Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-07-2011   #19336
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Marcelo je sad dobijo konkurenciju na levom beku i verovatno ce ga Coentrao izbiti iz prve postave. To samo Real moze uraditi i niko drugi jer Marcelo je po meni najbolji levi bek trenutno, Coentrao jeste dobar ali ne dovoljno da ga izbaci iz postave. I tako ce jos jedan odlican igrac da napusti Real i predje u neki drugi klub i postane igracina, sada kad bi mi njega doveli i kada bi ga zaobisle povrede 7-8 godina bi bili mirni na toj poziciji, a i mislim da ga ne bi doveli ispod trideset miliona evra, mozda manje ali da se ukljuci u transfer neki nas igrac ili dva, ali ovo je samo zelja...
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19337
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Navodno smo zaintersovani i za Artura Vidala iz Leverkusena. Mi smo u prednosti za njegovu kupovinu,ispred Jubentusa i Napolia najvise zbog lige prvaka. Leverkusen ga pušta za 10 miliona eura.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19338
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kakvih 30m dragi Dejo, covjek je klupa, a znas za kakvu sicu Real pusta igrace sa klupe, kakve god klase oni bili - odlican primjer su Sneijder i Robben. Oni su platili 30m Coentraa, mislis da mogu uzeti nazad te pare preko Marcela? Da je prvotimac, da, ali ovako 20m najvise .

Vidal je na igricama dobar, kakav je uzivo ne znam, samo mi nije jasno zasto na kraju nije presao u Bayern - dosta se pricalo o tome.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19339
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Pa nije Marcelo klupa Reala...
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19340
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Biti ce, nisu doveli Coentraa placenog 30m da bude zamjena . Prosle sezone se jos pricalo o nesuglasicama izmedju Marcela i Mourinha, tako da se znalo da nece imati mjesta od ove.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19341
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

eeto ga marcelo 5 il 7,5 mil za maicona i mrka kapa
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19342
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Videcemo jos, divno je posmatrati iz godine u godinu kako Real pravi nepromisljene poteze i odrice se tako dobrih igraca.
Sad, da li smo mi uopste zainteresovani za dovodjenje Marcela?
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19343
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Vidal bi u Italiju,ali u Napoli,a Juventus kao sprema ponudu od 20-tak miliona sto je bolesno,iako se ne bi nimalo protivio da dodje u Inter,ali za razumnu cifru...Snaijder za 40 miliona,ni malo ni puno,jest medju 3 najbolja organizatora igre na svijetu,ali svake sezone se povrijedi i pauzira bar 10-15 utakmica,pa dok se vrati u formu treba poprilicno,nece biti tragedija ako ode za 40-tak miliona,a mozda bude jos i nekakvih bonusa...Alvarez bi mogao biti pravo dobro pojacanje,a ako se proda Wes,sigurno ce dovesti neko jako ime,tipa Pastore...Maicona bi dao za Marcela bez ikakve naknade,jos ako se Real,kao sto i radi,zajebe pa nam dadne uz to jos 5-10 miliona,puna saka brade...Banega u ova dva meca za Argentinu nista posebno,Guarin pravo dobar,sad kolika je njegova cijena...
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19344
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To ti ne bih znao reci Dejo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19345
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

sad gledajuci copa americu niko iz argentine nije nesto to nije mjerilo tih igraca ...
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19346
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mjerilo je kada briljiraju? Messi bez Xavija, bez Spanske lige, ne bi bio ni blizu gdje je sada .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19347
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ne govorim ja nsta za messija ja sam uvijek govorio zha njega da je bez one dvojhce genijalaca karinas klasicni govorim kompletno za ekipu svu a i ruku na srce nemaju nekog trenera za selektora a znamo svi kopliko je bitan trener djaba ko su igraci ...

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

samo se sjetite ovogh gola

http://www.youtube.com/watch?v=hsCbXu5it6Y
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19348
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

U odbrani se pominje Marcelo u zamjenu za Maicona, jer kazu da ce Maic doci u Milanu samo da se pozdravi. Ja bih ovu zamjenu odradio u sekundi. Dobili bi igraca za narednih 6-7 godina.
Na sredini se trazi partner za Cambiassa, izgleda da ce doci Banega ili Casemiro. Sneijder ide samo ukoliko dodje neka luda ponuda od 40-ak miliona.
U Argentini objavljena vijest da je dogovoren prelazak Teveza kod nas, samo se ceka da klubovi to objelodane.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19349
Zanetti19
Giovanissimi
 

Join Date: Aug 2009
Location: Podgorica
Age: 38
Posts: 82
Default

A Bola - Maicon al Real, Marcelo la chiave?




© foto di Alberto Fornasari
Da giocatore in rampa di lancio a giocatore a rischio: questa la posizione del brasiliano Marcelo al Real Madrid. Dopo l'arrivo alle merengues di Fabio Coentrao, infatti, gli spazi per il terzino verdeoro si ridurrebbero in maniera drastica, prospettiva che Marcelo non gradirebbe affatto. E allora, secondo il quotidiano portoghese A Bola, ecco che in gioco potrebbe tornare l'Inter: nella mente dei dirigenti nerazzurri, infatti, starebbe maturando l’idea di scambiare Maicon, ancora in bilico nonostante le parole di Moratti e Branca, proprio col suo connazionale.
Zanetti19 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #19350
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nije im puno trebalo . Ja mislim da nema nista od toga, kako od Marcela tako i Teveza bar kako stvari sada stoje.

Moratti je izjavio kako stizu Alvarez i Jonathan, o drugim pojacanjima je jos rano govoriti. Sa druge strane, Tevez ako dodje, to znaci da cemo igrati sa 3 napadaca, posto ce Gasp sigurno dati spic Militu.

Dakle, sto se tice bekova, tu mogu trenutno bez Maicona igrati Zanetti, Jonathan, Chivu, Nagatomo. Igrajuci sa 3 napadaca, i 3 vezna - (Cambiasso, Sneijder, Alvarez? a spominje se i Banega), Zanettiju je onda garantovano mjesto na poziciji beka. Time, dolaskom i Marcela, imali bismo Jonathana, Nagatoma i Chivua sto je previse da bude na klupi. Chivua cemo tesko uvaliti nekome za fine pare, zbog njegovih ucestalih povreda.

Tako da, od Teveza pogotovo, ja mislim da nema nista. Pogledamo li situaciju u Realu, Ramos na klupu?

Evo moje prognoze:
Maicon Lucio Samuel Chivu
----Zanetti---Cambi
Ricky--------------Sneijder (posto je Gasp govorio o promjeni Sneijderove pozicije, ako nista, ici ce kao piramida)
-----Milito---Eto'o

U slucaju odlaska Wesa, dolaska Banege, to bi licilo na nesto defanzivniju varijantu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 07-07-2011 at 18:10.
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic