije i favalli nekad golcinu hahahahhaha
pa bolji je jimenez od njeg 100 puta

mourinho 21-08-2009 17:03

Cudno u svemu je kako Inter sebi pravi posao i problem. Pomenuti Himenez je imao odlicnu sezonu kod mancinija, po meni bio je otkrovenje sezone. Inter otkupljuje njegov ugovor, nakon toga godinu fakticki ne igra, sad ide na pozajmicu (imam osjecaj da ce imati odlicnu sezonu u engleskoj). On je upravo ofanzivni vezni koji nam nedostaje, sad moras moljakati snajdera da dodje, imas jos 10 dana da nadjes covjeka na toj poziciji, a ovog si poslao na pozajmicu.
Znad da Himenez nije Snajder, ali da je momak proslu sezonu iole igrao, sigurno bi jos napredovao, ovako...U svakom slucaju ne bi bio los za ovu nedostajucu poziciju.

dera 21-08-2009 17:05

reci to svom imenjaku, heheh, pa slazem se sa tobom, mada je dobro i na posudbi sto je, tamo ce dici formu, nama treba gotov igrac, ako se sneijder povrijedi imamo balotellija

verma_interista 21-08-2009 17:30

Quote:

Originally Posted by dera (Post 36266)
verma, ne znam ni ja zasto amantino

Mislis,sto sam ga oslovio tako?Pa,ono nasi smo,ne moramo mi nase igrace nesto sluzbeno nazivati...neka to rade mediji,a mi mozemo k'o prava raja zvati ekipu..Diego,Amantino,Mario..Davide..:D

Komitski Đeneral 21-08-2009 17:33

Evo belaja... Momak nas je definitivno odbio izgleda...

s3b 21-08-2009 17:34

AS.com - The representative of Sneijder: "He wants to continue in Madrid"

dera 21-08-2009 17:44

Quote:

Originally Posted by verma_interista (Post 36271)
Mislis,sto sam ga oslovio tako?Pa,ono nasi smo,ne moramo mi nase igrace nesto sluzbeno nazivati...neka to rade mediji,a mi mozemo k'o prava raja zvati ekipu..Diego,Amantino,Mario..Davide..:D

ma ne, nego ne znam ni ja zasto njega tjeraju
sta je ovo s3b, on izjavio "he"? a sranja..

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

"I am the only one that succeeds in uniting Mourinho and Lippi, because neither of them wants me," he jokingly told Sky.

Cassano has always been viewed as a tremendous talent, even if his attitude has sometimes been called into question and the former Real Madrid player admits that it is an aspect of his career that has held him back.

"If I had the head of [Angelo] Palombo, I think I could play with anyone in the world, maybe even Messi, who is the best in the world," he suggested.

"Unfortunately, however, I cannot change my mind after so many years. Not even my mother knows what goes through my head."

eto ga, otpadose obojica u jednom danu, dobro komitski rece hihih, sada se uzdajmo u marija, ja mislim da nas nece razocarati, iako mislim da ce jose igrati bez njega, onu defanzivnu

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

evo ga za sneijdera, Soren Lerby agent Wesley Sneijder, reiterated the intention of the Dutch: "Sneijder is player of Real Madrid and he wants to stay here."

Komitski Đeneral 21-08-2009 17:46

Veliko je sad pitanje ko je alternativa... Greska je velika sto se cekao kraj avgusta za kupovinu igraca koji nam je bio prijeko potreban, uostalom o tome se vec pisalo... Ali sad sta je tu je. Malo je trenutno igraca koji bi zadovoljavali a koji su dostupni... VDV? Liverpool je izgleda u polpoziciji. Gourcuff... sanse za njegovo dovodjenje su gotove nikakve, bar ja tako mislim... Ribery-san... Fabregas-takodje... Cassano iz ove perspektive sada izgleda kao najrealnija opcija..
Sve ovo, naravno, ako je tacna informacija za fucking Snaijdera...

edit: Aj da se nadamo da mu agent tvrdi pazar ovim izjavama, sto je takodje vrlo moguce... Ipak mu je jasno stavljeno do znanja da se na njega ne racuna. Nada poslednja umire...

all3n 21-08-2009 18:04

ma nek se svi gone u pm..nasi najbitniju poziciju igraca ostavljaju za zadnje dane...de pa kreteni...strasno strasno...

Balotelli#45 21-08-2009 18:46

fala bogu pa veceras idem na more nemoram da se nerviram vise oko ovoga pa kad dodjem da me massimo iznenadi sa cassanom kad bi dao bog :D

Dzon Dilindzer 21-08-2009 18:52

pa ovo je nemoguce ,cuj nece ljudi kod nas , pa nismo mi pjacenca majku vam!!!sad bi i diamanti dobro doso :). ma da su pametni da daju pare i nekog igraca za Gurkufa i mirni 10 godina


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com