Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Utakmice (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Prijateljske utakmice (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1137)

Huska 15-07-2011 10:48

ja sam gledo drugo poluvrijeme, jest da su ovo teski amateri, ali omladicni su razvalili na celu sa Castaignosom i Rickyom...

ako Gasp ne iskoristi potencijal svih ovih mladica, moze se komotno bacit sa kakvog mosta, jer ovako kvalitetne mladice nece naci nigdje osim u Braci i ostalim klubovima koji ulazu u omladinske ekipe(Arsenal, Ajax i tako ti)...

nije sto su nasi, ali stvarno svi imaju potencijala za postati igracine, e sad je samo do nasih kako ce ih gurati, jer svi zasluzuju priliku...

@nera- tko je ovaj Longo njega sam jucer prvi put vidio(cuo za njega)

Balotelli#45 15-07-2011 12:27

Samuele Longo valjda cuo sam jos odavno za njega nesto se pominjalo nesecam se sta nije los... dobar je i na manager :D

Nera 16-07-2011 01:11

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 105354)
@nera- tko je ovaj Longo njega sam jucer prvi put vidio(cuo za njega)

Mladi napadac, solidan, prije nekih dvije godine se smatralo da ce biti odlican. Nije los ni sada, sto se toga tice. Od ovih "nepoznatih" bih ja obratio paznju vise na Alibeca i Bessu, nego na Longa (koji napominjem, nije los).

dera 16-07-2011 09:19

Za tu dvojicu smo culi, nije bas da su nepoznati Nera, zato i pitamo za Longa :P.

Nera 16-07-2011 14:03

Quote:

Originally Posted by dera (Post 105378)
Za tu dvojicu smo culi, nije bas da su nepoznati Nera, zato i pitamo za Longa :P.

Upravo iz toga razloga su isli navodnici na ovo nepoznati ;)
A opet, nije ni logicno da ste culi za Bessu koji je skoro dvije godine mladji od Longa. Bessa je igrao u mladjim selekcijama, tako da je Longo bio vise medijski eksponiran.
Nego kako bilo, Bessa je tehnicki izuzetno potkovan, inteligentan igrac, i jedva cekam da vidim kako ce se razvijati.
Alibeca bih poslao na pozajmicu, jer on ima punih 20 godina, i mora dobiti priliku da igra.

adiK 17-07-2011 15:39

Danas igramo protiv Mezzocorone u 17:00. Gasp ce vjerovatno probati 3-4-3 sa zanimljivim rotacijama u postavi. Najverovatnija startna postava: Castellazzi; Ranocchia, Chivu, Caldirola; Nagatomo, Stankovic, Sneijder, Obi; Alvarez, Eto'o, Castaignos. Motta, Samuel, Cordoba i Jonathan nisu u kombinacijama.

Huska 17-07-2011 16:04

konacno se neko Sneijdera sjetio vratit na prirodnu poziciju, e ako se uigramo sa njim na toj poziciji ima da razvaljujemo onda...on i Ricky zajedno :cool:

Balotelli#45 17-07-2011 18:37

Poluvreme 5-0 Pandev,Etoo,Sneijder,Alvarez,Pandev
pocelo drugo pre 20 minuta za sad po meni Bessa najbolji u drugom super igra

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:28 ----------

kolko je sebican longo nmg da verujem ne da loptu nikome

Huska 17-07-2011 19:25

prvo pol. odlicno u drugom usli sve mladici od kojih i sve bolji od boljeg...uz pravu podrsku, priliku i minutazu imamo odlicne igrace u buducnosti...

Zanetti hvala ti sto si Branci otvorio oci za Alvareza imat cemo igracinu u njemu...

eh ono sto je mene odusevilo, a nadam se da ce Gasp i dalje tako igrati, a to je Sneijder nazad...kakve lopte samo salje i def. tu nam je najpotrebniji, jer nije isto kada ti igra krece od Motte i Dekia i kada to radi mjastor poput Wesa...duge lopte sa ocima prema svim stranama...jos kad se vrati pravi defanzivci u igru, onda ni prema nazad necemo nista izgubiti, jer imat ce pored sebe Zanettia i Cambiassa, a iza trio spreman na svaki napad...

i da jos se jednom potvrdilo da Muntari nije za Intera i da trebamo prihvatiti bilo koju ponudu koja stigne za njega, pa lik se blamira protiv ovih amatera, a kako ce tek kasnije...Pandev razvalio :D lik je silovo odbranu od ovih amatera...

Bambino mora ostati ima on ono nesto za ove formacije, a i potreban nam je, jer Chivu ce sada na stopera skoro 100%

JC

Lucio---Samuel---Chivu

Maicon---Cambiasso---Sneijder---Zanetti

Alvarez-----Pazzini-----Eto'o

kada malo bolje pogledas uvijek smo ovako i igrali, samo sto sada igraci srugacije stoje na terenu...

Rafael 17-07-2011 19:28

Nisam nažalost stigao pogledati pa bih bio zahvalan da neko za svakog igrača bar po par riječi napiše kako je igrao :)

Nera 17-07-2011 21:21

Sneijder da igra defanzivnog veznog? Sneijder koji nece da odigra 5 minuta visokog presinga na protivnika treba da bude "bedem" ispred odbrane. Genijalna ideja Gasperinija. Jos kad je iza njega onaj igrac i po od Chivua (samo da se sjetimo zadnjeg derbya i meca protiv Schalkea). milan sa svojim ofanzivcima bi nas silovao kroz sredinu, kad bi tako istrcali protiv njih. Da ne pominjem barcelonu...

Huska 17-07-2011 21:42

dobro ti bi upario super tehnicare Cambiassa i Mascherana pa kasnije pricao kako Gasp nema pojma ovo ono i kako se Sneijder mora vracati skroz nazad do naseg sesnseterca da iznese loptu, jer nema tko drugi :D...

vec sam pisao, isti igraci, sve isto kao i kod Mourinha(i ona dva levata) i ne vidim nikakav problem u fazi odbrane, jer Zanetti u odbrani uvijek moze zauzeti mjesto Sneijdera, a imas i tri stopera iza...Chivua sam cisto onako stavio, jer i sada igra i sigurno je bolji na ovo poziciji nego da je on na mjestu Zanettia...

najvise je do Gasperinia i koliki je autoritet nista vise, a ovo itekako moze dobro funkcionisat, jer ovo i jest Sneijderova prirodna pozicija i tu je najvise igrao dok je nije kod nas dosao...

Quaresma#7 17-07-2011 22:45

Super jih je za sada Gasperini uigrao samo tako neka nastave i imamo ono što lani nismo imali a to je duga klupa.

Santon mora da ostane super je igrao.

adiK 18-07-2011 00:30

Ne znam, kad bolje razmislim, nešto mi i ne paše ovih 3-4-3. Kad skontaš 3 su klasična "centarhalfa" pozadi (Ranocchia, Lucio, Samuel, Chivu, Caldirola?), onda imas dva "beka" u vezi (Capitano, Maicon, Nagatomo, Santon, Jonathan, Obi). Ovo je kao podnosljivo iako je guzva na ovim vanjskim pozicijama u vezi ocigledna. Santon, Obi ne bi smjeli vise cekati da se ubace u rotaciju. A sad spektakl. Imas dva mjesta u vezi od kojih je jedan Sneijder, dakle na Cambiassa, Mottu, Stankovica, Marigu ide jedno mjesto? Previse imamo ovih dobrih veznjaka da bi grijali klupu.

Tri pozicije u napadu za Eto'oa, Pazza, Rickyja, Milita i Pandeva, je po meni fino i dovoljno. Jos bih samo pokusao uvaliti Pandeva za nekog defanzivca (jer ih fakat nema ako se misli igrati 3-4-3, Caldirola danas nikakav) i dati Cou priliku. Ako Pandev ostane Cou pozajmica ili adio.

Ne znam ni sto razbijam glavu ovim, ali mi je nesto premalo mjesta u vezi. Uglavnom Gasperini mora shvatiti da ce ovim navuci kriticare na ledja i da ovo mora profunkcionisati do maksimuma do Super Kupa.

Esquivel 18-07-2011 00:52

Na pripremama koristi 3-4-3, a kad pocne sezona igracemo 5-3-2 :).


All times are GMT +2. The time now is 07:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com