Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-11-2013   #26836
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

nek ostane jos do leta makar a...ti si kralj dera:-))))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #26837
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Aj dačemo mu i tih 5M€ do kraja sezone pa nek ide sve u pm zaslužio je
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #26838
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Thohir je već izabrao dva igrača u veznom redu koje želi u januarskom prelaznom roku, a to su Gaston Ramirez i Radja Nainggolan. Ukoliko Mazzarri kaže "da" Thohir će dovesti ove igrače...
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #26839
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

During the interview on RAI News 24, Massimo Moratti returned to discuss the signing of the Brazilian Ronaldo and reiterated that he “Later was sold for twice as much as we paid for him, yielding a huge profit. It seemed to be an impossible signing but all the impossible things are also the simplest. Nobody thought he could be bought, but for me it was easy, and the figure that at first seemed daunting was covered by sponsors. If you do the math he was really the cheapest player.”

Da si izvukao pouku iz toga, sada bismo bili velesila. Na istu kartu je i Real doveo CR-a.

“As president, I went overboard: I made signings for the coach, as well as for the fans and even the ones I liked. (Laughs) But sometimes it went well…”

Tu i jesi izgubio novac.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 24-11-2013 at 16:07.
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26840
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Aj kakav jonny nemoj me zasmijavati Pa to igrača videlo nije. Lichsteiner, Isla, Basta, Maggio, Maicon... su sve bekovi koji su daleko bolji od njega a i još koji bi se našao. Jebote ko da ga niste gledali sve ove tri godine u nazad kakav je bio... sad igra dva tri meseca dobro i nema boljeg od njega... daj nemoj me zajebavati.

Opet ponavljam Jonny je ostao u Interu samo zato što se je Zanetti povredio pa su morali imati neki backup inače on bi davno letio, a sada kad se Zanetti vrati biče Jonny betoniran na klupi i možda i januara napusti Inter ako dodje neka dostojna ponuda.

A pred Taiderom je lepa budučnost mada mora još mnogo da nauči.
Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
statisticki je u top 3 igraca na desnom beku !! ja ne znam sto ti toliko uzdizes prvenstveno islu , ja garantujem da je losiji od johnya !!
Da se nadovežem:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26841
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26842
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ispade Taider medj najboljima,bas su realno ocenili pojedince u pm...

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

Ma da valjamo cemu zadnje 3 god. ne bi bili tu di jesmo,najgori tim Intera i najbeznacajniji od kada navijam za njih,s kim god pricam o fudbalu i kad vodim neku polemiku svi se slazu da je Inter nikad gori i bedniji,i nemamo mi ni sta traziti u LP ako se ne dovede minimum 5 dobrih igraca

---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

Ako su igraci poput Taidera,Belfodila,Pereire,Guarina,Nagatoma itd. dobri,zasto ih onda nisu doveli Arsenal,Borusija,Bayern,City,Psg,Barca,Real,Junajt ed,Jube,Celzi,Totenhem...ZASTO,pa zato sto oni takve otpade nece ni za dzabe breee...a mi bi kao sa njima da se takmicimo..samo cu se nasmejati
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26843
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nagatomo je prošle sezone prije one povrede bio na meti Reala. Pereira je na meti Tottenhama . Guarin je bio na meti Tottenhama . Vidiš, nije sve tako sivo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26844
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Nazalost, bili i ostali samo meta..

Hajd Nagatomo mi ko i ne vadi zivce, al Pereira a Gua pogotovo.. ne znam, molio sam Boga da ce doci ponuda od Rusa o kojoj se pricalo. Ponuda nit je dosla, niti smo ga mi prodali. A eto, igra kako igra..
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26845
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja sam bio protiv prodaje Guara za €20m, sada toliki novac možemo samo sanjati.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26846
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Dao bih ja njega za 12 i uzeo neokg dobrog beka. TO nam je od krucijalne vaznosti, a umjesto Guarina ima ko igrati
emperor is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26847
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma mozemo samo da pricamo i nista vise ako Tohir ne najuri Brancu i njegovog kompanjona Ausilia opec cemo gledati kako dovodi Pereiru i za takvog mentola daje 12 mil. kakva boles od posla,pa da smo Sitiju ponudili 12 do 13 mil. za Kolarova dobili bi ga a ne za ovu spodobu

---------- Post added at 18:34 ---------- Previous post was at 18:03 ----------

Inter milan preparing bid for arsenal reject oguzhan özyakup

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

i dok nas i dalje povezuju sa ovakvima

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:35 ----------

oni jure ovakve i nece me zacuditi da uspeju

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

Lucas Moura is ready to leave PSG in January.

The Brazil winger, who famously snubbed former Manchester United boss Sir Alex Ferguson to move to Paris, has fallen out with PSG coach Laurent Blanc and is seeking an escape route out of France.

A return home has been mooted, however, Il Mattino says Napoli and Juventus are scrambling to keep Lucas in Europe in January.

Both Scudetto contenders are pushing to do a deal with PSG over Lucas, whether on-loan or permanently.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26848
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

e ako je ovo tacno za lucasa mouru onda je on nas igrac milion posto !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #26849
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sky Sport interviewed Cagliari’s sporting director Nicola Salerno who talked about Thohir’s interest in Nainggolan:
“Right now we haven’t received any offers from Inter. It is nothing concrete until we receive an offer since until now the only thing that has been expressed is the interest in the player. If an offer would arrive we would value it, but right now we don’t have any official offer.”


Dakle, nije jube ništa dogovorio, a nismo ni mi ..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26850
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ajdine iz tvojih usta u bozije usi,a nisam odavno bio siguean za nekog igraca kao za Radju da ce preci kod nas...

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

Asked by Indonesian media about Inter next transfer market moves,Neroazzurri*new owner Erick Thohir focused on Belgian international midfielder Radja Nainggolan (25), currently on a deal with Cagliari unti June 2015 and tracked by Juventus as well: "Yes, I want Nainggolan here, I like him as a player, plus he comes from an Indonesian descent. Anyway, I still need to talk about it with our management, then we'll decide what to do".

---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

Ovaj je vec kod nas,Tohir tacno zna sta radi i koji ce mu biti prvi transfer,pa sta mislite koliko ce dresova njegovih planuti u Indoneziji gde imamo oko 11 miliona navijaca i broj konstantno raste,auu Tohire al si namazan sa hiljadu boja,pravo biznismensko razmisljanje,zanima me koji cemo mu broj dati:-)))

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Jos jedna stvar koja nam ide u prilog sto se jubea,dakle oni su letos doveli Teveza i Ljorentea,prvi je koliko mi se cini dosao za nekih 12 mil. ali ima veliku platu,drugi kao sto je poznato za dzabe ali takodje ima dosta visoka primanja,nisu odkupili drugi deo Islinog ugovora a i za Ogbonu duguju Torinu pare koje takodje na leto tteba dati,ceka ih produzenje Pirlovog ugovora kao i Pogbinog kome ce primanja biti povecana minimum 3 do 4 puta

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

Tako da mislim da oni nisu u stanju da u januaru izdvoje 15-20 mil. za dovodjenje novog igraca,mislim da oni ako pregovaraju oko Lucasa da je u pitanju pozajmica sa pravom odkupa,jedino da prodaju Pogbu i tim parama finansiraju dovodjenje igraca ali to mi je malo verovatan scenarij

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

Za januar
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic