Beneamata.com

Beneamata.com (http://www.beneamata.com/index.php)
-   Utakmice (http://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Prijateljske utakmice (http://www.beneamata.com/showthread.php?t=1137)

Huska 20-07-2011 19:47

Quote:

Originally Posted by dejan2 (Post 105454)
Dok god igramo sa trojicom nazad nece biti dobro. Gasp. ce nas unistiti sa svojim eksperimentima i zamislima, ovakve amaterske ekipa nam davaju golove a sta tek ocekivati kad dodju puno ozbiljniji kandidati :worried:.

a sta se tek treba ocekivat kada uz Ranocchiu budu stajali Samuel i Lucio, a na bekovima umjesto mladica Maicon i Zanetti, pa Cambiasso pored Sneijdera...

zaboravljate da su ovo pripremne utakmice i da nitko nije ni na 50% od svojih mogucnosti, pogotovo protiv ovih amatera, igraju samo sto moraju...

kada svi budu na okupu, onda cemo vidjeti kako ce to funkcionisat, ali meni je najbitnije da on Sneijdera forsira tamo gdje treba..

Esquivel 20-07-2011 20:08

Sve to stoji, ali ja nisam neki optimista sa ovom formacijom ni sad ni kad pocne sezona... Mozda ja gresim, ali do utakmice sa bilanom Gasp. je bolje da svoje zamisli pretvori u dela ;).

dera 20-07-2011 20:19

Quote:

Originally Posted by Rafael (Post 105453)
Katastrofalna reakcija Chivua kod primljenog gola i naša spora igra su po meni obilježili ovu utakmicu s naše strane. Mi jednostavno u momčadi nemamo igrača koji bi napravio višak i ako ne kupimo jednog takvog,izgleda da ćemo i ove godine gledati igru od prošle godine. Sneijderova igra na poziciji CM protiv amatera izgleda dobro,ali kad tu dođu neki ozbiljniji tim koji igra presing bit će problema. Tako da je po meni bolje da se vrati na poziciju iza napadača a da se kupi neki dobar CM.

Chivu se asistencijom kod poslijednjeg gola oduzio, a i igraci u ovakvim tekmama igraju opusteno tako da su greske poput njegove koliko toliko opravdane.

Faraoni, Bessa i onaj kosati nisu losi :).

Rafael 20-07-2011 20:49

Odlično primanje lopte i udarac Faraonia u maniri iskusnog napadača :). šteta što je Crisetig igrao previše krilno pa ga nismo vidjeli u najboljem izdanju

Huska 20-07-2011 21:23

po meni ovaj Chivu kada bi usao u formu bi nam bio veoma jako pojacanje, jer sa njim u prvih 11 mi bi mogli mijenjati formacije i taktiku bez problema, sa tri igraca u odbrani na 4 se prebacis dok kazes kjeks, a da nikoga ne ostetis...

iz ove formacije 343 se moze u 4231 i 433 prebacivati kada god pozelis, jer je skoro sve identicno...

Nera 20-07-2011 21:24

Kako volim kad sam u pravu. Huska, ovaj Sneijder razbija kad igra povuceno,a? :P
Chivu - rupa. Gasp, vraci se na 4-3-3, i salji ga sto dalje od Intera.

Huska 20-07-2011 21:29

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 105462)
Huska, ovaj Sneijder razbija kad igra povuceno,a? :P

cekaj dok pored njega budu igrali Cambiasso, Zanetti i Maiconcina, pa cemo onda pricati...jebes ove amatere :D

Balotelli#45 24-07-2011 20:02

nek napise neko kakvo je bilo prvo,u drugom po meni Mariga najbolji,dobri su bili i Ranocchia,Faraoni i Caldirola ...muntari katastrofa pandev nista...longo nije los ali malo je smotan svi ostali standardno.kolko sam ja gledao :D

dera 24-07-2011 20:02

Kako volim vidjeti mlade na djelu, toliko daju od sebe, trce, trude se, dok ovi nasi kao i proslu sezonu - vise hodaju nego sto trce. Longo je igrac koji zasluzuje biti na klupi, Pandev takodjer nije los.

