Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-01-2011   #31
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

Tesko,stankovic je bio katastrofa,ubija ih ovaj tempo,biabjani je za seriu c,a matrix moze zajedno sa figom da putuje...
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2011   #32
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

A jbg...kad nema motte, nije to isto

Protiv Udinesea nas čeka teeežka utakmica...ali vrača se Motta...Materazzi isto tako neče početi, što je ooogroman plus za nas ...a i milito če verovatno biti spreman da počne od prve minute..

bitno je da smo dobili cesenu jer samo bodovi su važni u ovome trenutku
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2011   #33
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jebena je bila ta utakmica neočekivano. Kao što sam reko Matrix je još samo za zadnjih 10 minuta kar treba zatvoriti utakmicu ili kad treba snimati reklame za Nike. Pandev presmešan čovek promaši gol sa 1-2 metra. Treba ga staviti na klupu. Možda bi bilo najbolje da njega daju u transfer za Sancheza uštedili bi dosta para. Biabiany je igrač za Parme, Cessene, Barije..... jednostavno on nije kalibar za Inter i njega se treba rešiti na ljeto. Čudi me što nije ušao Mariga u igru pošto je u poslednje vreme u vrlo dobroj formi još posebno kad nam je u vezi malo slabije išlo.

A Chivu danas vrlo dobar, sve je odradio bez grešaka i još dao gol za pobedu. Nadam se da ovo znači bolja vremena za njega.

A još uvek mi ide na nerve što nemoremo JOŠ završiti koju utakmicu bez primljenog gola. To nas dosta muči još posebno protiv dosta slabijih ekipa. Uvek se nam lopta izmakne i ode u gol.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2011   #34
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

puno dobrih stvari , par loših , ali sve u svemu odlično , poeni su tu,
prvih 5 utakmica, 5 pobjeda, 100% učinak, grande LEO!!! svaka čast
(u međuvremenu ćemo iz hobija pratiti koliko će godina trebati derinom ljubimcu za to?!)

etoo i milito, to je to, drago mi je zbog njega što napokon igra i vraća se,
(valjda nije ništa ozbiljno s nogom i da će bit na raspolaganju i dalje),
Chivu dobar , napokon počinje pokazivati staru formu,
vezni red nam je bio ispreskakan previše za tim za kakav mi slovimo,loše izdanje,
maicon - hmmm , taj čovjek , napravi grešku(2gi gol) puštajući čovjeka i stojeći dignute ruke, što rezultira katastrofalno po nas, ali se poslije iskupi divnim assistom za chivua,
mislim da bi on puno bolje fungirao za zanettijem iza njega da kupi defanzivne zadatke,
Matrix na papiru odličan izbor da čuva Bogdanija, ali isto pušta od sebe i pada gol.
administrativna fula što se nije reklo Leu ranije za to pravilo da Ranocchia neće moći nastupiti, umor se osjetio definitivno i u vezi i odbrani.
Pandev i dalje dramatičan, iako je imao onaj assist, Biabiany još zelen, malo me čini nervoznim i što se tiče Sancheza, što sam već rekao više bih volio iskusnog Forlana ili brutalnu snagu i brzinu Hulka, tj. nekog igrača u najboljim godinama 25-30,

sve u svemu dobrooooooooooooooo
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2011   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
Chivu aka kacigas odlican !
Nedavno ga niste mogli gledati u nasem dresu .

Stankovicu nije bio dan, prvo mu Zanetti da loptu, onda i Cambiasso ali on masi loptu , grijesio i u pas igri, driblingu..

---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

Sto se tice Denchijevog posta, samo cu mu poruciti da pokusa glumiti zreliju osobu ako to vec nije .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2011   #36
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nije jer je kod Rafe igrao cistog RB, sada igra vise kao RW .
Najjaci post u historiji pa ne pricamo o krilnom igracu Robbenu nego o beku, Maicon je bek a nikakav Right midlifer ili right winger kako ti kazes

Brutalno !

Last edited by dera; 20-01-2011 at 14:12.
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2011   #37
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sto se tice Denchijevog posta, samo cu mu poruciti da pokusa glumiti zreliju osobu ako to vec nije .
denchi je zreo i veoma realan što se i vidi , uostalom ja volim činjenice :
rafa 9-ti i jedini niz koji je napravio je bio negativan, leo 4ti za tako kratko vrijeme, niz od 5 pobjeda , pitam se da li je rafa ikad u životu napravio takav niz?
ti si znao likovati kad je otišao Mou i stavljati podrugljive postove, sad kad neki od nas to isto rade, tebi to smeta??? licemjerno
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2011   #38
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

dera ja se samo trudim da budem realan,ako je los ja cu to rec,a ako je dobar ja cu ga pohvalit i to je to...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2011   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Dejo View Post
Najjaci post u historiji pa ne pricamo o krilnom igracu Robbenu nego o beku, Maicon je bek a nikakav Right midlifer ili right winger kako ti kazes

Brutalno !
Genijalno, dokazao si da znas da je Maicon bek, svaka cast, inace, ja na takvo sto nikad ne bih pomislio!

Dokazao si koliki ti je IQ .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2011   #40
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Ako Chivu nastavi igrati ovako u napadu, bicemo nezaustavljivi. Svi su se obicno koncetrisali na lijevu stranu odbrane da zaustave Maicona, sad ako budemo imali ofanzivno kvalitetnog lijevog beka, nema odbrane na svijetu koja to moze zaustaviti, s pravim protokom lopte

Za odbranu se ne brinem, kad se Andrea upari s Luciom, necemo imati glavobolje kao u ovim utakmicama

Ugl, optimista sam
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2011   #41
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Genijalno, dokazao si da znas da je Maicon bek, svaka cast, inace, ja na takvo sto nikad ne bih pomislio!

Dokazao si koliki ti je IQ .
Primjetio sam ali reko da i tebe obavjestim jer spominjes nekakve RW i slicne nebuloze

Iskreno i ti si mene impresionirao, ipak znas sta je IQ.
Dejo is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic