Thread: Inter - Qarabag
View Single Post
Old 04-10-2014   #16
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ajd svi smo znali da nije među najboljim trenerima u Italiji, ali sam ga uvijek smatrao barem među boljim talijanskim trenerima i zato me čudi kad ga taktički nadmudruju ama baš svi treneri počevši od ovih anonimusa koji vode nižerazredne timove i imaju platu od 20.000 eura mjesečno. Znači nebitno s kim igramo (Torino, Palermo, Qarabag, Metalist) uvijek protivnički treneri bolje postave taktiku i mi umjesto da ih lagano nabušimo mi se mučimo da 1 priliku stvorimo i dajemo neke šugave golove nakon prekida kao kakav nižerazredan klub. Po igri prema naprijed koju pokazujemo u zadnje 2 godine to je najgori Inter kojeg sam ja ikad gleda a navijam za klub barem 15-ak godina.

Boli me qrac ne dajem pare za ulaznice i ako oni navijači iz Milana mogu to gledat (i davat pare) mogu i ja ispred TV-a (a ni to neću ako se ovakva igra nastavi). Ja ne znam jel klub možda podmićuje čelnike Curve Nord i ostalih navijačkih skupina ili šta ali ovo ćutanje mi je totalno neshvatljivo. Ovaj nam uništi klub (već nekoliko sezona bez CL-a), uništit će nam ovakve talente koje imamo (da klub pruža bolje rezultate cijena Kove i Icardija, a i Juana i Dodoa bi otišla u nebo a ovako koliko god oni dobro igrali uvijek će im reputaciju i cijenu obarat loši rezultati kluba za koje je isključivo trener odgovoran).

Ovo nam je idealna sezona da izborimo CL uz Juve i Romu jer su svi ostali (počevši od Napolija kojeg smo se najviše plašili) loši i neću da nam ovaj uništi i ovu sezonu. Ako izgubi od Fiorentine odmah mu treba dati otkaz dok još nije sve izgubljeno. Hvala Bogu ima boljih trenera od njega bez posla (Spaletti, Mancini...) i imat ćemo koga dovest.
Problem je u tome ,što Thohir ako otpusti ovog panja ,mu mora isplatit 6-7 milja keša ,i još toliko na ime poreza,zato sam i popizdio kad mu je produžio ugovor...,bolje da mu je dao 3 i nešto za preostalu godinu ,nego da se ovako patimo sa http://s6.photobucket.com/user/obers.../panj.jpg.html trenerom

Last edited by EL CUCHU 19; 04-10-2014 at 06:38. Reason: oughku
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote