View Single Post
Old 21-08-2014   #24
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma daj Jonny je smeh igrač to svi mi znamo, samo dera i ajdin ga hvale (mora da su na nekim drogama ) ja se izkreno nadam da nas njih dvoje zajebavaju. Hvala bogu pa mu iztiče ugovor 2015 i nadam se da ga više nečemo gledati.

prve dve sezone katastrofa, posle ova sezona kao dobra, a sad opet je počeo srati. Sve stranice su ga proglasile najslabijem igračem na terenu (ocene 5-5,5). Čovek je drvoseča, nezna štopati, lopta se odbija od njega ko od drveta, maši golove sa jednog metra ko Torres, nemore nekih lepih passova uhvatiti kao što se videlo juče, dosta puta zapliva po terenu ko neki primaverac.... stvarno čovek je material za kakvu Parmu, Genovu a ne za naš Inter kojeg želim na vrhu evrope, tu za Jonnya mesta nema to se videlo več tri godine u nazad kad je došao i još uvek neznam šta radi taj igrač na našoj squad listi. Meni je još uvek žao što smo se mi prejeftino rešili Faraonija koji mi je bio odličan igrač za beka, sada bi imali igračinu da smo ga forsirali dalje.

Botta takodje, more on vrtiti one u argentinskoj ligi ali tu nemore ništa pokazati, za njega je Chievo i Livorno da se tamo malo razigra pa če se tek onda videti šta je sposoban, on je za mene prosečan igrač i ništa više. Nije on za Inter a još posebno da ga čekamo kad če proraditi. Pored igrača mi nemamo igrač niti se moremo zanjeti na njega na velikih utakmicama a često se povredi.

Takve igrače mi ne trebamo u timu bolje uključiti primaverce poput Mbayea, Tassija i ostalih pa sa njima igrati a ne ove fukare.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote