Thread: Anti Mourinho
View Single Post
Old 09-02-2009   #19
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Samir View Post
Zašto da se tema zatvori?

Mourinho je papak. Apsolutno ništa nije uradio otkad je došao u Inter, samo potrošio puno novca (što za transfere, što za svoju platu i pomoćnike). Mancini je vodio tim isto ovako... čak i bolje.
Moram priznati,malo sam se iznenadio kada sam pročitao ovaj post.Od tebe sam navikao čitati odlične postove,realne,argumentirane.Ali ovo što si rekao da je Mourinho papak i da je Mancini vodio bolje ekipu,ne mogu se nikako složiti.

Ja znam da se ovo puno koristi kao isprika,ali Mourinho je stvarno ovdje kratko vrijeme i još uvijek se taktički traži.Ne znam ni jednog trenera koji je preuzeo ekipu i odmah izradio taktiku koja odgovara i uzeo sve.Tako je isto za Mourinha.

Istina je,potrošio je para za malo igrača,ali pogledaj malo Mancinijeve transfer bisere,počevši od izgubljenog Mihajlovića,bezizražajnog Cesara,preko Sabri Lamouchija Favallija...Da ne nabrajam,jednom rječju strahota.Mourinho je barem dovodio igrače koje je htio integrirati u svoj sistem,dok je Manci dovodio samo prijatelje da u poznim godinama dobivaju što bolje ugovore.

I napomenuo bih,da unatoč sličnoj taktici kojim se obadvojica koriste Mourinhov tim izgleda pun bolje na terenu.Otkako je Mou došao,ova ekipa ima nešto,a to je SAMPOUZDANJE,pod Mancinijem ga nikada nisu imali.O tome ti mogu i posvjedočiti i sami igrači.
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote