Thread: Okupljanje
View Single Post
Old 09-10-2009   #1
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default Okupljanje

Do sada je bilo više pomena i predloga da se mi članovi sa ovog foruma neđe sastanemo,upoznamo i družimo dan dva koliko bi bili u mogućnosti!


Jes da je Guro otvorio temu da se sastanemo u kafić Inter u Danilovgrad ali sam morao posebnu temu otvorit na kojoj bi bas konkretno dali predloge vremena i mjesta naseg okupljanja..


Od ovog bi mogli napravit i medijsku novost ako bi nas bilo više i iz svih zemalja ex yu jer bi bila lijepa slika kako su se našli neki tamo druzit se i poslat poruku svima da se i pored sumorne prošlosti može ić naprijed sa svim komšijama zajedno


Za sada meni padaju dvije opcije mjesta našeg okupljanja a to su Bosna (mjesto neka odaberu Bosanci koje im najvise odg) i Crna Gora đe bi vas mi Crnogorci sa foruma fino dočekali i pored druženja posli bi do onog kafića u Danilovgradu,obišli Cetinje i ako bi bilo ljeti na moru bi odvojili jedan dan da se kupamo.


Moj predlog za vrijeme okupljanja bi bilo oko nove godine ili da čekamo ljeto


Ideja za ovu temu je moja a za ime je zaslužan Huska sa kojim bih volio nekad popit po koju pa eto bila bi to lijepa prilika da se svi družimo!

Molim za vaše konkretne i KONSTRUKTIVNE predloge
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote