Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-03-2009   #1
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default Reprezentacija Hrvatske

Moze se reci da je prava sreca sto Hrvatska u srijedu u kvalifikacijama za svjetsko prventstvo igra protiv amaterske momcadi Andore.Jer ozljede su bukvalno pokosile pola Biliceve momcadi.Od standardnih igraca nedostajat ce Petric,Olic,Modric,Pranjic;te jos Klasnic(upitan),Mandzukic,Corluka(upitan).
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2009   #2
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Svaka čast Hrvatskoj na pobjedi sinoć,iako je bila očekivana pobjeda
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2009   #3
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Ma Fifa bi trebala za Andoru,San Marino i slicne napraviti neke kvalifikacije da odigraju medjusobno i samo jedan od njih nek ide u ove prave kvalifikacije.Jer ono sinoc je bilo totalno smijesno.Teren i stadion nisu adekvatni za hrvatsku 3. ligu.Prava sreca sto sudac nije prekino utakmicu,jer su na teren pocele upadati baklje koje su hrv navijaci bacali iz obliznjeg auto-campa.
Sad je situacija u skupini prilicno jasna;englezi cvrsto drze 1. poziciju a nama ce trebati doma pobjeda protiv Ukrajine.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2009   #4
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

andora se dobro izborila, tako da je ne mozes porediti sa san marinom koji je izgubio 10-0 lol
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2009   #5
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Predbiljezba za utakmicu sezone na Wembleyu ,Engleska-Hrvatska, je pocela.Ovaj put su englezi bili nesto naklonjeniji pa su nam dali oko 8000 ulaznica(prosle godine 6000,iako je hrvatskih navijaca bilo vise od 7000).Tako da bi 9.9.2009. na Wembleyu moglo biti oko 10000 hr navijaca.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2009   #6
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Hrvatska reprezentacija ostaje bez pogonskog motora za dvije ključne utakmice kvalifikacija koje igramo s Bjelorusijom (5. rujna) i Engleskom (9. rujna).Vodeći hrvatski nogometaš Luka Modric nastradao je u prvenstvenom dvoboju njegova Tottenhama s Birminghamom.Prema nalazima prvih obrada, dijagnosticirano mu je puknuće fibule, tj . lisne kosti,i pauzirat ce izmedju 2 i 3 mjeseca.Kao i u slucaju Eduarda prije 2 godine opet su krvnici bili nogometasi Birminghama,tocnije Bowyer koji je u 49. min. utakmice promasio loptu i dohvatio Modrica po vanjskoj potkoljeničnoj kosti.
Zbilja ogroman hendikep jer Modric u Tottenhamu igra fantastican nogomet i predvodi ekipu na vrhu tablice.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2009   #7
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

još da ga ozljedio neko drugi nego ona debilčina od Bowyera, taj tip me živciro prvi put čim sam ga vidio još iz dana Leedsa, hahaha tipični engleski ''talent'' i engleska faca, još se kao i tuko u newcastleu sa dyerom, pa joj da si se sa mnom, baš bi ga s guštom! uff!
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2009   #8
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

hahahaha mauro puko pa dobro i ja bi i mene nervira stoka glupa samo gleda kako ce nekjo sranje napraviti
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2009   #9
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

A jbg sta je tu je ostali smo bez najboljeg igraca,ali necemo se sad pridat idemo dobit bjelorusiju doma,i onda razmisljat o englezima koje sigurno mozemo iznenadit
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2009   #10
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Medijski "rat" Hrvatske i Engleske



Tenzije pred meč kvalifikacija za Svetsko Prvenstvo između Engleske i Hrvatske pojačale su se razmenom oštrih reči u hrvatskim i engleskim medijima.


Predsednik Nogometnog saveza Hrvatske Vlatko Marković rekao je da postoji zavera protiv njegove reprezentacije, optuživši engleske fudbalere da namerno fauliraju hrvatske igrače. Tabloid ’San’ preneo je Markovićevu izjavu uz podsećanje da su hrvatski igrači na prethodnom susretu na Maksimiru igrali „brutalno“.

Jedan od najbitnijih hrvatskih fudbalera Luka Modrić povredio se na meču sa Birmingemom posle starta Lia Bojera, zbog čega će pauzirati minimum mesec ipo dana.

Ranije je napadač hrvatske reprezentacije Eduardo bio ozbiljno povređen posle brutalnog starta Martina Tejlora, zbog čega je pauzirao više od godinu dana, pa je Marković bio izuzetno oštar u optužbama prema engleskim igračima.

„Prvo Eduardo, a sada Modrić, ovo je strašno. Zaista mogu da se zapitam da li je to bila samo nesrećna slučajnost. Bliži sam mišljenju da je to neko namerno uradio pre susreta s Engleskom. Zaista nisam mogao da verujem svojim očima kada sam video šta se dogodilo Luki, on je nenadoknadiv igrač za nas, sve počinje i završava se sa njim. On je za nas bitan onoliko koliko Inijesta znači Barseloni ili koliko je Balak bio bitan za Bajern. Bez njega ćemo biti znatno slabiji“, rekao je Marković.

Prethodno je Hrvatska eliminisala Englesku iz kvalifikacija za Evropsko Prvenstvo 2008. godine. Ipak, ekipa Fabija Kapela se donekle „osvetila“ za taj poraz, trijumfom na Maksimiru prošlog septembra sa ubedljivih 4:1.

Međutim, ’San’ uprkos trijumfu navodi kako „brutalna taktika hrvatskih fudbalera te večeri nije zaboravljena“.

„Teo Volkot, koji je postigao het-trik, namerno je fauliran od strane Josipa Šimunića, dok je Robert Kovač isključen zbog udaranja laktom Džoa Kola“, piše ’San’.

Neimenovani izvor iz reprezentacije Engleske neprijatnim rečima opisao je ponašanje hrvatskih fudbalera na prethodnom susretu na Maksimiru.

„Iako je pobeda u Hrvatskoj bila fantastična, njihovo ponašanje je bilo sramota i naši igrači to nisu zaboravili. Dešavanja na terenu i namerni fauli bili su šokantni. Napadi na Džoa (Kola) i Tea (Volkota) su bili užasni“, stoji u izjavi.

„Ne kažem da treba da se spuštamo na njihov nivo, ali mislim da od nas može da se očekuje oštrija igra. Takođe, postojaće dodatni motiv da ih pobedimo pošto su nas izbacili sa Eura 2008“, zaključio je neimenovani član engleske reprezentacije.
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2009   #11
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Teska pobjeda protiv Bjelorusije.U srijedu Engleska,bez Corluke i Modrica bit ce dosta tesko.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #12
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

po meni mozda i nemoguce, bez najbolja 2 igraca(corluka je valjda i kapiten ako se ne varam) engleska je pored prednosti u kvalliteti u prednosti i u psihickom pogledu
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #13
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

kapiten je Srna....čorluka je još daleko od kapetana ..
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #14
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

pa zar nije na evropskom prvenstvu vedran bio kapiten
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009   #15
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

jok Niko Kovač je tada bio glavni
Grujinho is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic