Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-02-2010   #16
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma nece ga valjda u trenere hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2010   #17
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Ma neće Baggio preuzeti trenersku ulogu u Interu, 100%. Ukoliko bi došao obavljao bi neku tehničku ili marketinšku ulogu. Volio bih ga vidjeti u Interu, ali mislim da bi on prije u neki klub da se okuša kao trener.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2010   #18
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Njega u Interu vidim, da obavlja ulogu, slicnu koju drzi sad Figo... Kao trener? Jok
Nera is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2010   #19
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Baggio: Počašćen sam vezom s Morattijem


Legenda Intera, ali ne samo… Najomiljeniji talijanski nogometaš svih vremena Roberto Baggio jučer je u La Gazzetti dello Sport predstavio svoj DVD “Ja, tj. Roberto Baggio”. Nazočni svečanosti bili su mnogi, među njima i potpredsjednik Intera Marioangelo Moratti. Moratti jr. imao je samo riječi hvale za Baggija - “oduševljavao nas je kada smo to tražili, bio velik kada je trebalo. Možemo se sjetiti utakmice s Realom, ali Baggio nije bio samo to. Kad god je igrao bilo je to emotivno, na navijače je ostavio dubok, emotivan dojam. Ostao je prijatelj kluba, ali i moje obitelji i na tome smo mu neizmjerno zahvalni. Ima puno stvari koje bi mogao raditi, vrata Intera su mu uvijek otvorena.” S druge strane, “Zlatni repić” dao je intervju za inter.it…

U sve više klanskom nogometu, može li Roberto Baggio biti “lijek”? Jedini ste uspjeli ujediniti nogometnu Italiju…


Ne znam. Ja samo znam da je meni to iskustvo nošenja raznih dresova bilo sjajno. Upoznao sam puno trenera, puno igrača, puno navijača, a to mi je kao osobi puno pomoglo.

U dresu Intera ste odigrali šest utakmica Lige prvaka, zabili četiri gola. Da ste karijeru počeli 10 godina kasnije, vidjevši kako se razvila Liga prvaka, bi li to bilo vaše natjecanje?

Sigurno. Danas se igra više utakmica što znači više prilike za zabiti gol i pokazati se. U svakom slučaju, svatko ima svoje vrijeme, svoj period, a ja svoj ne bih nikada mijenjao.

Eto’o, Balotelli, Milito i Pandev… Biste li voljeli da ste mogli igrati u tom društvu?

Sve vrhunski igrači, ne znam tko bi igrao, a tko sjedio na klupi. Najmlađi, Balotelli, ima veliki potencijal, ali mora riješiti karakterne probleme.

Sa svim trenerima i predsjednicima ste ostavili dobre odnose, kakvi su s Morattijima?


Odlični. Jučer sam se čuo s predsjednikom Massimom, čujemo se jako često. Odnos je odličan s uzajamnim afektom i zbog toga se osjećam privilegiran.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic