View Single Post
Old 12-08-2014   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Vittorio Dotti je bivši advokat od povjerenja Silvija Berlusconija koji u svojoj knjizi "Advokat đavola" govori kako je Berlusconi tražio savjet od njega prije kupovine Milana:
"Ako si milanista, zašto ne kupiš Milan?" Silvio je odgovorio: "Nažalost, ne mogu. Moj vrač mi je rekao da će mi donijeti nesreću."
Kao Gianni Agnelli i Berlusconi je imao svog vidovnjaka od povjerenja koji je rekao da će mu Milan donijeti nesreću i nevolje. Silvio je uvijek navijao za Milan, ali zbog proročanstva odlučio se na Inter.
Ali tadašnji predsjednik Intera, Fraizzoli nije mu htio prodati klub.
"Prodati klub Berlusconiju bila bi jedna veoma povoljna opcija ali je rekao ne. Bila je to stvar vjere. Povjeriti Inter nekom poznatom milanisti je jedna od stvari koje ne možeš uraditi." - piše u knjizi.
U knjizi također piše kako su kružile glasine o bratu Silvija. Paolo Berlusconi je navodno bio Interista još od malih nogu, ali je radi mira u porodici počeo navijati za rossonere.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote