View Single Post
Old 18-09-2009   #21
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

nisam virova u pobjedu intera, pogle u temi i u PIO
slažem se da slovenci po renomeu nisu sigurno bolji od nas, nemaju tu povijest, ali u ovom trenutku su po meni bolji, ne kažen da ćemo sigurno izgubit ali nisam optimističan, ako se usporede igre slovenaca do sada i naših do sada, iako san uvjeren da bi naši trebali konačno odigrat jednu dobru(ŠUTERSKU) utakmicu više jednom pa makar iz sriće, jer neki igrači od kojih se očekuje(jer su iskusni i jer u euroligi trpaju i prosjek im je 20ak koševa po utakmici) barem 15ak poena po utakmici(Vujčić) i koji do sada imaju neke patetične utakmice npr. šut 1-10(alo??? idem onda i ja igrat za hrvatsku)
što se predviđanja tiče mislim da naši mogu pobjedit slovence ali ako konačno više jednom odigraju šuterski kako treba a i s malo sreće, i uz dobru obranu naravno

realno gledajući da su njemci imali nowitzkog i onog crnog, a i rusi kirilenka i onu dvojicu mi bi već bili na putu kući
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote