Thread: Bundesliga
View Single Post
Old 19-03-2009   #14
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Bundesliga - najava 25. kola


Naredna runda nemačke Bundeslige donosi nekoliko vrlo interesantnih duela koji bi značajno mogli da utiču na izgleda vrha, ali i začelja tabele. Trenutno drugoplasirani Bajern je i dalje prvi favorit za osvajanje titule, a kako u Minhen dolazi poslednjeplasirani Karlsrue sve osim ubedljive pobede domaćina bilo bi veliko iznenađenje. Vodeću Hertu čeka daleko teži posao na gostovanju Štutgartu koji cilja plasman u Kup UEFA. Zahuktali Volfzburg ide u Bilefeld na megdan još jednoj od ekipa koja se bori za opstanak, dok oslabljeni Hamburger ide na noge Šalkeu koji nikako ne može da stablizuje formu, ali ipak ima kakve - takve šanse da se domogne pozicije koja sledeće sezone vodi u Evropu.

Vrlo interesantno biće i u Dortmundu gde gostuje Verder koji polako popravlja formu, a jesenji šampion Hofenhajm će prvu pobedu u nastavku sezone pokušati da zabeleži protiv Hanovera koji je na prethodnih 11 gostovanja uzeo samo bod! Kotbus će bodove spasa pokušati da osvoji protiv Kelna koji je u padu forme, dok je u derbiju začelja Borusija u Menhengladbahu favorit protiv Bohuma koji još uvek nema pobedu na strani.

Petak, 20. mart:
20:30h Borusija Menhengladbah - Bohum

Subota, 21. mart:
15:30h Arminija - Volfzburg
15:30h Bajer Leverkuzen - Ajntraht
15:30h Bajern - Karlsrue
15:30h Borusija Dortmund - Verder
15:30h Kotbus - Keln
15:30h Hofenhajm - Hanover
15:30h Štutgart - Herta

Nedelja, 22. mart:
17:00h Šalke - Hamburger

Tabela: Herta 49 bodova, Volfzburg, Bajern i Hamburger 45, Hofenhajm 43, Štutgart 39, itd.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote