Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-12-2012   #16
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

"Imao sam mnogo ideja dok sam bio u Interu, no ismijali su sve što sam probao. Ja sam tada mislio da sam u pravu i da smo na dobrom putu, a sada dobivam dokaze da je uistinu tako. Želio sam igrati s tri čovjeka u odbrani, a upravo tako sada igra Inter. Želio sam forsirati Palacija, ali tada su svi u klubu bili protiv toga. Sada im je Palacio jedan od najboljih igrača".

Tada se Gasperini opet smirio i okončao uz riječi:

"Inter je za mene prošlost. Nisam ljut i, ponavljam, ne dolazim po osvetu. Moja sadašnjost i budućnost je Palermo".

Mudro zbori gosn. Gasperini
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2012   #17
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Biscione, svoje si rekao sa "jedan od najdražih igrača", tu tvoja objektivnost prestaje .
Onda ni ti ne bi trebao komentarisat Milita iz istog razloga Uglavnom, ja prije svega volim Inter (nisam fanboy jednog igrača), u datom trenutku igrač koji igra sa screm i koji donosi najviše dobro klubu mi je najdraži (Ronaldo, Adriano, Ibra, Maicon-lucio-Eto-Milito, Milito), ali kada igrač prestane biti koristan klubu (onoliko koliko zarađuje) tako i se i ja okrećem protiv njega (ibra-izdajica, maicon-cesar i sad su mi dragi ali mi je bilo drago kad su otišli jer više nisu bili na vrhunskom nivou, tako i sada Milito treba biti realan milito ne sazlužuje 5 mil plate svojim igrama). Guarin nije bio najlošiji (a niti među najlošijim u Interovoj ekipi u porazu od parme) i to nema veze s mojom subjektivnošću

Last edited by Biscione; 01-12-2012 at 20:29.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2012   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Milito je i dalje najbolji strijelac Intera. To što mu Guarin neće da doda, nije njegova krivica .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #19
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Palermo bi ove sezone mogao da ispadne u Serie B tako da bi sve osim nase pobjede bilo razocarenje
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #20
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Treba pripazit na ovog Iličića,prošlo kolo zabio 2 gola Cataniji,a u zadnjih par kola u ekipi se ustalio još jedan čistokrvni Janez Jasmin(Džasmine,dira me Hakala ) Kurtić...

Last edited by EL CUCHU 19; 02-12-2012 at 08:01.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #21
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Dybalu su doveli iz nekog argentinskog drugoligaša čini mi se...za sada je oduševio.Da ga vidimo danas...
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #22
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Pa mi igru nemamo nikako, gol mozemo postici samo na neko sranje iz guzve, neki otpadak, nesto..ovo je katastrofa!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #23
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

auto gol hahaha
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #24
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ono što sam gledao, bilo je jadno.. Strama treba da se zahvali ovom frajeru za autogol. Naši napadači se ne snabdjevaju loptama sa kakvim mogu da ugroze gol protivnika. Pereira me je ugodno iznenadio, nadam se sve boljoj igri njega.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #25
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nek smo i mi jednom sretno došli do 3 boda. Patnja za gledati ali to smo i očekivali (ko će iz onakvog veznog reda kreirati dobru priliku, sve klasični destruktivci). Iz ovog sivila jedino možemo izdvojiti odličnu trojku o odbrani koji su pored dobro obavljenih defanzivnih zadataka često se dobro ubacivali i u napad (pogotovo Juan i Rannochia). Coutinho je bio dobar ali je nerealno da od njega očekujemo da pravi razliku na terenu što smo danas i vidjeli. Kada nema glavnih playmakera (Snajdera i Cassana) nema ni naše igre i to je realnost. Strama je pokazao da ima muda sa onim izmjenama. I da, umalo da zaboravim, Gargano je bio odličan ali on i Cambiasso su klasični zadnji vezni i ne treba u ovakvim utakmicama da igraju obojica. Njih dvojica mogu igrati samo kada igramo defanzivnije protiv "velikih ekipa" i kada želimo braniti rezultat.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #26
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

Pobedili smo bez ijedne sanse na utakmici Ovako ne moze ni na fifi
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #27
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

igri brisi bodove pisi


3 boda su tu, a sad idemo dalje.

__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #28
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Inter-Palermo 1-0
(2.12.2012.)

1-0 74.min. S.Garcia (A)






Došao sam na ideju da danas malo dijelim pluseve i minuse igračima i tako pokušam ocijeniti njihov nastup.Plusevi su se dobivali za dobru intervenciju (GK),iznuđivanje prekršaja u zoni udarca,sprječavanje kontre,uspješan dribling,dobru loptu u prostor,oduzete lopte...minusi za kartone (npr.1 za žuti,2 za crveni),izgubljen duel,loš dribling,loš finiš u izglednoj situaciji,nepotrebno gubljenje lopte na sredini terena...
Sve što utječe na igru i čime bi se moglo ocijenit pojedinog igrača.


Početni sastav

<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <wunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->


Kada sam zbrojio pluseve i oduzeo minuse dobio sam ovo:

1.poluvrijeme

Handanović - (bez značajnijeg učinka,pošto ovi nisu ništa opasnije uputili na naš gol)
Juan-3 boda
Samuel-2
Ranocchia-2
Pereira- -1
Cambiasso-1
Gargano-3
Zanetti-2
Coutinho-3
Milito-1
Palacio-2

2.poluvrijeme

Handanović - (bez značajnijeg učinka,opet Palermo bez izglednije prilike)
Juan-1 bod
Samuel-1
Ranocchia-2
Pereira- 0
Cambiasso-2 (OUT od 81.min.)
Gargano-2
Zanetti-1 (OUT od 64.min.)
Coutinho-1
Milito-1 (OUT od 64.min.)
Palacio-2

Nagatomo-1 (IN od 64.min.)
Guarin-1 (IN od 64.min.)
Mariga-1 (IN od 81.min.)

Ukupan učinak

Handanović-neocijenjen
Juan-4 boda
Samuel-3
Ranocchia-4
Pereira- -1
Cambiasso-3
Gargano-5
Zanetti-3
Coutinho-4
Milito-2
Palacio-3

Nagatomo-1 (IN od 64.min.)
Guarin-1 (IN od 64.min.)
Mariga-1 (IN od 81.min.)

To je to što se tiče mojih bodova igračima.Moguće da sam nekome i propustio koji plus ili minus dodijeliti,ali stvarno sam pokušao što više toga uhvatiti.Slijede statistički podaci,koje sam izvadio s jedne stranice koja se bavi nogometnom statistikom,koje sam smatrao najbitnijima.Njih sam gledao tek nakon što sam odredio svoje "ocjene" igračima i ako je suditi prema njihovim ocjenama izgleda da su i moje za danas bile prilično realne i gotovo jednake njihovima.

Timska Statistika


Korneri: 7-1
Prekršaji:11-17
Posjed lopte:53%-47%
Uspješnost paseva:78%-76%

Udarci(Inter):


Udarci(Palermo):


Statistika igrača


Najveći postotak uspješnih paseva u našem timu:
100% Zanetti
100 % Mariga (IN-81.min.)
87% Palacio
83% Cambiasso
81% Gargano

"Key passes":
Cambiasso-3
Coutinho-2
Zanetti-2
Palacio-2

Uspješni zračni dueli:
3-Ranocchia
3-Samuel
2-Gargano
2-Palacio

Uspješni driblinzi:
4-Coutinho
2-Ranocchia
2-Zanetti

Iznuđeni faulovi:
4-Coutinho
4-Pereira

"Tackles":
6-Juan
6-Cambiasso
5-Gargano
4-Ranocchia

Udarci/udarci u okvir:
Samuel-1/1
Cambiasso-1/2
Palacio-1/2
Coutinho-1/3
Milito-0/4

"Accurate long balls/Total long balls":
Gargano-7/10
Ranocchia-8/13
Cambiasso-3/3
Juan-4/8

Uspješan centaršut/ukupan broj centaršuteva:
Zanetti-2/2
...
Pereira 4/13

Attack sides:

Shot zones:

Action zones:

Player positions:


<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <wunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nek smo i mi jednom sretno došli do 3 boda. Patnja za gledati ali to smo i očekivali (ko će iz onakvog veznog reda kreirati dobru priliku, sve klasični destruktivci). Iz ovog sivila jedino možemo izdvojiti odličnu trojku o odbrani koji su pored dobro obavljenih defanzivnih zadataka često se dobro ubacivali i u napad (pogotovo Juan i Rannochia). Coutinho je bio dobar ali je nerealno da od njega očekujemo da pravi razliku na terenu što smo danas i vidjeli. Kada nema glavnih playmakera (Snajdera i Cassana) nema ni naše igre i to je realnost. Strama je pokazao da ima muda sa onim izmjenama. I da, umalo da zaboravim, Gargano je bio odličan ali on i Cambiasso su klasični zadnji vezni i ne treba u ovakvim utakmicama da igraju obojica. Njih dvojica mogu igrati samo kada igramo defanzivnije protiv "velikih ekipa" i kada želimo braniti rezultat.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pereira me je ugodno iznenadio, nadam se sve boljoj igri njega.
Mene baš i nije impresionirao.Imao je stvarno puno pluseva,ali na kraju i jedan minus više tako da mi je najslabije ocijenjeni igrač.Na ovoj stranici koju sam gore spominjao jedino se njegova ocjena nešto više razlikuje od moje tako da je možda i moguće da ga nisam dobro popratio.

Inače,Samuel je igrač koji je najduže izdržao bez dobivenog minusa (tek kod žutog kartona).






Komentari i vaša razmišljanja o ovoj ideji i o učincima igrača na današnjoj utakmici...poželjni!
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto ovo ne objaviti u temi utakmice?

Pereira ima loš centaršut, to priznajem, ali je u defanzivi i trku jako dobar - možda bi bilo bolje da igra CM gdje ima više prostora nego li na boku gdje ga jedan igrač iza zatvori i ne može da diše - svaku loptu vrati nazad.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012   #30
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Zašto ovo ne objaviti u temi utakmice?
Jbg,budem idući put

Izgleda da je Gargano proglašem igračem utakmice.Tako sam čuo,trebalo bi provjeriti jeli točna informacija...
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic