Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Opće diskusije (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Inter, Mourinho... (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=925)

Culé 14-04-2010 12:14

Inter, Mourinho...
 
Nešto mi nije jasno...

Inter je prošao Chelsea. Apsolutno svi mediji su zasluge za to pripisali isključivo Mourinhu. Čak je i vlasnik Intera izjavio da je na terenu bila samo jedna zvijezda -- Mourinho. Sad pred utakmicu sa Barcelonom samo se priča o tome kako će Mourinho postaviti ekipu, kakvu će taktiku smisliti. Mourinho, Mourinho, Mourinho. Ne spominje se Inter. Ne spominju se igrači. Slažem se, Mourinhu pripada dio zasluga, ali toliko veličati čovjeka je nedopustivo. U očima objektivnih posmatrača Mourinho je veći od Intera; Inter je kita bez Mourinha. To mi smeta... jer nije tačno.

Sad... interesuje me kako to ne smeta navijačima Intera?

InteristaSA 14-04-2010 12:17

E pa vjeruj mi meni smeta..i zato nisam nista govorio ruzno baloteliju poslije one izjave da nije Mourinho pobjedio nego 11 igraca Intera..zato sto je upravu..Mourinho je postavio formaciju napao ih je al nisam siguran da je on trcao i ganjao Drogbu i drugove!!!

Huska 14-04-2010 12:41

cuj jose veci od Intera tko je to rekao....u ocima kojih objektivnih posmatraca...mozda tebe ili nekog drugog nekoga kome je jose samo prepotentni gad a ne veliki strucnjak...

a sto se tice tih utakmica pa normalno da ce on biti "glavna zvijezda" jer upravo nam je falio on da uradimo ovo gdje smo sada...a to je da smo jos uvjek u igri na sva tri fronta...uvijek smo imali igrace i sve ali falio je netko tko ce ih voditi do kraja a to je THE SPECIAL ONE...

glupa ti tema brate skroz...

Culé 14-04-2010 12:46

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 67134)
uvijek smo imali igrace i sve ali falio je netko tko ce ih voditi do kraja a to je THE SPECIAL ONE...

Jesi li siguran? Hajd' malo razmisli o ovome.

Huska 14-04-2010 13:03

hahahah...gori sam ja sto sam zapocinjao...nema se tu sta razmisljat...zna se tko je najzasluzniji za dosadasnji uspjeh u sezoni...i ne moze me niko ubjedit da nije tako...

Moca93 14-04-2010 13:58

Slazem se sa Samirom (prvi put u zivotu :D) kolko god ja voleo Mourinha,u medijima se spominje samo Jose,Jose,Jose.... Sta ce jose uraditi,oce li Jose smisliti lek za mesija,Jose izbacio Celsi... SVE....mislim to nema nikakav uticaj na ekipu i sve...ali ipak malo je glupo...Stvarno ga preteruju.... Nemoze Jose sam da istrci na teren i pobedi ih sve...Ipak tu zaslugu imaju i igraci..... On ih jeste ukombinovao,i postavio....Ali ipak ne moze Jose biti ispred intera ....

Il Mago 14-04-2010 14:02

jedno logicno pitanje: zar nije bolje za Inter i za samu ekipu da je pritisak na Mourinho ? upravo zbog toga on pravi rezultate kakve pravi,jer on sam i svjesno preuzme sav pritisak na sebe...zbog toga je jedan od najboljih na svijetu:cool: i ne on nije veci od Intera,nit ce to bilo ko bit

mourinho 14-04-2010 14:47

Ajd Samire, objektivno, kad se spomene Barselone svi pricaju samo o Mesiju, ponekad neko spomene i Čavija...Mesi, Mesija, opet Mesi tri, četiri komada....
Svi se slažu da je Barsa odlična, ali je Mesi veći od Barse. Meni to smeta, jer nijedan igrač nije veći od kluba, ali Mesi dade Arsenalu 4 komada.
Što se Mourinha tiče, možeš biti trener kakv hoćeš, ako nemaš igrače džaba ti sve. Što bi narod rekao od govana se pita ne pravi, a novinari i ostali neka pričaju šta hoće, INTER je super ekipa sa ili bez Mourinha.

Culé 14-04-2010 15:53

Quote:

Originally Posted by mourinho (Post 67158)
Ajd Samire, objektivno, kad se spomene Barselone svi pricaju samo o Mesiju, ponekad neko spomene i Čavija...Mesi, Mesija, opet Mesi tri, četiri komada....
Svi se slažu da je Barsa odlična, ali je Mesi veći od Barse. Meni to smeta, jer nijedan igrač nije veći od kluba, ali Mesi dade Arsenalu 4 komada.

Messi nije veći od Barce. Pa sam Messi NIKAD nije rekao da je on zaslužan za neku pobjedu; uvijek kaže da nije bilo suigrača, ne bi pobjedili (to je čak rekao i onda kad je zabio 4 gola Arsenalu). On je sam rekao da ne igra u Barceloni nikad ne bi bio onakav igrač. Pogledaj Messija u Argentini... ni sjena od ovog u Barceloni. Sam Messi je rekao da će ostati u Barceloni do kraja karijere jer mu je klub dao sve. Ljubi grb kluba kad zabije gol. Kad dobije nagradu za najboljeg igrača svijeta, uvijek kaže da je ta nagrada u redu, ali da je njemu bitnije šta klub osvoji. Kako takav igrač može biti veći od kluba?

A uzmi izjave Mourinha... "Moj Inter...", "Ovaj Inter koji sam stvorio..." i slično. On smatra da je on veći od kluba. On misli da je on stvorio Inter. On misli da nije bilo njega, Inter nikad ne bi ostvario ovo što je ostvario. A to je smiješno...

Moca93 14-04-2010 17:59

pa dobro...ako vodi klub onda je i jeste "Moj" a sto se tice mesija ...zar stvarno mislis da ce ostati do kraja karijere u klubu....NIKAKO...smejurija....Vidi kako su prosli ostali... Eto,Ronaldinjo.... cim su poceli malcice da gube sjaj odmah su najureni...tako da sacekaj jos par godina pa ces videti

Culé 14-04-2010 18:01

Quote:

Originally Posted by Moca93 (Post 67184)
pa dobro...ako vodi klub onda je i jeste "Moj" a sto se tice mesija ...zar stvarno mislis da ce ostati do kraja karijere u klubu....NIKAKO...smejurija....Vidi kako su prosli ostali... Eto,Ronaldinjo.... cim su poceli malcice da gube sjaj odmah su najureni...tako da sacekaj jos par godina pa ces videti

Ni Eto'o ni Ronaldinho nisu izašli iz Barcine škole. Uzmi za primjer Xavija, Puyola i ostale.

http://www.beneamata.com/showpost.ph...&postcount=473

Balotelli#45 14-04-2010 18:27

ma Mourinho je zasluzan velikom merom sto se inter sada nekoliko meseci ili nedelja pred kraj sezone jos uvek bori za sva tri trofeja ali nikako on ne odnosi sve zasluge i nije nas on sam dovde doveo.Sta bi bilo da nije bilo Sneijdera njegovih lopti i slobodnjaka,Militovih golova,Maiconovih istrcavanja napred i asistencija i golova,Lucia i Samuela u odbrani koji su u 180 minuta Drogbu i Anelku ne samo zaustavili vec i poceli da se zazaju sa njima,Zanettija koji igra svaku utakmicu kao da mu je zadnja i trci ko da ima 18,ili cambiassa,motte,stanka,etoa..........Jeste on zasluzan niko nekaze da nije ali niko nemoze da kazze da je vise uradio od igraca...I svidja mi se to sto on preuzima sav pritisak na sebe(njemu je teze) a igraci su onda restereceniji i lakse igraju...A i mou nikad nije rekao ja sam zasluzan za pobedu,ja sam izbacio npr. chelsea ...uvek je govorio da je ekipa ta koja je dobro ili lose odigrala i da sve sto smo uradili da je njihova zasluga ili krivica....

adiK 14-04-2010 20:53

Haha, jadan pokusaj Barceloninog navijaca da unese razdor u nasu mirnu zajednicu :)

To sto ti cujes i razumijes samo ono sto ti odgovara to je druga prica. Prica se o Mourinhovom Interu, novom Interu koji se polako rijesava gubitnickog mentaliteta koji nas je "krasio" godinama. Svi se raduju novom Interu, a zaobici Mourinha kao kljucni faktor ne mogu. To je takodjer i zbog Mourinha koji je sve samo neprimjetan. I u svakoj ekipi koju on vodi i koju ce voditi bice tako.

Jos nesto. Nek on nama donese tri trofeja, slobodno mogu na 24 sata preimenovat u FC Mourinho ;)

LiGad 14-04-2010 20:55

Mou nikad ne moze biti veci od 102 godine postojanja Intera, legendi, trofeja, Meazza stadiona ..
I u izjavama nema preuzimanja zasluga za pobjede i uspjehe od strane Mourinha ..
Ako grijesim ..nadji mi neku, inace ne pocinji temu na osnovu NICEGA!

dera 15-04-2010 00:01

nije mi jasno kako se neko moze sloziti i sa ligadovim i sa adijevim postom, jedan kaze da bi promjeno ime kluba, drugi upravo suprotno :P


All times are GMT +2. The time now is 02:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com