Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-01-2016   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Treća pozicija koju i ciljamo nije daleko, imamo isto bodova kao i Viole, tako da ne treba dizati frku. Imali smo prilika, nismo objektivni, prvo Melo pa Palacio nisu imali sreće da opet zatresu mrežu, potom Icardi u svome stilu ne postiže 100% priliku. Znao sam da će nas to koštati.

Biabiany definitivno treba da bude prvotimac, momak je najkonstantniji igrač, ali čim jednu malo padne u igri sile i ekipa ga blate, iako se Ljaja ovu utakmicu vidio nije.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #17
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Pao sam samo na Interu.......
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To je Manci u inat tebi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Manci: Danas bih i ja zabio bar jedan gol.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #20
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Pa da si ubacio prave igrace a ne idiote mozda bi neko i dao gol. Palacio ispred Jovetica, Melo ispred Konde,ne zna covek da l da se smeje ili place. Mancini je idiot i rupa,sto se da videti iz prilozenog,i pravi je trenutak za otkaz,pa nek svoj "talenat i znanje" negde drugde prodaje,il nek se jednostavno prebaci na posao sportskog direktora jer mu to ocigledno mnogo bolje ide. Laganje mu valjda bolje ide nego poznavanje fudbala. Ej Palasio ispred Jovetica hahaha pa gde to ima.... Ne mozemo dobiti Carpi sa igracem vise,smejurija....Neki ovde su se zavaravali prvim mestom na tabeli. Srecu smo istrosili,sada upravo pokazujemo ono na cemu smo sa ovim idiotom od trenera. Nema nama ni evropa lige ako ovaj kvazi trener ostane....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #21
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Za mene jedino bi nas spasilo da uzmemo Ben Harfu i Lavezzija za male pare da nam dignu igru i jedan kvalitetan desni bek. Nzm sta cekaju dva kvalitetna igraca za takvu sicu 5M svak.... to mogu na american express uzeti na 5 obroka da razvuku ako treba.

Pored mrtvog Perisica i lezernog Icardija necemo nigde dogurati ovako.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Moca nisi objektivan ni sekunde, ili nisi gledao utakmicu. Pljuvati Mela i Palacia je za ovu utakmicu smiješno jer su bili jedni od najboljih pored Mirande, pogledaj ocjene. Palacio jr zabio jedan, Joveta bi dva? Kondogbia bi hattrick?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #23
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Da ali moraš uzeti u obzir da moramo Jovetu još platiti 15M€ a za Kondu smo dali 35M€ a držimo jih na klupi.

Koji če nam onda oni kurac kad jih drži na klupi, tu je 50M€ u pitanju... razumem da bi bila neka rotacija da odmore ali to se mu prečesto dešava.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #24
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jovetu možemo poslati u City kada god poželimo, Perku možemo prodati za iste ili približne pare. Kondo ima problema sa pritiskom, velika su očekivanja od njega I on se gubi jer smatra da mora biti ala Xavi, kao što Manci kaže on je mlad I treba ga pustiti da se sam adaptira I dati mu malo vremena I prostora.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #25
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Jovetu možemo poslati u City kada god poželimo, Perku možemo prodati za iste ili približne pare. Kondo ima problema sa pritiskom, velika su očekivanja od njega I on se gubi jer smatra da mora biti ala Xavi, kao što Manci kaže on je mlad I treba ga pustiti da se sam adaptira I dati mu malo vremena I prostora.
I tako cemo do vjecnosti. Kupovat, da ovaj ima sta rastjerat. Eto. Najbolja vijest ce biti da mozemo prodati onog za kojim smo jucer balili, a ne da smo osvojili nesto ili smo se kvalifikovali za LP.


Nadam se da sljedeci prelazni rok nece docekati, mamlaz.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mi smo još uvijek 3. U polufinalu kupa smo. Šta hoćeš više?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #27
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Dera upravu si,nisam gledao,tj gledao sam al sam radio jos par stvari pa za analizu utakmice nisam kompetentan. Video sam golove i video sam kako se Ikardi brukao. Ali mi je nelogicno da Jovetu,koji je zabio protiv Napolija ostavi na klupi i Palasija stavi u prvu,eto to mi je jako nelogicno. Konda nece napredovati na klupi,al ajde,nema veze. Zasto Perisica toliko forsirati kad iz tekme u tekmu nista ne pokazuje,a Bijabijanija ostaviti na klupu koji se mnogo bolje pokazao. Kao da hoce Mancini da dokaze da je bio upravu sto je prodao Sacirija i doveo ovog,a vidimo i sami da je samo presuo iz supljeg u prazno,mada smatram da bi se Sacir bolje pokazao da je dobijao redovno sansu. Smesno mi takodje odmaranje Mirande ,sta ce biti tek sledece sezone,ako daj boze igramo evropu?! Mnogo nelogicnih stvari koje,smartam,pravi trener ne bi dozvolio. Mislim da je Strama imao ovoliki budzet i ove igrace lik bio ubedljivo prvi,zato sto nije terao neku svoju filozofiju i jednostavno se prilagodio timu koji ima. Ovaj nas aktuelni konj i dalje trazi sebe,a pola sezone proslo
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2016   #28
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Mi smo još uvijek 3. U polufinalu kupa smo. Šta hoćeš više?
Ovakvom igrom mi sigurno necemo biti 3 na kraju.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2016   #29
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Nonsalantno ihranje igraca nas je kostalo 3 boda ne ni igra palacia ni neigranjr jovete ni konde niti kog treceg petog desetog NEGO nonsalantno ponasanje igrača na terenu tokom veceg djela susreta!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic