Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub > Novosti

Novosti Razgovarajte o novinama na ovdašnjem svijetu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-05-2011   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Bin Laden

Ovih dana se dosta prica o ubojstvu Osama Bin Ladena, a mene zanima vase misljenje.



Vas odgovor glasi:
1) Da, ubijen je ovu nedelju.
2) Ubijen je ranije.
3) Izmisljen lik.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #2
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

mrtav je on vec dobrih 15 godina, a ovo je tako losa montazada ne mogu vjerovat da cnn objavljuje takve stvari
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #3
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

obama nije pustio sliku jos, tako da ne znam otkud ovo?

a inace mislim da je to "bacili mu tijelo u more" prica za malu djecu,
na cnn su rekli kao to je skladno islamskim propisima???
mislim da ga imaju zivog jos i da ce ga ispitivati i na kraju roknuti

i vjerujem da mu niko ne bi htjeo prihvatit ostatke kako ne bi postalo svetiste i sta vec
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #4
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

hahaah uvatili ga al za kurac i ja znam ovakvu sliku da napravim na photoshop presmesno je xD
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #5
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
hahaah uvatili ga al za kurac i ja znam ovakvu sliku da napravim na photoshop presmesno je xD
dna analizom utvrdjeno da je on
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #6
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

da da a ko je vrsio tu analizu? tesko im da laziraju u pm
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #7
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ubili su ga jer da nijesu al kaida bi demantovala,pojavio bi se njegov novi snimak i ameri bi bili smijesni ali sad je ovo zavrseno 100 %

I bacili su ga u more da ne bi njegovi zagovornici napravili svetiliste.

Dera ova slika je laznjak,potvrdjeno da je tako a white house se misli da li ce objaviti njegovu sliku jer je monstruozna..sa velikom rupom iznad lijevog oka i prosutim mozgom..vjerovatno da ce je objavit zbog skeptika..

Hulle javi se..imal kakva informacija za odmazdu
__________________


Solo l'Inter!!!

Last edited by esteban; 02-05-2011 at 18:46.
esteban is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #8
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja sam na strani Hullsa po ovom pitanju, a to je da je on izmisljena licnost, odnosno 3) .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #9
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Izmisljena licnost ili je davno ubijen, a Ameri su samo cekali priliku koja bude pogodna da se skrene pozornost sa nekih stvari (ili predizborna kampanja Obame :/ ). Ugl nije ziv, to je sigurno jer kako rece esteban, koja blamaza bi bila da se pojavi novi snimak Osame i nije ubijen sada
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #10
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

jedna stvar prije nekoliko dana teroristi su najavili da ce aktivirat atomsku bombu u europi ukoliko neko ubije osamu a samo nekoliko dana poslije toga osama biva ubijen o "heroja" amerikanaca... i tijelo je famozno nestalo u moru, kao amerkincima je od jednom stalo kako muslimani pokapaju tijela...
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

"Ako je istina da je tijelo Osame bin Ladena bačeno u more, onda je islam potpuno protiv toga", rekao je AFP-u dr. Mahmoud Azab, savjetnik velikog imama Al-Azhara šeika Ahmeda al-Tayeba.

Veliki broj islamskih svećenika smatra da se radi o ponižavanju muslimanske tradicije koja omogućava sahranjivanje u moru jedino ako je neko umro na nekom brodu.

"Amerikanci žele da nas ponize ovakvom sahranom i mislim da to nije u interesu američke administracije", izjavio je Omar Bakri Muhammad, radikalni svećenik iz Libanona.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #12
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ovih dana se dosta prica o ubojstvu Osama Bin Ladena, a mene zanima vase misljenje.


Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Navodno to nije uopste prava slika, ta slika je objavljena jos 2008. . Prava (nova), zbog rupe iznad lijevog oka nije objavljena u javnost.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2011   #14
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Mnogo politike i nepravde ,,mogu samo reci da moje misljenje je od prije 10 godina od kad su pali blizanci u New Yorku mislim da to nije Izveo Bin Laden i te Al-Qaide Bush je politicar ko i otac veliki Stari mu je vodio rat u zaljevu on je nastavio samo tamo gdje je zastalo .Trazio je dobar razlog da se napadne Afganistan i Irak zasto .....Pa bio sam tamo u Afganistanu 3 mjeseca radio i napustio jbg Mogu dodat samo da je rat uvjek bio PROFITABILAN Rat donosi velike novce na racun tudji zivota Najvise tu nastradaju civili neduzni ljudi ..i mislim da Bin Laden je izmisljen lik i ako je postojao Amerikanci su ga stvorili i eto oni su ga ubili i slave njegovu smrt kaoneki trofej ..A najmsjesnije mi je slusam vjesti i kaze ona zenska da ja po islamskim obicajima kad neko umre bacit ga u more Pa bog ih mazo ja sam Musliman svi znamo koji su obicaji .Ne znam samo se dzaba iznerviram i boli me nepravda a najvise ljudi koji djele ljude po vjeri i imenu boji koze ..Jedno cu samo reci da je tesko biti musliman u tudjini ma kolko god ti licio na stranca jebe te ime jer se zoves Mirza Adnan Asmir ili neko dr ime ...Zivot je prolazan i kratak mene ne interesuje kako se koz zove djeli ljude po srcu a ne po vjeri ..neka nas bog sve prosvjetli i jos samo da dodam Ovo nije kraj tek je pocetak doci ce neki dr vodja i jos veliki plus za USA da opet mogu Muslimane prestavljat kao najvece neprijatelje teroriste ...izvinjavam se zbog pravopisa svi smo jedno svi zmo obicni smrtnici zivimo kao jednina bez obiljezja postujmo se i volimo ...pozzz

---------- Post added at 02:50 ---------- Previous post was at 01:29 ----------

Da dodam Bush je sam sebe napao razlog napad na IRAK I AFGANISTAN mislim da je ovo izmisljen lik pozz svima laku noc
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/bro...in-ladena.html
Motta is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2011   #15
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Po meni, on je mrtav, samo prica i vrijeme nisu tacni.
Nego sto mene interesuje, hoce li sad Evropa nahebati zbog Amera, tj. hoce li na nama da se iskale njegovi sledbenici?
Kad pukne jedna nuklearka, ima da nas nema...
Nera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic