Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Europa liga

Europa liga Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-08-2014   #31
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

hahahaha

tacno ne vjerujem kakav vi animozitet prema divinu imate xD

jel on kriv za loptu koju mu lik posalje 5 m od njeg ?? spominjete neko primanje , ko je primanje ?? svako primanje je ustopao prvoklasno i smireno ! asistirao za gol i sasvim dovojlno .. hvalite dodoa i treba ga hvaliti jer je momak igracina to jeste .. zajebali smo romu smekerski i drago mi je zbog tog .. ali stvarno previse kenjate oko johnya pa i botte ! ruben je odigrao puno bolju utakmicu od icardia koji je samo pokazao da zna prikucat loptu i nista vise .. njegova primanja su lakrdija u bukvalnom smislu .. uci u dribling ili ne daj boze da se nadje u 1 na 1 situaciji sa igracem je za njeg nepoznanica a da ne govorim o tom da sebi stvori sansu ahhaha
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #32
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mrtva trka izmedju Botte i Icardia,nezna se koji je bio goru,opredelicu se za Bottu jer je Mauro eto dao gol,ali mi niko ko je odgledao celu utakmicu kao ja nemoze reci kako je Botta bio dobar jer je cinjenica i to suva da je momak bio los do bola,krene u dribling lik mu uklizi i uxme mu cistu loptu i krene napred a Ruben pocne trcati za njim i padne,kad nisam od smeha umro,i ne samo to vec nije mogao nikog proci,a suteve koje je uputio se tako nisu ni mogli nazvati jer su izgledali kao da ih je uputilo neko dete od recimo 12 godina koje igra za petlice nekog kluba.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
(1.)Inter.it, fcinternews, goal... Nadji sam dovoljno si pismen i znas pratiti to.

(2.) Ne trebam gledati tu utakmicu da se vidim o kakvom igracu je rec.
1. Daj ti meni link paša , do tada prosipaš šuplju.
2. Dovoljno si rekao .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #34
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
ruben je odigrao puno bolju utakmicu od icardia koji je samo pokazao da zna prikucat loptu i nista vise .. njegova primanja su lakrdija u bukvalnom smislu .. uci u dribling ili ne daj boze da se nadje u 1 na 1 situaciji sa igracem je za njeg nepoznanica a da ne govorim o tom da sebi stvori sansu ahhaha
Ja mislim da je ovo sasvim dovoljno za jednog centarfora :
http://www.youtube.com/watch?v=YkSp1hfsgNI
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #35
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

To je bilo bisc dovoljno u devedesetim a sad vise ne jer se promjenio fudbal
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #36
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma i sad je dovoljno. Van Persie, Lewandowski, Džeko, Milito ... ne znaju ništa bolje driblat pa su ipak world class centarfori. A Ikac je mnogo brži od svih njih.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ma i sad je dovoljno. Van Persie, Lewandowski, Džeko, Milito ... ne znaju ništa bolje driblat pa su ipak world class centarfori. A Ikac je mnogo brži od svih njih.
Pa gdješ ih porediti sa Ikcem. Svi oni su majstori u driblingu za Ikca.
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/gXlq4kf-qys" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe src="//www.youtube.com/embed/W_QgDgGsx_0" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 22-08-2014 at 14:17.
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #38
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Đe ih neću poredit, a taj dribling što si postao od Milita je njegov jedini koji je naučio a i ne razlikuje se mnogo od onog Ikcovog protiv Atalante (link gore), a što se tiče Džeke pa barem mi Bosanci znamo da on ne zna driblat, taj na videu mu se posrećilo. Samo ću reći gdje su ti veliki napadači bili u Ikcovim godinama, osim Van Persija kojeg je Wenger otkrio kao mladog svi ostalu nisu vrijedili ni 1mil u Ikcovim godinama a svi znamo koliko on sada vrijedi. CF ne mora biti dobar dribler, gotovo nijedan današnji moderni vrhunski CF to nije, ovima bih dodao i Falcaa, i Benzemu... Ovi napadači koji znaju (tipa Neymar, Messi ili Ronaldo) oni ionako igraju na krilu upravo zbog toga. Ikac ima sve karakteristike vrhunskog CF-a, ja ne mogu vjerovati da mi takvog talenta imamo kod sebe a još mi je smješnije što bi ga se mnogi od vas riješili. Ovakav Inter, koji nikad nije bio igrački slabiji a vi bi se tako olako riješio takvog talenta koji je već sad standardan prvotimac a ne samo nada za budućnost (kao što su svi njegovi vršnjaci).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kako će vrijediti kada su Milito i Džeko igrati u Argentini i BiH a ovaj u Španiji i to Barcinoj školi.

I ovo je na sreću .
<iframe src="//www.youtube.com/embed/lz81BG2r3Nw" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="420"></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #40
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

aj prepirite se u jednoj temi,nemojte da spamujete obe. Da znam koju da izbegavam

---------- Post added at 14:56 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

P.S Ma kakav Ikardi,dajte da vratimo Milita i u parimo ga sa Palasijom,to ce napad biti B|
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #41
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
I ovo je na sreću .
Pa naravno da jest, vidiš ga da ne zna ni on gdje je . Ali ja sam uvijek podržavao Džeku (dok si ga ti često pljuvao), ali dribling mu nikad nije bila jača strana. Valjda je to razlog što ga pola navijača BiH nazivaju "balvan" ali nisam siguran .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #42
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
1. Daj ti meni link paša , do tada prosipaš šuplju.
2. Dovoljno si rekao .
Pa dovoljno je on pokazao za te tri godine čega je sposoban. Maicon je za tri godine koliko je bio na početku u Interu postao najbolji bek sveta a on još uvek ista šeprtlja koja se provali kroz klub iz godine u godinu samo zato što do sada na žalost u ekipi nije bilo malo boljeg igrača koji bi ga brzo posadio na klupu.

Ako igrač u klubu nije sposoban za godinu ili dve a kamoli tri pokazati šta zna onda takav igrač nema šta raditi u klubu poput Intera. A takvih je u Interu na žalost previše i zato klub nemore igrački, financisjki i rezultatski napredovati ali sa Thohirom če se to brzo promeniti jer za sada je čovek pokazao da se razume u neke stvari mnogo više od Morattija koji je klub vodio previše srcem a ne glavom.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #43
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

__________________
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Pa naravno da jest, vidiš ga da ne zna ni on gdje je . Ali ja sam uvijek podržavao Džeku (dok si ga ti često pljuvao), ali dribling mu nikad nije bila jača strana. Valjda je to razlog što ga pola navijača BiH nazivaju "balvan" ali nisam siguran .
Ja sam ga blatio jer je bilanista .
Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Pa dovoljno je on pokazao za te tri godine čega je sposoban. Maicon je za tri godine koliko je bio na početku u Interu postao najbolji bek sveta a on još uvek ista šeprtlja koja se provali kroz klub iz godine u godinu samo zato što do sada na žalost u ekipi nije bilo malo boljeg igrača koji bi ga brzo posadio na klupu.

Ako igrač u klubu nije sposoban za godinu ili dve a kamoli tri pokazati šta zna onda takav igrač nema šta raditi u klubu poput Intera. A takvih je u Interu na žalost previše i zato klub nemore igrački, financisjki i rezultatski napredovati ali sa Thohirom če se to brzo promeniti jer za sada je čovek pokazao da se razume u neke stvari mnogo više od Morattija koji je klub vodio previše srcem a ne glavom.
O kojem ti sada igraču govoriš? Ako je Jonhy, on se pokazao prošlu sezonu tako da ti ta priča pada u vodu . Još uvijek ne vidim linkove, nešto mi kaže da si prosuo šuplju za ocjenu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #45
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dobro se pokazao,igrali smo bas super,za malo pa osvojismo skudeto jbt.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 05:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic