Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Glasine o transferima (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=15)

Il Mago 09-08-2010 17:38

on ako ne dodje to ce za mene bit savrsen mercato :D

i 1000 :D :crazzy:

Forza_Grande Inter 09-08-2010 17:55

znaci definitivno nam ostaje MAicon.... greaatttt, jos samo otjerati burdissa, suaza, mancinia i rivasa :D i savrsen mercatoooooo

Moca93 09-08-2010 18:02

Posle levonogog Ešlija Kola, Madriđani nisu uspeli da dođu do željenog igrača ni na drugoj bekovskoj poziciji.
http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/791/v179109p0.jpg
Majkon ostaje u Interu, saopštio je predsednik evropskog i italijanskog šampiona Masimo Morati.

U jednom trenutku je izgledalo da će se brazilski reprezentativac pridružiti Žozeu Murinju, pod čijim vođstvom je briljirao prošle sezone, ali sada je Morati izjavio da Real "nije dovoljno želeo" da ga dovede.

"Potvrđujem da Majkon nije na prodaju. Da ga je Real stvarno želeo, više bi se potrudio da realizuje transfer", objasnio je Morati.

Prema njegovim rečima, "Majkon nigde ne mrda, jer je veoma dobar igrač, potreban Interu".

"Ima odličan odnos sa navijačima i bilo bi nam teško da ga se odreknemo. Real očigledno nije razumeo koliko nam je on važan. Žao mi je što se Majkon našao u ovakvoj situaciji, ali verujem da je sada srećan što ostaje".


izvinjavam se ako ima vec negde

mourinho 09-08-2010 21:25

Morati:
"There has been no change of idea, I have taken the player off the transfer list," said Moratti. "Other clubs have been after Maicon and other players, but I consider him such a strong player that I don't want to sell him. The player's attitude in this period was fundamental."

ajdin 10-08-2010 03:48

a usta su onda otisli silni novci sponzora i od uefe za osvajanje lp ??? cuj nemaju kesa za maskerana nismo mi milan :D nije nama nikad kes bio belaj a massimo mogo si bolju laz sklepat da ne dovedes ga :D ne tako javno da nmas brukas :P

filip.sk 10-08-2010 06:03

Imaju kes al Moratti nece da trosi puno poradi ona novo pravilo financial fair play :D

Il Trattore 10-08-2010 08:41

http://www.goal.com/en/news/12/spain...-by-inter-link
di si bija ima 5 godina,sad je kasno

hulle 10-08-2010 11:00

Quote:

Originally Posted by ajdin (Post 85783)
a usta su onda otisli silni novci sponzora i od uefe za osvajanje lp ??? cuj nemaju kesa za maskerana nismo mi milan :D nije nama nikad kes bio belaj a massimo mogo si bolju laz sklepat da ne dovedes ga :D ne tako javno da nmas brukas :P


to je lova od prosle sezone...nemamo za ovu :D

dscholle 10-08-2010 11:35

Moratiju je izgleda došlo iz dupeta u glavu, da se u nogometu može i nešto zaraditi, al mi je sad jedino krivo što je Joseu kupovao što god mu je palo na pamet, a Benitez zasad nije dobio ni jednog igrača po svojoj želji.Eto jedino mu se smilovao sa Maiconom.

all3n 10-08-2010 12:09

evo šta je inter za sada napravio za mercato:

Philippe Coutinho (Vasco) 3.800.000 €
Jonathan Biabiany (Parma) 5.000.000 €


Ricardo Quaresma (Besiktas) 7.300.000 €
Attila Filkor (AC Mailand) 1.000.000 €
Cristian Daminuta (AC Mailand) 1.000.000 €
Rene Krhin (FC Bologna) 3.000.000 €
Luis Jiménez (Ternana Calcio) 4.200.000 €


uz to liga prvaka...ako još bude prodaja balonje..i onda da mi nemamo nekih 20 ak milijuna za pojačanja ....molim vas lijepo...jedino onda što je logično je da klub ima dugovanja dosta i rupa u financijama koje ce moratti ove sezone pokrit...i malo više zaradit...ali da izjavi da nema novaca za masch...pa to je previše...ne mora biti baš za masch..već da je bilo koji drugi igrač ovdje u pitanju opet mi ne bi bilo jasno..

adiK 10-08-2010 13:07

Quote:

Originally Posted by dscholle (Post 85793)
Moratiju je izgleda došlo iz dupeta u glavu, da se u nogometu može i nešto zaraditi, al mi je sad jedino krivo što je Joseu kupovao što god mu je palo na pamet, a Benitez zasad nije dobio ni jednog igrača po svojoj želji.Eto jedino mu se smilovao sa Maiconom.

Ovo boldirano nije tacno. Uz to Rafa je unistio Liverpool svojim transferima, tako da je dobro da mu nista ne dovodi.

Njosa 10-08-2010 13:16

Quote:

Originally Posted by adiK (Post 85797)
Ovo boldirano nije tacno. Uz to Rafa je unistio Liverpool svojim transferima, tako da je dobro da mu nista ne dovodi.

Slažem se u potpunosti ,ne treba rafi davat novac za pojacanje jer sjebe sve u bezveze igrače :S
unistio je liverpool ,sa pojacanjima ..ima (Y) ekipu al treba tu još 2 ili 3 mladjih igrača :P
i po meni on je trener samo za velikih utakmica :)

Il Mago 10-08-2010 13:35

nama realno i ne treba novih igraca...par osvjezenja (Coutinho,Biabiany) i jos jedno ili dva pojacanja (Sculli i ? ) i to je to...a Moratti je izjavio da dok ne proda neke igrace nema kupovanja jer se mora mislit na financial fair play...

ivan019 10-08-2010 13:58

opet ti kazem nemoj mi sculija u pojacanja :P

Il Mago 10-08-2010 14:19

polako,vidjet ces da je dobar igrac... :D

a izgleda da je Mascherano blizu Barce:crazzy::crazzy::crazzy::crazzy::crazzy:


All times are GMT +2. The time now is 18:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com