Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011

2010/2011 Arhiva utakmica iz sezone 2010/11, podjeljena na takmicenja

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-08-2010   #106
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

kakvi idioti, propustili sansu za 6 trofeja...

a benitez nek se jebe sa stankovicem(sto bi mi srbi rekli proso voz) i pandevom(koji je jadan prosek proseka,filipe sta god da kazes i prekopiras sa googla ne moze promeniti to)

koja seljacina, izmena u 70 minutu i to pogresna i retardirana osoba bi izbacila stankovica i chivua a ubacila biabianija i coutinha a javiera prebacila na beka...

e moj milito da postoji ocena 0 ti je ne bi zasluzio... def. ako se nastavi sa jednim napadacem eto,o napred a iza sneijder i coutonho a ovaj malo na klupu...
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #107
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

steta...
Al' iskreno,beniteza ne mogu ocima da gledam...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #108
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

idalje picke koje ne znaju primiti poraz...a vjerni navijaci takoder smisljaju izgovore i ne znaju odgovorit na pitanja
__________________

Last edited by Zanetti27; 28-08-2010 at 13:10.
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #109
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Hmmm... sto je sad hajka vecine? Navijaci ste kad se osvajaju trofeji, a nema vas kad se izgubi. Sto cemo sad? Izgubili su utakmicu, odigrali su katastrofalno, i to je sto je. Ja sam govorio, GRESKA JE PRODATI BALOTELLIA, ali ajde, sto znam ja. Nebitno, i da je on bio tu, vjerovatno nista ne bi promijenio.
Rafa je napravio gresku sa Dekijem umejsto Pandeva, i Chivuom na beku. Uvidjece i on te greske, pa ce ih ispraviti.
I Mourinho je proslu sezonu poceo porazom u Supercupu od Lazia, pa je na kraju pokorio Evropu. Da ne pominjem njegovu prvu formaciju sa Manciniem i Quaresmom. Poslije je shvatio da ne ide pa se vratio staroj formaciji.

Nadam se jednom jakom pojacanju (pominju se Forlan, Schwaini i Cesc). Ali u svakom slucaju, NELLA GIOIA E NEL DOLORE... SOLO L'INTER...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #110
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Nekad moramo pasti da bi se ponovno podignuli. Ja sam uvjeren da cemo demolirati Bolognu i pokazati da je ovo bila samo jedna loša noć.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #111
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
I Dera prestani svakom pisat da spama cim spomene Beniteza sta si ti njegov andjeo zastitnik...procitao sam 5 stranica i ti si najveci spamer!!
Citiraj njihov i moj post.
Quote:
Originally Posted by Zanetti27 View Post
zbog ovoga mi je pao u ocima i dobio je jedan veliki minus od mene,ne volik kad se treneri izvlace i traze alibije i koje kakve gluposti,ali izvlacit se na kalendar je suludo...
Jesi ti procitao tu novost? Vise se brani sto nije imao kad sa nasim igracima da uigrava taktiku, nego njihovim.
Quote:
Originally Posted by Anais View Post
Drago mi je sto smo izgubili,previse su se digli! Ali za poraz krivim ovog rafu smrada... nisam mogao vjerovat svojim ocima dok nisam shvatio da je to ipak rafa
Reci ime.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #112
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

nebi se uopce trebao braniti niti nista...
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #113
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hehe, trebao je reci: "Jeb.m vam sv.ca sta hocete, izgubili smo, boli vas ku.ac.", onda se smiri i kaze: "Je.iga, nije bila nasa noc." ?

Ja sam siguran da bi se ovo Moci svidjelo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #114
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

imas pravo,nisu uspijeli uputiti niti jedan udarac zato jer nisu imali vremena vjezbati taktiku...
milito je igrao uzasno zato jer nisu imali vremena uvjezbati taktiku.
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #115
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

On govori opcenito, na sta smo licili cijelo drugo poluvrijeme. Milito i sam zna da je stekao veliki minus kod Rafe, dok smo i sa Joseom - pogledaj statistiku, malo sutali..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #116
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Zanetti: “Prije ili kasnije nam se morao dogoditi poraz. Dogodio nam se ove večeri kada je Atletico Madrid bio svakako bolji od nas. Ne tražimo isprike, igrali smo dobro, ali smo izgubili. Događa se. Na početku smo, ne možemo biti u top formi. Finale je bilo izjednačeno, ali gol Reyesa otvorio je utakmicu. Ponavljam, ne tražimo isprike i novi sustav nema veze s ovim porazom. Trener je bio uvjeren, a bili smo i mi. Normalno je da novi trener pokuša plasirati nove ideje, a na nama je da ga slijedimo. Sada idemo dalje, uzdignute glave čekamo prvenstvo. Trenutno prolazim lijepe trenutke, sa 37 godina se nije lako vratiti u reprezentaciju, i to veliku kao Argentina.”
Stanković: “Ostaje gorčina, jako nam je žao. Bilo je to finale, a takve utakmice odlučuju najsitniji detalji. Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, a onda je završilo kako je završilo: osjetilo se da tko prvi zabije nosi pehar. Svakako je bolji poraz na početku sezone nego na kraju, moramo naučiti iz ovoga. Odavno nismo izgubili, ali velika momčad se poznaje i po reakciji nakon poraza.”
Cambiasso: “Ne može se uvijek pobjeđivati, iako je to prekrasno. Ne možemo uvijek naći objašnjenje za poraz. Danas smo krenuli odlično, a to je dokaz da smo željeli, nismo se predali. Ponavljam, još smo gladni trofeja. Atletico Madrid se dizao zahvaljujući svojoj kvaliteti i brzini igrača, iskoristili su svaku priliku. Promjena sustava? Ponekad jedan gol promjeni utakmicu, nakon domaćeg Superkupa nitko nije spominjao nove stvari koje je uveo Benitez. Moramo ostati mirni, bili smo kada smo pobjeđivali i sada ćemo u porazu također. Ovo je velika momčad sa velikim trenerom i ostvarit ćemo još puno uspjeha.”
Benitez: “Moramo se popraviti, to je jasno. Imali smo malo vremena da treniramo zajedno što se tiče fizičke forme. Moramo raditi i raditi. Utakmicu smo počeli dobro, imali smo dvije-tri dobre situacije blizu gola, a onda smo izgubili kontrolu utakmice, u sredini terena. Na kraju se utakmica previše otvorila što je odgovaralo Atleticovim kontranapadima. Bih li ponovno stavio Stankovića umjesto Pandeva? Dejan je bio vrlo dobar, nije problem u pojedincu, svi smo bili na terenu. Imali smo iste ideje kao protiv Rome, ali protivnik je bio drugačiji: Atletico je fizički puno spremniji, brzo se kreću i time stvaraju prilike.
Prijelazni rok? Mi radimo na terenu, a predsjednik Moratti i Marco Branca rade van njega, vidit ćemo što će napraviti. Moram još jednom pohvaliti navijače: bili su sjajni, došli su ovdje, dostojno prihvatili poraz, zahvaljujem im i očekujem ih takve cijelu sezonu. Mi sada moramo raditi kako bi se pripremili za Bolognu.”
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #117
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Bravo Rafa!
Bravo Maicon!
Bravo Milito!
Bravo Stankovic!
Bravo Branca!
Bravo Moratti!


Ocekujem ogromni korak unazad i da vise nece biti onog Intera koji melje i osvaja, jbg, ne moze niko upropastiti ekipu kao Benitez,to najbolje znaju navijaci Liverpoola!

Forza Inter!
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #118
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

zbog cega...zato sto je igubio jednu utakmicu odmah je najgori...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #119
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

ajde ljudi dosta o ovome. okrenimo se novoj sezoni Seria A. evo otvorio sam tamo temu
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #120
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

i okrenimo se ligi sampiona,i da benitez nastavi mourinhovu taktiku i sve i da osvojimo opet i ligu i ls!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic