Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava

Igrači i uprava Razgovarajte o igračima i ostalom osoblju kluba

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-06-2015   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Assane će im biti body building instruktor .

---------- Post added at 16:12 ---------- Previous post was at 16:11 ----------


Dobro mu stoji dres brat bratu .

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:12 ----------

https://www.facebook.com/Inter/video...type=2&theater

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 16:28 ----------



---------- Post added at 17:26 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

Kondogbia made 231 recoveries in the 14-15, one every 12 mins (record among Monaco's outfield players)


---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:26 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2015   #32
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default


lud je

---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

Ne znam što uze 7-icu, ionako će Andreolli sigurno otić pa bolje da je uzeo njegovu 6-icu a da 7-icu ostavi krilnom napadaču kojeg ćemo sada lovit. S tim da Shaq mora uzet 11-icu koja je sada slobodna. Ah ti brojevi, najviše me oni sikiraju nakon transfera
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2015   #33
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Ubzo nakon objave sa dresom Intera Geoffreyu su cestitali brojni reprezentativni i klupski saigraci .. Leywin Kurzawa , Serge Aurier , Thorgan Hazard , Paul Georg Ntep i mnogi drugi
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2015   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default




Šta radi 35m:


---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

"Being a part of this great team is a dream come true. I want to be here for as long as possible. As a kid I used to watch Inter play on TV, and now I’m joining this huge club. I will give my all."

Kondogbia also spoke about the fervent enthusiasm with which the fans have greeted him in Milan: "I noticed it right away. It’s a real pleasure for me and I hope we can achieve big things together. I spoke with Mancini a week ago. What he said really convinced me – I don’t think you can say no to a club like Inter."


To je to, <3 Manci!


"I saw so much enthusiasm," Zanetti told Inter Channel. "There were Inter fans who had come from all over Italy. It just shows you once again how passionate our supporters are. Their passion is the same as ours; it's a brilliant relationship we have."


To je to!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2015   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Trebao je pasti i poginuti papak šta glumi majmuna :
https://www.facebook.com/Inter/video...type=2&theater
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 22-06-2015 at 22:04.
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2015   #36
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Trebao je pasti i poginuti papak šta glumi majmuna :
https://www.facebook.com/Inter/video...type=2&theater
Ošlo bi 40 miliona u nepovrat . Ne zna on koliko je klubu trebalo odricanja od usta da bi skupili toliko a on se tako neodgovorno ponaša [COLOR="Silver"]

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:18 ----------



Još malo da prcamo Bilaneze
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2015   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Već tri pagea a lik jučer potpisao :


---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

"Kondogbia je mnogo mladji od Tourea, on takodjer moze postati mnogo bolji. Geoffrey ce biti kamen temeljac mladog i jakog Intera." To je rekao Erick Thohir o najskupljem pojacanju otkad je on predsjednik Intera i nastavio: "Zelimo stvoriti veliki Inter. Sada je na igracima donijeti rezultate."

Samo se nadam da ovo ne znači da je završen prelazni rok .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2015   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Inter, veliki klub i vaš san?
"Svjestan sam toga, ovo je san za mladog igrača.Kad sam bio mali, ja sam gledao Inter na TV-u, sada sam postao dio njega. Sada je na meni da učinim najbolje i da ostanem ovdje koliko god budem mogao."
Koja je razlika između Španske i Francuske lige?
"U Španjolskoj se igra sa više rizika,a također se igra malo više tehničkih.Ovdje možete naći igrače odbrane koji će malo lakše iznevjeriti teren.U Francuskoj postoje igrači odbrane koji su vrlo tehnički potkovani i koji igraju sa manje rizika."
U Seriji A do prvaka se dolazi više taktički?
"Da, znam, to je i razlog zašto sam ovdje, to je stvar u kojoj moram odrasti i zato mislim da će ove godine prvenstvo biti dobro i odlučio sam da moram biti tu."
Koje su vaše kvalitete?
"Sada mi je lakše napraviti poveznicu između obrane i napada, mislim da je to moja jaka točka, onda sigurno imam slabosti, kao i svi drugi, ali u ovom trenutku mislim da mi je kvaliteta snaga i to sposobnost povezivanje obrane i napada "
Kompletan?
"Mmm još ne, moram još puno raditi."
Inter vas je pratio još kada ste igrali u Španiji, da li je to još jedan motiv za dolazak?
"Da znam da su me pratili i to dokazuje da Inter ima povjerenja u mene. Također to je razlog zašto sam izabrao Inter jer sam osjetio taj interes za mene i topao pristup."
Fanovi žele znati sve o vama ...
"Ja sam vrlo otvoren čovjek, društven, i otvoren za sve. Ja sam mlad igrač i nedavno sam postao otac, prije dva tjedna. Nadam se da ću postati još bliži s fanovima u narednim danima"
Glazba?
"Slušam sve jazz, rap rock. Slušam sve"
Ples?
"Ponekad. Za gol? Ne, postoje trenuci kada volim plesati, kao i svi"
U mladosti, kome si se divio?
"Engleskoj ligi sam se divio, ali također sam znao za Seriju A, jer kad sam bio mali to je bilo najvažniji prvenstvo. Sada Serie pokušava povratiti svoje mjesto i mislim da sam izabrao pravo vrijeme da dođem u Italiju."
Izgledate kao Vieira?
"Vieira je velika, legenda u Francuskoj.Pokušat ću to učiniti poput njega, to neće biti lako, ali ja ću pokušati dati sve za to, ili zašto ne, bolji od njega"
Zašto broj 7 ?
"Zato što je moj sin rođen 7. lipnja, a ima veliki značaj za mene i moja majka je rođena 7. studenog."
Pozdrav navijačima...
"Htio sam im zahvaliti na ovoj dobrodošlici. Nadam se da ćemo učiniti velike stvari za što je duže moguće."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2015   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Od kako je dosao Kondogbia, broj prodatih sezonskih karata narastao je za 1500. Taj broj rasprodat je u roku od dva dana, od ponedjeljka do srijede.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2015   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

I nastavice da raste, pored Montoye, Imbula je takodje novi igrac Intera.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-2015   #41
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Napokon su shvatili da imenima se vracajubi navijaci na tribine !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2015   #42
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dejan Stankovic je za medije dao svoje misljenje o Mihajlovicu i dolasku Kongodbije u plavi deo Milana:
"U Udinama sam stekao potrebno iskustvo i drago mi je sto cu naredne sezone biti na klupi Intera. Mihajlovic? Sto se transfer trzista tice, moze se reci da mi vodimo za sada 1:0 (dolazak Kongodbie). Veliku ulogu je odigrao Mancini koji je uverio igraca u projekat Intera."


<3
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2015   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mancini: "Kondogbia može postati jedan od najboljih veznih igrača na svijetu!"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2015   #44
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kondogbia reveals a funny story behind his move to Inter.

"That morning, I was having breakfast when i heard my phone's ringing."

"It was unknown numb so I started eating my food again but my phone hadnt stopped ringing so i picked it up.

'Whos there? I'm eating'."

"A man other end said 'Sorry if i'd interrupted your meal, G.' I stunned. I knew him but what business such a famous man had with me?"

"It's, i just didnt expect to get a call from a hollywood icon.

'What're u talking?'

You, Morgan Freeman?

'No genius, it's Mancini'."

---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

Sad barem znamo koja je njegova tajna i kako uspjeva obrlatit igrače da nam pređu
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2015   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

<3 Manci, koji gigant .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic