Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-05-2010   #181
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

lopovcina, neka se nosi
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2010   #182
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nova frizura Fernanda Torresa:



poznata?
 
englezi kazu ista u CR9
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2010   #183
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Toresu pukao butni mišić

Povreda Španca ozbiljnija nego što se činilo.
Nakon skeniranja mesta povrede Fernanda Toresa, doktori su otkrili naprsnuće levog butnog mišića.
Iako se još uvek ne zna koliko dugo će Tores morati da pauzira, mala je verovatnoća da će se oporaviti do starta sezone.
Tores je ovu povredu doživeo u finalnom meču SP, u kome je njegova reprezentacija pobedila Holandiju 1:0.
Španac je, zbog povrede kolena i prepona, većinu protekle sezone presedeo na klupi Crvenih.





sportske.net
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 20-07-2010   #184
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Hrvatska će igrati finale Eura, a ja ću utrčati s majicom Ivana Pavla II.!
'Zašto sam počeo upadati na stadione? Zbog jednog producenta koji mi je nakon još jedne neuspješne audicije rekao da si nikada neću ispuniti želju i biti na TV-u'

Pronaći Jimmyja Jumpa nije bila lagana misija. Nakon desetak poziva i “povuci-potegni” situacija naručio nas je u predgrađu Barcelone. Zadnja stanica metroa, nedjelja u 14 sati... Sunce prži, a okruženje izaziva isključivo nelagodu. Nakon pola sata skočio je ispred nas. Baš kao što iznenada upada na travnjake nogometnih spektakla.
- Bok, ja sam Jimmy. Trebali ste me - izgovorio je na lošem engleskom. Preplanuo od afričkog sunca i s omraženom vuvuzelom oko vrata.

- Hoćeš zatrubiti? - pitao me Jimmy.

- Ne bih, hvala. Siesta je, pa ne želim da me netko gađa s balkona - pokušali smo lošim humorom probiti led. Nije pomoglo, ali zato smo imali aduta u rukavu. Dinamova majica kao poklon imala je savršen učinak. Ograde su pale.

- Iskreno, počeo sam skakati iz sebičnih razloga. Htio sam se vidjeti na televiziji - započeo je svoju ispovijed Španjolac Jaume, diljem svijeta poznatiji kao Jimmy Jump, čija je uža specijalnost preskakanje ograda na svim većim sportskim natjecanjima na svijetu. Zadnju recku u svom CV-ju je upisao u finalu SP-a gdje je dotrčao do pokala i pokušao mu staviti barretinu (katalonsku tradicionalnu kapu). Čuvari su ipak bili brži.
Platio kaznu za upad u finalu

- A tako je malo nedostajalo - sa sjetom u glasu nam priča Jimmy, nezaposleni prodavač knjiga koji je, kako kaže, na prisilnom odmoru.

- Trenutno nema neko veliko natjecanje pa da ‘uletim’ - smije se 35-godišnjak kojeg smo prisilili da pod vrelinom sunca podvuče crtu ispod karijere koja je počela 2002. na Nou Campu.

- Barca je igrala protiv Alavesa. Zašto sam počeo upadati na stadione? Zbog jednog producenta koji mi je nakon još jedne neuspješne audicije rekao da si nikada neću ispuniti želju i biti na TV-u - objašnjava Jimmy i zaključuje:

- Da mi ga je barem sada sresti i reći mu: ‘Čovječe, mene je u nedjelju gledalo milijardu ljudi na televiziji.’

S travnjaka su ga iznijeli na rukama. Što je bilo kasnije, pitamo ga.
- Zatvorili su me na stadionu i nisu znali što da naprave. Jedan mi je rekao kako bi me najradije pustio zbog natpisa na majici (nap. a. “Jimmy Jump against racism”), ali ljudi iz Fife su inzistirali da me kazne. Na kraju sam platio 210 eura.

Dok priča o Južnoj Africi, često spomene Mandelu.
- On je bio u zatvoru 27 godina, a ja 27 sati.

Nije neka usporedba, ali neka... S Fifom je već dugo na ratnoj nozi. Kaže da nemaju razumijevanja za njegov rad, koji on shvaća kao životnu filozofiju.
- Znam da ih boli svaka moja sekunda na travnjaku jer oni u njoj ne gledaju spektakl, već milijune dolara. Oni su postali pohlepna organizacija koja na našoj zaljubljenosti u nogomet uzima velike pare.

Problema je imao već pri samom dolasku u Južnu Afriku.
- Upozorili su vlasti da me uhapse odmah nakon slijetanja. I uspjeli bi da nisam stavio odoru svećenika na sebe pa nisu bili sigurni jesam li to uistinu ja - smije se Jimmy vlastitoj domišljatosti, a u obnovi sjećanja mu pomaže menadžer Alex.

- Ma on mi je prijatelj. Funkciju menadžera sam mu dao onako iz zezancije. Uostalom, kakav je to menadžer koji ti ne donosi lovu.

Da i Alex priskrbi nešto eura, Jimmy bi se zahvalio i poslao “odbijenicu”.
- Ne radim ovo zbog love. Jedna internet kladionica mi je nudila 30 tisuća eura da stavim njihov natpis na leđa. Da sam prihvatio, cijela filozofija skakanja bi pala u vodu.

Iako za sebe tvrdi da nije fanatik, obožava Barcelonu i Kataloniju. No, u startu će prekinuti svako pitanje s prizvukom politike.
- Neki mi kažu: ‘Jimmy, Katalonija se ponosi tobom’. Zašto, pitam ih? Moji upadi nemaju veze s politikom. To što sam Federeru htio staviti kapu Katalonije, to je zato što živim ondje. Ja sam kozmopolit i za mene nema granica.

Iako nogomet ima prioritet, Jimmy se često nađe i u drugim vodama. Javnost koja nije sklona sportu upoznala ga je u Oslu na Eurosongu kada je usred izvedbe španjolskog predstavnika zaplesao u taktovima pjesme. U jednom trenutku našao se oči u oči s kraljem Norveške.
- Htio sam mu dati majicu, ali tjelohranitelji su bili brži. Drugi put ću morati biti brži - zaključio je Jimmy, naglo ustao od stola i uz nepodnošljiv zvuk vuvuzela pozdravio fanove u Hrvatskoj.

- Vidimo se na finalu Eura u Poljskoj.

Ne sumnjamo kako ćemo njega sigurni tamo vidjeti, a za nas, živi bili pa vidjeli...



Na Euru u majici Pape Ivana Pavla II.

Do Eura u Ukrajini i Poljskoj još su pune dvije godine, ali Jimmy Jump već zna što će imati na sebi kada istrči na neki od travnjaka.

- Imam majicu u kojoj sam htio skočiti tijekom finala Lige prvaka između Manchestera i Barcelone u Rimu, ali nisam uspio. Na leđima je poruka u slavu pokojnog Pape Ivana Pavla II. Znate, jako sam religiozan i mislim da je Bog htio da se bavim ovime. Zato ta majica s tim natpisom u Poljskoj. Evo vam ekskluziva.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010   #185
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Neymar podpiso novi ugovor sa Santosom i tako najavijo da neče mrdati nikuda.

A Robinho je blizu prelazka u Bešiktaš. Transfer bi bio vredan oko 16M funti.
http://www.goal.com/en/news/9/englan...al-for-robinho

Gallas na medicinskom pregledu u Tottenhamu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010   #186
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Lyon doveo Goucuffa
Huska is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010   #187
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

Klaas-Jan Huntelaar's Milan misery has come to an end as Bundesliga side Schalke have signed him for around €13m.

The Holland international striker looked on his way out of San Siro for much of the transfer window after failing to convince in his first season in Italy.

Speaking to Bild this morning, Schalke boss Felix Magath said: “Negotiations were tougher than expected. I am happy to have Klaas-Jan. He will help us.”

Schalke have lost their opening two matches in the Bundesliga despite the arrival of Huntelaar's former team-mate Raul.

The 27-year-old released a statement on his website today in which he revealed that it wasn't his intention to cut short his career with Milan so early.

“It's true I never wanted to leave Milan, but that changed when Zlatan Ibrahimovic arrived from Barcelona,” he concluded.
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2010   #188
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Kakva golčina.



Glentoran 1-0 Portadown [Burrows u 92. minuti]
Culé is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010   #189
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mou če biti naslednik Fergusona
http://www.footballpress.net/index.p...ad&idsel=71795
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010   #190
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ahahahahaha sanjaj sanjaj!Mou kada zavrsi sa RM se vraca kod nas!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010   #191
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

pa to znaju i ptice na grani da ce Jose na Old Traford umjesto Fergusona i onda na klupu portugala ...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2011   #192
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

The Worlds best Goalkeeper 2010: Iker Casillas

Last edited by Esquivel; 04-01-2011 at 22:13.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2011   #193
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

sranje obicno moj Dejo,najprecjenjeniji golman danasnjice!!nemogu da vjerujem da je samo SP bitno a ostalo se neracuna!!Mafija obicna!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011   #194
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

FIFU brine da bi igrači mogli da se obese...
Predsednik Svetske fudbalske federacije Sep Blater izjavio je danas da će od 1. jula igračima biti zabranjeno da nose trake za kosu.

Blater je objasnio da su trake za kosu koje se nose oko vrata veoma opasne, jer bi igrači mogli da "se obese".

Trake su postale popularne u Premijer ligi ove sezone, a Karlos Tevez iz Mančester Sitija i Sami Nasri iz Arsenala, samo su neki od igrača koji ih nose.

Blater je dodao da diskusije o tome neće biti, jer trake za kosu nisu deo opreme.

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

misli se na grejace vrata,ovi sa sportskih su bas tunjavi!
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011   #195
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

pa jok nego ce saleve da vezu oko vrata i trci
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic