Thread: Novosti
View Single Post
Old 31-07-2009   #28
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Autor: Blic online | Foto:AP | 30.07.2009. - 15:44
Poznata NBA zvezda Šakil O'Nil iskoristio je profil na Twitter-u da izazove Dejvida Bekama na partiju penala uz poruku da nema šanse da mu bivši as Junajteda pošalje loptu iza leđa.

Centar Klivlenda u avgustu će se pojaviti na TV u emisiji "Shaq VS" gde će imati zadatak da svake nedelje odmeri snage sa različitim asovima – od Majkla Felpsa, preko Oskara De La Hoje do Serene Vilijams.
Na Šekovoj listi nedostaje samo fudbal pa je čuveni centar rešio da baci rukavicu u lice i jednom od najpoznatijih svetskih fudbalera.
"Dragi Bekame, ja znam da si ti čuo za moj šou "Shaq VS" i znam da nema šanse da mi daš gol. Izazivam te, mali čoveče" napisao je Šek i nastavio.
"Bekame, znam da me čuješ, ali nemoj da se plašiš i ne teraj me da te zivkam svaki čas da idemo napolje. Nikada mi nećeš dati gol. Nemoj da me teraš da šaljem poruke milionima ljudi na Twitteru-u da se plašiš Šeka", poručio je bivši as Los Anđeles Lejkersa.

Bivši fudbaler Mančester junajteda je, prema sopstvenom priznanju, veliki ljubitelj košarke i navijač Lejkersa, mada mu se mnogo više dopada Kobi Brajant sa kojim se i druži, a koji je svojevremeno bio u sukobu sa Šekom kada su delili istu svlačionicu.
Bekam se verovatno neće pojaviti u Šekovom serijalu, ali O'Nil u svakom slučaju planira da kad tad odigra partiju penala sa poznatim fudbalerom.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote