Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-05-2014   #31
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ej dera probudi se i utuvi u glavu da lik nema kontinuitet kao ranijih godina,pa covece jel ti vidis da on nemoze odigrati 3 utakmice u kontinuitetu dobro,odigra dve dobro pa trecu usere,zavrsio je svoje i kraj.Nema ovde dera mesta vise za sentimentalnost,treba se malo dozvati pameti i ne ziveti od stare slave,100 puta sam rekao kapa dole onima koji su doneli istorijski uspeh klubu ali ne ide i neke stvari su jos prosle godine trebale biti napravljene ako ne i pred prosle.Pa postava Celzija se pre tri godine nije mogla zamisliti bez Lamparda i Esli Kola,pa sada lagano ostaju na klupi.Sta mislis dera sta ce Junajted uraditi sa veteranima posle ove sezone,ono sto smo mi davnih dana trebali uraditi,i dokle god bede bilo likova koji govore da su Kambijaso,Milito i Samuel dobri i kako su oni zasluzni za velike uspehe i kako mogu jos,ovako ce nam biti.

---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:36 ----------

Naravno pored svega trener nam je ocajan a ekipa ruku na srce najgora u istoriji bez ikakve dileme.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nije nadskočio De Jonga i nema kontinuitet? Najbolji pojedinac ove sezone.

Šta će UTD uraditi sa veteranima? Pustiti ih nama besplatno .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #33
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa zato i jesmo tu gde smo kad nam je Kambijaso najbolji pojedinac,sto se Vidica tice vreme ce pokazati a ostatak .
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Samo za Sileta,

Nakon Man. Utd-a i Barcelona u utrci za Nagatoma.
Japanski internacionalan u dresu Intera je na popisu zelja Barcelone.
Manchester United je vec izjavio da je on na njihovom popisu, a sada su to napravili i Spanjolci.
Njegova otkupna cijena bi se kretala oko 15m€, a Inter bi se ipak malo namucio ako bi ga htjeli zadrzati, posto ce Barcelona i sljedece sezone igrati u najelitnijem Europskom natjecanju, CL-u.
Spanjolske novine javljaju da ce i Jordi Alba i Adriano napustiti Barcelonu, zbog cega ce se otvoriti mjesto za Nagatoma.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #35
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ako ti dera u ovo verujes ja onda neznam sta da ti kazem,pa jel ti mislis da ce Barca i Utd. dovoditi jednog od najlosije ocenjenih igraca Serie A,pusti to dera zivota ti.U te price neverujes ni ti sam.Ja neznam ko moze pri cistoj svesti i zdravoj pameti dovesti Nagatoma da mu igra u prvih 11,naravno mislim na top klubove koji igraju LP.Pa lik je toliko smesan i procitan da je to komicno,konstantno krece prema korneru i u 90% slucajeva ne napravi nikakav prodor nego se vraca nazad i dodaje u sredinu ili ako centrira levom,lopta ode u tri p.... materine.On ce prece u Barcu ili Utd. dera 100% al kad ja postanem kapetan od belu ladju,sto bi Sojic rekao.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
kad ja postanem kapetan od belu ladju,sto bi Sojic rekao.
Najbolji dio posta .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #37
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

samo nek vode juta i nek nam el kapitano odigra jos jednu sezonu...Ono malo govno ne mogu da gledam ,ne zna jadan sta da radi na terenu -.- Sto se tice ostalih matoraca,sem zanetija,sve oterati,dosta je bre vise...
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #38
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Sve sto je valjalo od nas sinoc islo i jest preko Jonathana Ne mozes kriviti bekove u ovoj utakmici kada je sopstveni trener glup i ne zna formaciju da prilagodi protivniku te da kontrira nekad nekom da iznenadi .. Sa ovom formacijom bi se i Leotar iz Trebinja znao suprostaviti jer je procitana kao i bukvar u prvom osnovne !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ajdine, normalno da je smiješno kriviti bekove za poraz. Kada god izgubimo bekovi su krivi, to samo kod nas ima. Napadači i kreativni vezni su blistali ali morali su bekovi da prodriblaju sve i zabiju gol da bi sve bilo super .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #40
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

i kad zabiju eto jedna dobra partija
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

U nas kad napadač ili kreativni vezni da gol, to je slavlje, više golova i asistencija su Nagatomo i Jonathan dali od Icardija Hernanesa i Kove zajedno . Ali, i dalje su bekovi krivi za poraze xD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #42
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Lazio je kikso, tako da je vjerovatno otpao iz utrke za EL, Parma ima tezak raspored tako da Mazzari moze da bude presretan "osigurali" smo europu

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

btw zab sam reci da je Mazza postavio jos jedan rekord u Interu. Uspjeli smo odigrati utakmicu bez upucenog suta na gol
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #43
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

record breaker !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne prođe utakmica da on ne obori neki rekord . Puno sam očekivao od njega .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2014   #45
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa eto dera,obradovao te je,vidis da je silne rekorde oborio:-)))) Sto se bekova tice,ja nisam ni rekao da su samo oni krivi,to ni slucajno,ali formacija koju mi igramo apsolutno niko nemoze da mi kaze da bekovi u takvoj postavi nisu od vitalnog znacaja.Sto se Dzonatana tice ajdine moj,smesan je bio sinoc,uputio centarsut koji je Abiati lagano izbio,krenuo bicikli na Konstanta i otpao kao malter,sledeci put probao nesto i okliznuo se u njihovom kaznenom posle cega je usledila kontra iz koje je Kaka spucao precku i na kraju je frajer i zamenjen,toliko o Dzonatanu i njegovoj partiji od sinoc.Frajer kao i vecina od ove ekipe sale i zabave nije dorasla Interu i zato su nam takvi rezultati,a uz to nas jos i trener kopa.

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

Nikad me niko nemoze ubediti da su Dzonatan i Nagatomo dobri bekovi i kraj,nem nista protiv likova ali nisu klasa za Inter i gotovo,posle ove sezone ako jedan bude bio u prvih 11 sledece sezone,za mene je to ravno katastrofi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic