Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Utakmice (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Prijateljske utakmice (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1137)

hulle 26-07-2014 23:38

jel tekma u 12h po nasem il su samo onako stavili 00:00

Sile87 26-07-2014 23:49

00:10

verma_interista 27-07-2014 00:02

Sad cemo vidjeti kakvi smo :-).

Sile87 27-07-2014 00:27

livefootball.ws instalira se sopcast player i ima u HD

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

Ovima je dovoljan i Bejl protiv nas,kako smo smesni,sredina Obi,Dzonatan i Kuzmanovic...hahahahahahahahahahaha

---------- Post added at 00:27 ---------- Previous post was at 00:23 ----------

Nema im Ronalda,Jamesa,Di Marie,Marcela,Kedire,Ramosa,Xabia,Benzeme,Coentraa ,Modrica,ima li smisla bilo sta vise reci,jedino da su bas sve klince izveli da nam daju kakve takve sanse.

hulle 27-07-2014 01:03

Dobro je 1-0. To je dobar rezultat s obzirom da igramo s Realom i u kakvoj mi formaciji igramo :D :D :D

Istina u Realu igra samo 1 prvotimac, al i taj jedan je dovoljan da nam zabije gol

Kod nas u prvih 11 : Dodo, Dzontra, Obi i DAbrosio.....grande mazza :D
Takve gluposti se ni na igricama ne rade, ali....nije svak mazza :D

Rano pokazuje da je kapiten...tuce sve redom, covjek mozda nema brzinu, mozda nema inteligenciju, al zna udarat igrace hahahhahaha

dera 27-07-2014 01:07

Rano i Vidić kingovi, vide da smo karina u napadu, vele da ih malo izubijamo :D.

To je ono što sam govorio o formaciji sa jednim napadačem Icardijem, pa taj frajer je operisan van šesnaesterca. Onaj njihov junior Di Matteo ili kako se već zove je bolji napadač od njega.

Dosadna utakmica, bez one magije Balea ne bi ni oni gola zabili. Očigledno da ni oni ni mi ne možemo bez naših kreativnih igrača u vezi: Hernanes, Kovačić, Ronaldo, Modrić, Di Maria etc.

hulle 27-07-2014 01:07

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/GXpJ97Xdr38" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

verma_interista 27-07-2014 01:39

A, Mazzarija i testiranja formacije, i igraca...nevjerovatno.,najjaci mi je eksperiment sa Jonathanom u veznom redu, frajer ne moze ni beka igrat', nogometna inteligencija na nivou Gattusa u juniorima.

dera 27-07-2014 02:04

Dobro je, remi, Ancelotti se sažalio pa izbacio i Balea xD. Pozitivna strana jeste Dodo, pravo mi se svidio, a i po ulasku M'Vile smo pokazali nešto i u napadu. Pridodamo li i Hernanesa te Kovačića tu, a u napadu Palacia, imamo se ćemu nadati.

ajdin 27-07-2014 02:16

dodo se salio sa carvajalom :D

mvila ace bit dobar samo kondiciju dok digne !

---------- Post added at 02:16 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

btw igrali su diego lopez carvajal pepe bale illarmendi iz prvog tima

hulle 27-07-2014 02:19

Prvo pa musko.

Prva utakmica i odmah pobjeda i to protiv Reala.

Nezz koliko je ET platio onima iz Reala da nam puste ovu utakmicu, odnosno da igraju sa Real B (C) ekipom,...uglavnom POBJEDA.

Utakmica nije bilo nesto lijepa, na kraju smo imali vise srece nego pameti, onaj Carizzo je samo za penala..

Sto se tice ostalih igraca...nezz nmg nikog izdvojit jer igrali smo protiv B i C ekipe Rela a nismo nesto stvarali sanse

ajdin 27-07-2014 02:36

pricajte sta hocete onih su imali 6 prvotimaca od pocetka medju njima i najskupljeg igraca svijeta ! a ko su nama od prvotimaca bili ?? icardi handa juan i johny i ko jos ??

dera 27-07-2014 02:39

Hulle, dobar onaj japanac iz penala :D. Da je Jontra promašio svi bi ga se svezali.

Biscione 27-07-2014 02:42

I mi smo isto kao i oni igrali sa prorijeđenim sastavom. S tim što oni imaju bolju klupu nego mi prvi sastav, kad sam vidio naš vezni red smučilo mi se.

hulle 27-07-2014 03:00

Quote:

Originally Posted by dera (Post 133776)
Hulle, dobar onaj japanac iz penala :D. Da je Jontra promašio svi bi ga se svezali.


Onaj odabir igraca koji ce sutirati penale je stvarno za rubriku "TOG SE NIKO NIJE SJETIO" :D :D :D :D

Sve defanzivci sutirali...nije ni cudo sto su onako losi sutevi bili :D

Japanac je za 5 min napravio dva prodora, iz kojih smo imali i mozda najbolje sanse na utakmici, al odbrani onaj njihov Isus


@ajdin

Realu su nedostajali....

Casillas
Marcelo
Coentrao
Ramos
Varane
Arbeloa
Khedira
Modric
James
Kros
Xabi
Di Maria
Ronaldo
Benzema


Od standardnih samo Bale i to 53minute ...dok je on igro oni su vodili :D


Kod nas su falili
Palacio, Herna, Guaro i Kova?


Ovi prvotimci

Handa - Rano, Vidic, Juan - Dzoni i Icardi

Znaci nas omjer je bio 5-1

Jos ako racunamo da ce Mvila biti prvotimac, a usao je i Nagatomo...

Da smo imalo pametnije odigrali mogli smo ih smlatit u regularnom dijelu..

Golman i kompletna zadnja linija nam je bila u najjacem sastavu..


All times are GMT +2. The time now is 22:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com