Nije mi jasno zasto sudija nije nadoknadio 10min zbog prekida jer su fanovi Galatasaraya napravili masovnu bakljadu, a budala dragi Boze, prijateljska utakmica, umalo je nisu prekinuli.

adiK 24-07-2011 20:35

Uzas zivi i jedni i drugi. Prvo, sa Turcima ili Grcima (Pao prosle godine) ne bismo trebali igrati prijateljske, ljudi se toliko napale (takav je mentalitet) i obavezno nam se neko povrijedi.

Mi bez motiva usli i iznenadili se sto ovi grizu, jebiga mi smo njima motiv oni nama nisu. Dalje, mi smo totalno neuigrani, Sneijderu ne lezi ona pozicija nazalost, Ricky los kao krilo, Castaignos uzas osim onog suta glavom.

Obi kao i obicno rastrcan, ali niko ga ne prati nazalost. Uglavnom totalna neuigranost.

Ne znam, mora se nesto mjenjati, da li formacijski ili igracki ne znam. Od izmjena Longo potvrdio ono sto vec znamo. Talenat i brzina ogromni, u glavi slican Mariju. Caldirola mi je bio bolji danas nego u pripremnim protiv amatera.

Sad se sjetih da smo bez pola ekipe igrali, ali opet... :)

Rafael 24-07-2011 21:03

Sneijder je bio odličan,rastrčan kao nikad i u defenzivi odličan. Ako ovako nastavi Obi zaslužuje više prilike,brz,u pasu točan. ostali ništa posebno. Ricky ima dribling i kontrolu lopte ali nije baš bio dobar u pas igri tako da mi zasad nije za prvih 11

DenchiNL 25-07-2011 00:17

ma ubili nas turci u vezi , pressing do bola, samo im fali zadnji pass
Sneijder bezopasan ponovo , jedan od najboljih AM na svijetu , degradiran na ovakav način,
mene boli ovo gledati, momak rođen za brze kombinacije sa špicevima oko 16-terca i šuteve,
a gurati ga ovako prema nazad može samo pokupit ozljedu ako bude igrao protiv nekih mesara i da ispadnemo iz lige.
Ricky=0
Castaignos=2 šanse
inače truba mi je da ni u prijateljskoj ne znamo uzeti tekmu i voditi je.
nego nas je galatasaray prisilio posjedom lopte i kontrolom utakmice(od 1 do 90min.) da nešto na kontru radimo.

Rafael 25-07-2011 01:28

Da ima ispred sebe nekog klasnog AM, Sneijder bi mogao igrati CM i iz te pozicije bi često mogao doći na udarac pa čak se i ''prišuljati'' u 16m što Xavi jako dobro radi.

dera 25-07-2011 14:06

Pjanic je puno bolji kao AM, ali se opet snalazi za nasu repku na poziciji M pa cak i DM :P.

DenchiNL 25-07-2011 20:48

Quote:

Originally Posted by dera (Post 105572)
Pjanic je puno bolji kao AM, ali se opet snalazi za nasu repku na poziciji M pa cak i DM :P.

e da vidim kome će on zaustaviti napad života ti
a pjana više ne igra nego što igra u toj repki jbg,
bolje bi mu bilo da igra za ispod 21 ko Mata u španaca ,
da bude makar negdje glavni jbg u klubu na klupi u repki na klupi,
igra DM al protiv san marina , to mogu i ja jbt,

ne znam možeš li se sjetit kad je Miske tek zaigrao za repku kad su ga stavili ispred Barbe , mislim da je zabio ili špancima ili francuzima??
e sad zamisli misketa nazad pomaknu u repki pa albanija bi nas razvalila 7-1

All times are GMT +2. The time now is 07:12.