Thread: Misterije
View Single Post
Old 08-03-2009   #28
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

dobar je ajk samo dok ne pocne o gusterima hehehe


nego evo i mog misljenja o area 51

prvo da odgovorim na pitanje o vanzemaljicam

dakle vjerujem li u njih...pa ovako bih ja definisao to vjerovanje u vanzemaljce...
ko god vjeruje u boga, andjele, demone.... automatski vjeruje i u vanzemaljce jer oni ne zive na zemlji.
znaci tako vjerujem u vanzemaljce a ovo leteci tanjuri mali zeleni...to bas i ne vjerujem

po meni area 51 je jedna od mnogih baza u svijetu gdje se vrse razna testiranja, sto medicinska, vojna... i siguran sam da ti sto rade u takvim postojenjima imaju tehnologiju koja je daleko ispred onoga sto mi imamo danas, ono sto bih jos dodao za area 51 je to je da ona razvikana iz razloga da se ostala mjesta nebi dirala, znaci te ostale baze po svijetu, dok ljudi iscekivaju nesto u area 51, oni mlate po drugim bazama...takodjer sam uvjeren da se u tim bazama rade "leteci tanjuri" koji ustvari nisu sa svemira vec su sa nase drage plante..postoje i dokazi da su svabe u II sv ratu radile na izgradnji upravo ovih leticih tanjura i to im je bio jedan od najvaznijih poslova...zasto...zbog veceg plana..to cu kasnije objasniti...a te svabe su nakon rata presle u ameriku i nastavile svoj rad u area 51 i bog zna koliko slicnih baza
hulle is offline   Reply With Quote