Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Italy Cup (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Inter - Palermo (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1798)

adiK 28-05-2011 17:05

Inter - Palermo
 
Sta je ljudi, sta ste se uljenili? Manite se politike, svetinja nam igra sutra FINALE KUPA! Sutra je potrebno da budemo uz nase igrace i uz Lea. Zelimo spas sezone, odbraniti barem jedan trofej iz fantasticne prosle godine.

:nova:FORZAINTER!:nova:

adiK 29-05-2011 10:04

http://i53.tinypic.com/2n19j7q.jpg
Izjave:
Quote:

Il Capitano: "Ovo će biti teška utakmica, jer s Palermom je jako teško igrati. Javier Pastore je veoma važan igrač za njih, ali sigurno nije jedini opasan. Trebamo pravi Inter, tim koji ne griješi u velikim utakmicama. Ovo je historijska prilika za Palermo, ali i za nas na neki način. Želimo završiti sezonu s trećim trofejom." Na konstataciju da će ove godine pobjednik Kupa dobiti i trofej koji obilježava 150 godina od Italijanskog ujedinjenja, Zanetti se našalio: "U tom slučaju, moraću potražiti pomoć da podignem oba trofeja."

Leonardo: "Finale je finale i važno je za oba kluba što su došli do tamo. Ovo nije bila lagana godina za Inter, ali je svejedno pozitivna i želimo treći trofej. Palermo igra napadački već dugo. Biće bez Armina Bačinovića, ali imaju mnogo alternativa."

Chivu: "Nema favorita u ovakvom meču. Ovo će biti težak duel jer Palermo ima visoke ambicije i ovo je historijsko finale za njih. Napaljeni su, ali mi smo čak i više motivisani od Palerma. Nikad nije lako igrati sa Sicilijancima, veoma organizirana ekipa sa iskusnim igračima koji će biti spremni za borbu. Kao što sam rekao, i mi smo motivisani, želimo podići treći trofej ove sezone."

Stanković: "Želimo završiti pobjedom, jer bi bilo savršeno imati sliku nas sa trećim trofejom za kraj sezone. Dobro smo se pripremili za ovaj meč i spremni smo. Ipak, ne mislimo da smo već pobjedili. Suočićemo se s organizovanom ekipom kao što je Palermo koja je također pokazala tokom sezone da nam može stvoriti probleme.

esteban 29-05-2011 11:19

Izbacite nocas koji link da se ovo gleda!

adointer 29-05-2011 16:50

veceras napokon ima prenos i na sportklubu...:D :D Nadam se da se necemo obrukati...:P :P

Motta 29-05-2011 20:40

Kazu bit ce na rai uno free prenos nece se zakljucavati sretno FORZA INTER nadam se pobjedi ..Ima na TURK SAT 24 E kanal NTV SPORT prenosi free finale cupa ko ima mogucnost da gleda uglavnom dobar satelit ..ev isto lnk uglavnom nek izabere sebi utakmicu i brzinu kbs i to je to
http://www.myp2p.eu/competition.php?...pline=football

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

Turksat 1c 42e

ntv sport 11054 h 30000 ..

all3n 29-05-2011 23:03

dobro je..nekako rjeseno :D

Quaresma#7 29-05-2011 23:15

Ipak Leotardo dobi svoj prvi pehar kao trener

ved300 29-05-2011 23:23

koji je ono drugi pehar sto su dobili?

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

jel zanetti odigrao svoju zadnju utakmicu?

esteban 29-05-2011 23:24

Quote:

Originally Posted by ved300 (Post 103976)
koji je ono drugi pehar sto su dobili?

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

jel zanetti odigrao svoju zadnju utakmicu?

Banujte ovoga!

adointer 29-05-2011 23:33

sta reci...pobjeda se upisuje, ali igra brat dragi, ovako slijedece sezone ne mozemo, mislim da nam je cak i opstanak u ligi upitan sa ovakvom igrom :D.:( :(

PS. Pastorea dovesti naopacke, mali "jede" ljude na terenu ( mozda je izasao "gladan" na teren :D ), bez greske odigrao utakmicu....fakat svaka mu cast.... Forza SaMpIoNi

ved300 29-05-2011 23:35

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 103978)
Banujte ovoga!

Druze nemoj glumit glumca ako neces da odgovoris sta pitam,a pitam jer me zanima i ne znam, onda nemoj tu pisati gluposti! I ja navijam za inter kao i ti zato se nemoj praviti prepametan sto nesto znas a neces da kazes. ps. nema ljutnje

dera 30-05-2011 00:12

Quote:

Originally Posted by ved300 (Post 103976)
koji je ono drugi pehar sto su dobili?

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

jel zanetti odigrao svoju zadnju utakmicu?

Na konstataciju da će ove godine pobjednik Kupa dobiti i trofej koji obilježava 150 godina od Italijanskog ujedinjenja, Zanetti se našalio: "U tom slučaju, moraću potražiti pomoć da podignem oba trofeja."

Ja nisam zadovoljan, vidim svi na fb slave.

Pirate_Girl4 30-05-2011 00:40

Gdje nećeš slaviti, to je INTER! Bez obzira na sve što im se dešavalo, uspjeli su osvojiti bar ovaj trofej... FORZA INTER!!!!!!
:nova:

Motta 30-05-2011 01:28

Trofej bitan al pod hitno uradit remont neke otjerat jer ovo je veceras zadnji trzaj ekipe intera da nesto moze osvojit pa s Leom cemo imat iduce sezone 15 poraza u sezoni taj ne zna nista oko taktike .cestitke navijacima slavimo ovo ako se slavit moze ..

hulle 30-05-2011 12:48

d sampjons tttt


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com