Thread: Novosti
View Single Post
Old 08-03-2009   #80
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

http://www.vijesti.me/index.php?id=298184

Meč u Beranama prekinut zbog opšte tuče


Susret 16.kola Prve crnogorske lige u Beranama, između domaćina i Lovćena prekinut je zbog opšte tuče igrača sa publikom. Susret je prekinut u 58.minutu pri rezultatu 21:21. U tom trenutku Trifunović je faulirao Markovića došlo je do koškanja i prepucavanja a ubrzo se umiješala i publika.

Na terenu je nastao opšti haos. Sa jedne strane igrači i navijači Berana, sa druge Cetinjani. Sudijski par Drekalović i Crnogorac odlučio je nakon svega da prekine susret u Beranama. Interesantan je i detalj što se tiče sudija. Naime, dva naša najbolja sudijska para Ražnatović i Pavićević kao i Vučinić i Vuksanović odbili su da sude susret na sjeveru Crne Gore.

Epilog - utakmica je, naravno, prekinuta, Trifunović je zaradio posjekotinu iza uha, a golmanu gostiju Goranu Vujoviću je od udaraca otečena glava. Da sve bude još tužnije, zbog sličnog razloga je pola sata bila prekinuta i utakmica kadeta Berana i Lovćena, koja je bila predigra za seniore. Cetinjani su na kraju napustili grad na sjeveru Crne Gore uz pratnju policajaca, kojih je u dvorani tokom utakmice bilo svega šačica...

Reakcije

Jovica Barjaktarović, trener Berana: Organi RSCG će pregledati snimak i vidjeti šta se desilo. Ako smo mi krivi, ispaštaćemo, ako su oni, neka snose krivicu. Ne želim ništa da prejudiciram, sve će se vidjeti.

Željko Petričević, sportski direktor Lovćena: Ovo je kameno doba! Neopisivo je to što se dešavalo, iz publike je letjelo kamenje, balvani, motke, kišobrani... I prije i tokom kadetske utakmice sam upozoravao komesara za bezbjednost RSCG Miloša Rovčanina na to što se sprema, ali se on samo smijao i govorio mi da je to stvar policije. Ovo je standardni scenario, jednostavno ne znam šta više da kažem.

Kako mrzim ovu bagru cetnicku..ma mrššš
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote