Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-09-2013   #16
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

20. min. 1:0 Palacio.... assist Jonathan.... sve bolje đoni igra
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #17
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Osim rezultata nema puno razloga za zadovoljstvo i niko se nije nesto istakao osim te akcije kod gola nista vredno pomena

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

Kova prdno u cabar,videlo se odma na pocetku da nije na nivou
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja ne znam da li je Kova obnovio ozlijedu ili ne, ali ako nije - katastrofa! Jako malo je trčao za igrača koji nosi tako važnu ulogu u klubu.

Ovi iz Catanie su cigani, osim što udaraju, glume kada ih dodirneš. Jony jedina svijetla tačka .
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #19
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Izgleda da ce Capitano pre biti 100% spreman nego sto cemo docekati Kovu spremnog za citavu tekmu,bojim se da je to njegova velika mana i ne ide mi to na dobro i ne mogu a da opet Kutinja be spomenem,danas opet na nivou protiv Junajteda
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #20
rale23sm
New member
 

Join Date: Aug 2013
Posts: 7
Default

Ne znam, mene brine ovo prepuštanje inicijative... A Johny me oduševljava... Iako nisam imao nikakvo mišljenje o njemu...
rale23sm is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jonhy se pod vodstvom Mazzarrija preporodio. Kada ga Ronaldo nije mogao proći, kuda dalje.. Dok na drugoj strani, škakljivi smo.
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #22
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Blago receno skakljivi...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Smiješno je vidjeti da je u dvije utakmice, Nagatomo zabio dva gola, i to glavom . Ricky postigao prelijep gol.

Drugo poluvrijeme puno bolje, kao i protiv Genoe. Taider je pokazao da smo dobili fino pojačanje. Wallace je malo igrao ali sam primjetio da je strašno brz, brži i od Nagatoma, a ima i dobar pas, dobro prati igru - mislim da je on nešto tipa Obi, više krilo ali može igrati i beka.

Odličan rezultat pred utakmicu sa Juventusom.
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #24
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default


haters gonna hate
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ajde Schelotto na spavanje .
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #26
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Odlična igra, ovakav Inter mi je milina gledati. Prošle sezone nam je toliko škripalo u odbrani da nas ni fenomenalni Handa nije mogao spašavat a u ove dvije utakmice Handa gotovo bez posla , koliko smo sigurni u odbrani strašno. Još mi se svidjelo kako smo čitavu utakmicu držali pod kontrolom, u drugom poluvremenu Catania se nije mogla sastat s loptom. Zaboravio sam koliko je dobar osjećaj gledati utakmicu na miru, bez brige da će primiti gol i sve zakomplikovat. Svaka čast Mazzariju. A svaka mu čast i što je prepodorio Johhny-ja (ako ovako nastavi bit će novi Maicon) i Ricky-ja (u drugom poluvremenu je bio fenomenalan, onaj gol je dokaz koliko samopouzdanja ima trenutno, ako ovako nastavi bit će pravi lider tima), Palacio i Campagnaro standardno ponajbolji i na njih ne treba trošiti riječi. Drago mi je što je i Yuto ponovo metno (mogao je i prije toga zabit na isti način da mu Andujar nije izvadio iz gola nevjerovatnim reflexom) jest da je bio najgori u prvom pol. ali se u drugom popravio što je rezultiralo i golom, nadam se da će mu ovi golovi vratit poljuljano samopouzdanje i da ćemo u nastavku sezone viđati starog Yuta koji je bio među najboljim bekovima lige. Drago mi je da je i Belfo dobio priliku, odmah je pokazao da će biti kvalitetno pojačanje (fino ga je bio metno, šteta što je bio u offsideu), vidi se da je stabilan s loptom, zna i prodriblat i dodat, bit će od njega nešto. Sve u svemu odličan početak sezone i možemo sa optimizmom očekivati derbi s Jubeo. Ono na čemu bi Mazzari trebao radit su kontre, imali smo 2-3 dobre prilike da zabijemo iz kontra-napada ali smo ih sjebali.

P.S. Šta je bilo s Kovom, nije valjda opet neka ozljeda. To bi mi stvarno pokvarilo raspoloženje.

Last edited by Biscione; 01-09-2013 at 22:51.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #27
rale23sm
New member
 

Join Date: Aug 2013
Posts: 7
Default

Odlično! Mislio sam da ćemo imati teže gostovanje, a na kraju smo se i poigravali sa njima u završnici... Ohrabruju ovakve igre... E sad, treba to nastaviti....
rale23sm is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #28
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pravi test tek sledi za dve nedelje,Catania je malo jaca od kisele vode bez Lodija i Gomeza i to se u ovoj ekipi jako oseca jer su pomenuta dvojica bez dileme bili nosioci igre i najbolji igraci

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

Ali od koga smo sve gubili prosle sezone,zadovoljan sam
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #29
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

na ovakvim utakmicama kao sa cataniom se vidi jacina ekipe !! na ovakvim tekmama se uzimaju titule a ne u derbijima i slicnim !!

bravo macko ! pokazao si kakva si klasa od trenera !!! nisi puno prvi tim izmjesao s obzirom da si dobio dosta dosta pojacanja ove sezone , cak ista formacija kao kod prethodnika ali opet mnogo mnogo drugacija igra intera !!

pozelio sam se ovakvih igara naseg intera , zadnji put se ovako igralo kad smo bili prvaci
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2013   #30
b64Milos
New member
 

Join Date: Sep 2013
Posts: 1
Default

Rutinski
b64Milos is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic