Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-03-2012   #16
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

a jbg ti pero pa to pise na http://football-italia.net/news nisam nista izmislio
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Znam da nisi izmislio, ali trazis uvijek njegove slike promasaja i naslove na njegov racun. Sto ne trazis slike Ranierija i njegove pudlo-face, ili njegove smijesne izjave?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #18
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Nisam ja kriv sto je on u centru paznje

__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #19
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma oboje su kurac ove sezone. Ni Milito ni Forlan nisu vredni pomene. Oboje su zreli za odlazak iz Intera.

Jedini juče su bili dobri Poli i Obi. Sam Zanetti jih je pohvalio, Poli juče maše igračima da se mu pridruže kod napadanje da treba pomoči a ona ostala gamad ništa ko da se jim neda.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #20
Anais
Allievi
 
Anais's Avatar
 

Join Date: Mar 2010
Location: Sarajevo
Posts: 204
Default

Ja bi da mi to sve pobijemo? Ha drugovi? xD
__________________
||||||18||||||
Anais is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma oboje su kurac ove sezone. Ni Milito ni Forlan nisu vredni pomene. Oboje su zreli za odlazak iz Intera.
Ko je najbolji strijelac ove sezone za Inter? U redu da kazes da je Forlan los, ali zbog dobro izvedenog penala i jos bolje intervencije golmana da kazes da je Milito "kurac" ove sezone, nisi ti sav svoj. Da mu jos ko ima dodati, balio bi na njega.

Za Obija su mnogi govorili da nije zasluzio da igra u prvom timu, ja ne, i evo, ko je sada u pravu?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 19-03-2012 at 18:44.
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #22
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Po meni Obi zasad ne pokazuje ništa spektakularno kao i Poli,čak je Poli i nešto bolji. Glupo je pričati da Milito nije dobar i da treba otići,tu smo se mnogi već opekli . da se vratim na Obia,meni nije jasno što naši žele od njega,da li da igra krilnog igrača? za krilo nije jer nema ni dribling niti centaršut,samo tu brzinu.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #23
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Star je, istrošen nemamo budučnosti više sa njim u napadu, baš me briga onih 16 golova koliko je zabio, more to mačku okačiti na rep. Milito je bio dobar prije dve godine sada više nije na žalost.

Trebamo mlade igrače novu svežu krv. Nije to samo Milito, imamo u ekipi još mnogo sličnih staraca koji su više nego zreli od odpis.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #24
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Igraj ti i dalje managera . Tebi je bitno da su mladji, nije bitno koliko cesto postizu, to je dokaz jer bi otjerao njega a Packa ostavio. