Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-03-2009   #1486
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Mourinho izgleda stvarno hoce da italizira Inter. Osim Rossia zanima se za Rubina (lijvi bek, stoper Torina) i Quagliarellu.
Prije Udineseovog napadaca, ja bih Pazzinia. Ovo 20 minuta sto sam ga gledao u CG, mogu vam reci daje rasan napadac. Stalno u pokretu, uvjek tu oko lopte...
A njegov nuh za gol necemo pominjat.
Uglavnom, Milito NE.
Juve trazi Subotica. Ja gledam Srbiju uvjek, i tvrdim da Ivanovic nam moze valjati. A sad poslije Rumunije , isto to kazem za Subotica. Kakvu odbranu imaju, majko mila...

EDIT: Lazio zainteresovan za Acquafrescu.

EDIT2:Sad kazu da za sredinu trazimo Galloppu iz Siene (odlican igrac) i Polia (Samp, 18 godina). Ako Mou ovako nastavi, ja se slazem. Mladi italiani... Samo naprijed.

Last edited by Nera; 30-03-2009 at 14:29.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1487
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ja kažem


nekoliko mladih talentiranih talijana + nekoliko tuđih ali rasnih igrača ( Diego, Ibrahimovič....)
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1488
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Evo malo novosti..
Eto'o rekao da nezna nista o interesovanju Intera. I da mu je lijepo u Barceloni.
Agent Galloppe rekao da ce decko vjerovatno ici iz Siene na ljeto. Za njega je Lippi rekao da je interesantan igrac za repku. I da... Galloppa je od djetinjstva navijac Intera
Kao sto je Mauro rekao, izgleda da je sa Militom sve dogovoreno
Menadzer Acquafresce je rekao da su mu iz uprave Intera rekli da sledecu godinu hoce da imaju 2 iskusna spica u ekipi (Ibra i jos jedan - mozda Milito) i dvojicu mladih (Acqua i Mario). To mi se svidja...

http://www.youtube.com/watch?v=6iv11D3C67w
Kakav pokusaj Galloppe...

http://www.youtube.com/watch?v=nu3yphgUvqk
I dobro puca penale... 2 u 1

Last edited by Nera; 30-03-2009 at 16:36.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1489
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

nera 100% se slazem sa tobom treba uzeti sto vise mladih italijana vratiti acqu-u i ne dovesti milita i dovesti jedno 3 stranca ali bas dobra jednog veznog jednog stopera i jednog spica.Za spica nikako lai nikako ne bih doveo Milita jeste da je super igrac i to al covek ima vec 30 a oni traze velike pare za njega bolje dovesti nekog mladjeg ili cassana koji i bolji i italijan je a i manje kosta
a sto se tice ivanovica izgleda da samo ja i ti mislimo da je dobar
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1490
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

Villarreal Star Giuseppe Rossi Is Worth €40 Million - Agent



to je izjavio njegov agent..ako hoce ovoliko..zaboravi....
all3n is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1491
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

za stopera se pominje Sakho ja bih njega odmah doveo mlad je 1990 godiste 18 godina a dobar je stoper a i ima dobru frizuru
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1492
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Sakha nisam gledao, tako da ne bih mogao reci svoje misljenje
Milito se i cesto povredjuje (ove nedjelje opet) tako da mislim da ne bi trebao da nam bude prva opcija.
A sto se tice Ivanovica, trceci bi ga uzeo. Ili Subotica, a eto.. Mozda i Vidica
Nera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1493
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

takve idijote bi odmah odjebo, odi odi ti frizuricu si napravi, pusti nogomet
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1494
ac1d
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Posts: 227
Default

Pa i Ronaldo se gleda u ogledalu 2 sata i narcisoidan je,ali to ne znaci da nije odlican nogometas.

Kao i nas Balotelli,ima ogroman ega,i protiv Rome smo se salili sa frizurom njegovom,a zabio im lik 2 gola u toj utakmici.

Kakvu je Taribo West imao frizuru,pa je igrao za nas.

Ako nisi gledao kako igra ,ne vrijedi suditi po izgledu i frizuri.

http://cultureofsoccer.com/wp-conten...aribo_west.jpg
ac1d is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1495
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

U napadačkom dijelu za sada je jedino siguran odlazak Crespa,Obinne i vjerovatno Cruza (njemu nije status reguliran,pošto su počele špekulacije o novom ugovoru),ali ostaje pitanje Adriana.Ne znam koliko je siguran njegov odlazak,jer u slučaju da ostane imali bi Ibru,Maria,Adriana i Acquafrescu,pa tako bi Militov (i bilo kojeg drugog napadača) transfer bio itekako višak.Četiri napadača su sasvim dovoljna jer će više dobijati priliku da igraju nego da ih ima 7 kao sada,i uz to,poklapa se u Mourinhov zahtjev da radi sa manjim brojem igrača nego sada.

Ukoliko se Adriano proda,moj prvi izbor je defintivno Rossi.U mom prethodnom postu samo objasnio zašto,a i pored toga,vjerujem da je i sada bolji od Milita.Agentove izjave da vrijedi 40M€ su glupost jer je i Quaresma "vrijedio" 40,pa je došao za 25.Pa tako vjerujem da i za Rossija neće trebati velike pare,iako je daleko od toga da će doći za kikiriki.

Što se tiče Mourinhove filozofije dovođenja mladih igrača Talijana,u potpunosti ga podržavam i pozdravljam taj potez,ali nikako ne prihvatam onaj dio koji kaže "...čak iako bi značilo da budemo 2-3 godine bez trofeja".Po meni je to neprihvatljivo jer Inter stalno mora biti u najužoj konkurenciji za bilo koji trofej,a i sezona bez ijednog osvojenog trofeja je (složili se vi ili ne) katastrofalna,i za trenera,i za ekipu,a i za Inter kao instituciju.Imamo velike igrače i ovoj ekipi treba samo podmlađivanje i dolazak jednog ili dva top igrača na pozicijama gdje smo tanki,kao recimo ofanzivni vezni.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1496
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Ofenzivni vezni(diego), stoper(neznam mnogo ih se spominje, ja bi zapatu ) i napadac(najradje rossi) i spremni smo. Jedino aguero kad bi dolazio ispo bi diego ili rossi
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1497
BamBi
Reserve
 
BamBi's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Na tavanu , među šunkama
Age: 33
Posts: 538
Send a message via MSN to BamBi
Default

zašto bi diego ispao , pa on nije napadač lol
__________________
BamBi is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1498
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Pa nije ni klasicni napadac za mene aguero Jedino da bude
Diego-Kun
-Ibra-
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1499
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

netreba nam jedan vec dva dobra mlada stopera jer pored chivua i samuela nijednog normalnog nemamo dobro cordoba on je vec star a i desi se da pogresi.Onda u veznom redu takodje 2 ofanzivna veznjaka i poneki iz primavere da se ukljucuje povremeno i jedan dobar napadac sa jakom zavrsnicom po mogucstvu da je nizak a dobar tehnicar i onda bi bili i vise nego spremni.Ali sve ovo treba zavrsiti u prvom najkasnije u drugom mesecu transfer roka jer moraju igraci svi zajedno na pripreme a ne ko proslog leta.
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2009   #1500
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
takve idijote bi odmah odjebo, odi odi ti frizuricu si napravi, pusti nogomet
i beckham je uvijek stimao - ali ja mislim da je ovo vanjina laz, on igra pesa i svidio mu se

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Agent Galloppe rekao da ce decko vjerovatno ici iz Siene na ljeto. Za njega je Lippi rekao da je interesantan igrac za repku. I da... Galloppa je od djetinjstva navijac Intera
treba jos malo to istraziti se

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Kao sto je Mauro rekao, izgleda da je sa Militom sve dogovoreno
ma dajte ljudi, pa kako je neki dan predsjednik rekao tottenhamu cini mi se da trazi vise kesha za njega
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic