Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-07-2015   #31336
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Neverujem u pricu da hocemo Suareza, al ajd videcemo.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31337
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pišu da je razlog Violine tužbe taj što su oni sa Chelseajem imali dogovor na 18 mjeseci posudbe a ne 6.

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

Agent Lazijevog Keite neofirno nudi svog igrača nama.

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 13:54 ----------

Naši poslali upit Monacu za Joaoa Moutinha.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31338
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Samo zna da nabije i pretrći igrača:

Daleko korisniji igrač od Shaqirija:
Salah - u 909 min. = 10 utakmica - 6 golova i 3 asistencije
Shaqiri - u 747 min. = 8 utakmica - 1 gol i 2. asistencije

Naši žele da prodaju Shaqiri i dovedu za te pare Salaha, ja kažem bujrum!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31339
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa ako je tako i ja bih se s tim slozio, ali oko Salaha nista nije jasno i situacija oko njega je i vise nego zamrsena.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31340
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default



---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:23 ----------



---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

SKY- Pregovori sa Perisicem nisu zadovoljavajuci, igrac ce najvjerovatnije ostati u Wolfsburgu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31341
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Kakvi su to kreteni mi im krivi sto ih igrac nece haha pa nas blate jer smo mu ponudili bolje uslove i sportske motive. ..

Al et bisc ce opet reci viole ga nece jer im nije valjao a bukvalno svim silama ga pokusali zadrzat xd
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31342
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Samo zna da nabije i pretrći igrača:
Da, youtube je svakako mjerilo

http://www.youtube.com/watch?v=xF0CIYt6KQY

Brat rodjeni. Ne tvrdim da je los igrac, samo da ne pravite od njega vanzemaljca. Meni jos uvijek "samo" dobar igrac koji igra dosta promjenjljivo. Kad se dosta ocekuje od njega, on ne uradi nista. I obrnuto.. Sezona je ispred nas, nek me uvjeri u suprotno.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31343
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Saciri se svim silama bori da ostane u Interu iako bi na ostrvu imao daleko veca primanja, on je izjavio da zeli sansu da pokaze sta moze i zbog cega je dosao, dal ce mu to biti omoguceno, videcemo. Ako on ostane nista od Salaha i obrnuto, zao bi mi bilo da ode i rasturi u drugom klubu a tako malo sanse je dobio kod nas.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31344
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Slasher View Post
Da, youtube je svakako mjerilo

http://www.youtube.com/watch?v=xF0CIYt6KQY

Brat rodjeni. Ne tvrdim da je los igrac, samo da ne pravite od njega vanzemaljca. Meni jos uvijek "samo" dobar igrac koji igra dosta promjenjljivo. Kad se dosta ocekuje od njega, on ne uradi nista. I obrnuto.. Sezona je ispred nas, nek me uvjeri u suprotno.
Što izostavljaš statistiku iz quotea? Klip je tu samo da pokaže da ne prolazi samo kako ste vi rekli 'nabij i trči'. Čak i da mu je to glavna prednost, i velikani poput Zidanea su se koristili njome. Quotaj statistiku i dodaj Krasićevu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31345
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Što izostavljaš statistiku iz quotea? Klip je tu samo da pokaže da ne prolazi samo kako ste vi rekli 'nabij i trči'. Čak i da mu je to glavna prednost, i velikani poput Zidanea su se koristili njome. Quotaj statistiku i dodaj Krasićevu .
Gledao sam ga, ne treba mi statistika

Haha ma jasta. Dera, uozbilji se. Zidana i njega ni u recenici ne stavljaj skupa. Salah ni to nece izvesti ko Zidan, da jos 20 godina praktikuje. Al nebitno haj..

Taj skor je nabio u prvih nekoliko utakmica. De ti pogledaj malo kraj, kad su ispali iz kupa, ni on sam ne zna sta je tu igrao (bas si me ti pitao, jel to on nije ni igrao, uso' i 90'toj jel?!). Kad su ispali iz Europa lige od jednog Dnjepra. Jebeni ukrainac ga strpo u dzep ko kliker, oba meca. I posljednjih par kola lige. Procitan ko bukvar. Taj fenomenalni pogodak protiv djubrentusa je jedna od zadnjih dobrih stvari od njega.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31346
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Čuj gledao ga, ne treba mu statistika, gledao si i Messija zadnju sa Argentinom, ma nema on poojma .

SportMediaset: Veceras bi Inter mogao dobiti jos jedno pojacanja. U pitanju je vezista A. Madrida, Mario Suarez. Piero Ausilio nalazi se u Madridu na razgovorima sa upravom i agentom igraca. Inter je spreman da ga dovede na posudbu sa pravom otkupa od 10 miliona.

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

GDS: Inter je za zatvaranje transfera Salaha dao rok od 10 dana. Ako ne uspiju u tom poslu, okrenut ce se Stevanu Joveticu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31347
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dera kada se gleda statistika onda se gleda statistika u 1-2 sezone a ne u polusezoni u kojoj je furiozno startao (nazabijao se golova u prvih 5-6 utakmica) i onda ga pročitali i sezonu završio gore od Palacia.

Čudim se da nisi skontao jednu stvar: da je Salah je igrač kontri i u Interu (koji ima najveći posjed lopte u ligi i 90% utakmica igramo protiv bunkera) bi Salah propao ko Grčka. Salah je dobar kada ima dosta prostora ispred sebe da može nabit loptu i pretrčat protivnika a kada naleti na zid ispred sebe (a u Interu bi tako bilo) bio jednostavno bio nevidljiv dok Shaq nije takav i 3x je kvalitetniji igrač od njega. Ako bi žrtvovali Shaqa za Salaha to bi bila glupost na nivou Brance.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31348
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Očigledno nisi gledao Salaha.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31349
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Čuj, opće je poznato koliko volim imati u timu mlade talentovane igrače i ne bih ja imao ništa protiv toga da kupimo Salaha ali samo pod uslovom da ne žrtvujemo nikog radi njega jer nije vrijedan toga. Kupovina Salaha je kao kupovina mladića iz Brazila, dakle mačak u vreći kojeg ćeš platit 20 mil. (za razliku od Brazilaca koje barem platiš 5-10 mil. pa i ako ofulaš nije neka šteta).

Doduše, nije da imamo nekog velikog izbora: ili nedokazani-Salah ili sklon-povredama-Jova ili u-fazi-propadanja-Cuadrado ili nije-svjetska-klasa-Perišić... tako da važno je samo da biloga koga od njih dovedu i pridodaju ga Shaqu pa da barem imamo 2 normalna krilna napadača ko svi veći timovi.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 06-07-2015 at 16:16.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31350
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Sta bisc sutis na cinjenicu da ga silno viole zeljele dok si palamudio da nisu .. Isto ko sad sto mlatis da je kontra igrac po toj prici i cr i bale i pola krila su kontra jer im dosta golove ide na to btw za to i sluze krila bisc da istrce kontru i svojim umijecem je i rijese al et ti sve znas
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic