Thread: Formacije
View Single Post
Old 05-09-2012   #14
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma nije to dera nemam ništa protiv njega ali treba malo i u budučnost gledati. Nemoreš gledati da ti bude glavni napadač tima 34 godišnjak i još ruku na srce spor je. Svaka njemu čast na svemu što je pružio za Inter ali ipak je vreme da on polako startuje sa klupe i da ima Palacio prednost koji je mnogo brži i okretniji, a nos za gol imaju obojca sličan. Previše gledamo na to šta je dostigao u 2010 i zbog te stare slave još uvek igra prvih 11, to ima samo u Interu.

A umjesto Handanovića bolje da su doveli onoga Huga Lorisa iz Lyona za 10M€+5M€ bonusa (koji je otišao za te pare u Tottenham) i za celu klasu je bolji od Sarme. Meni je Loris vrh golman i najviše se mi dopada od svih pored Julia Cesara.
Tako su govorili za Drogbu da je prestar,a vidjeli smo ga kaj je radio krajem prošle sezone.

Llorisa bi i bolji klubovi od Tottenhama vjerojatno doveli da su znali da ga mogu uzeti za tu cijenu,nitko nije ni očekivao da bi ga mogli tako olako dati.Izgleda da su u financijskim problemima jer dosta igrača su ispod cijene prodali pogotovo taj Llorisov transfer iznenađuje.Casillas i Buffon su najbolji golmani svijeta,a onda po meni idu Lloris i Neuer.Handanović je odličan i ako se dokaže i u Interu može u ovu drugu skupinu s Francuzom i Nijemcem.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote