Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Glasine o transferima (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=15)

Mauro7 15-03-2009 14:39

ae dosta ljudi više s tim ivanovićem fioretnina ga uzela već pred neko vrijeme...

http://fcinternews.it/index.php?acti...idnotizia=2888
spominje se da je Aquilani produžio sa Romom, i da zbog toga se naš klub ozbiljno okreće Diegu i D'Agostinu :)

http://www.sportmediaset.it/mercato/...olo21565.shtml
zamjena Bentley-Quaresma

Huska 15-03-2009 14:45

a kakav je taj igrac dagostino jel star i tako to isplatil se njga dovodit

Nera 15-03-2009 14:46

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 8935)
a kakav je taj igrac dagostino jel star i tako to isplatil se njga dovodit

27 godina, dobar tehnicar, odlican pas, fino distribuira loptu, dobar prekid. Igrac, kakvog osim Cambia nemamo :D Samo D'Agostino igra malo ofanzivnije.

ivan019 15-03-2009 15:04

mozemo dovesti vec pominjanog Heinzea, ako ga je neko gledao sinoc video bi da nam bio odlicna zamena kada se Burdiso povredi

claudejandamvan 15-03-2009 15:17

Ova navodna zamjena Bentley-Q bi bila katastrofalna pogreska.Taj Bentley je u Tottenham dosao za nekih 20,ako ne i 30 milja i lik nije pokazao ama bas nista.Zna samo nabit loptu ko budala i to je sve.Trener mu vise uopce i ne daje sansu jer je shvatio da coek nije za pravi nogomet,mozda vise za nekakve egzibicije jer se samo sepuri i ceka kakav slobodnjak.Iako ni Q nije pokazao nesto sto bi ga ostavilo u nasoj momcadi,zbilja ne bi imalo smisla dovoditi jos goreg od njega.

Grujinho 15-03-2009 15:20

ma kakav ba bentley....silva iz valensije je nekoliko puta bolji od njega

Balotelli#45 15-03-2009 15:58

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 8942)
mozemo dovesti vec pominjanog Heinzea, ako ga je neko gledao sinoc video bi da nam bio odlicna zamena kada se Burdiso povredi

xaxaxax onaj hainze je komendija covek da gol pa posle minut zakuca loptu u svoju mrezu :ivan:
realu bi se isplatila zamena burdisso hainze burdisso bar kad da gol neda auto gol ili obrnuto :ivan:

Quaresma#7 15-03-2009 16:26

Quote:

Originally Posted by Grujinho (Post 8946)
ma kakav ba bentley....silva iz valensije je nekoliko puta bolji od njega

Podpisujem. Kakav bre Benley za iste pare moremo kupiti Silvu ako njega ne onda moremo Matu ili Di Mariu.

esteban 15-03-2009 16:53

Quote:

Originally Posted by Balotelli#45 (Post 8953)
xaxaxax onaj hainze je komendija covek da gol pa posle minut zakuca loptu u svoju mrezu :ivan:
realu bi se isplatila zamena burdisso hainze burdisso bar kad da gol neda auto gol ili obrnuto :ivan:

Hainze ne igra stopera nego beka(pozicija Maxuela) i kad bi prodali njega pa doveli Hainzea to bi bilo kao sa konja na magarca..

CurvaNord69 15-03-2009 17:19

Sta sa konja na magarca, iz maybacha u 121icu :ivan:

esteban 15-03-2009 17:23

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 8979)
Sta sa konja na magarca, iz maybacha u 121icu :ivan:

Pa racunajuci da je Maxuel tri puta bolji od Hainzea to bi tako ispalo

Njemacke novine pisu da je Inter spreman ponudit 25mil Verderu za Diega..nadam se da je istinito ovo i bar da cemo njega dovest..

Inter, offerta per Diego Nuovi scenari si aprono sul fronte Diego. Il brasiliano del Werder, inseguito dalla Juventus, sembra avvicinarsi sempre pił all'Inter di Josč Mourinho. Secondo alcuni quotidiani tedeschi, la societą di Massimo Moratti avrebbe pronta un'offerta di 25 milioni di euro per assicurarsi il trequartista brasiliano.

dera 15-03-2009 17:27

slabo sam aktivan ovdje dok transfer period nije u toku, samo se slazem da bi trebali dovesti di mariju

Balotelli#45 15-03-2009 17:34

ma kakav bre hainze onaj je u stanju dati hat trick u svoju mrezu on je rupetina i samo neznam kako takva rupa moze da igra za man utd real...

all3n 15-03-2009 18:06

a puno igraca imaju skauti intera i ostalo osoblje na pameti..naravno sada ih prate i ta faza..i na kraju sezone ce mou ipak odlucit koga na kojoj poziciji kao primarni cilj dovest....idealno po meni silva aguero hamsik...i jednog stopera..ivanovic..ne igra puno u chelsiju ..al kada ude....odradi odlicno....sto je odigro bilo je super...al do ljeta ce se jos 20 novih osoba vezat za inter....tak da mislim da se svi trebamo malo smirit sto se tice transfera...ali da je mislim vrijeme da napravimo mali revolt u ekipi...svakako

esteban 15-03-2009 18:10

Quote:

Originally Posted by all3n (Post 9000)
a puno igraca imaju skauti intera i ostalo osoblje na pameti..naravno sada ih prate i ta faza..i na kraju sezone ce mou ipak odlucit koga na kojoj poziciji kao primarni cilj dovest....idealno po meni silva aguero hamsik...i jednog stopera..ivanovic..ne igra puno u chelsiju ..al kada ude....odradi odlicno....sto je odigro bilo je super...al do ljeta ce se jos 20 novih osoba vezat za inter....tak da mislim da se svi trebamo malo smirit sto se tice transfera...ali da je mislim vrijeme da napravimo mali revolt u ekipi...svakako

Vise ce bit odlazaka nego dolazaka jer Massimo nije spreman na veliko trosenje..2-3 igraca ali bar da se nadamo super klasnim igracima i od toga bar 2 moraju bit na sredinu ako mislimo podic kvalitet igre


All times are GMT +2. The time now is 19:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com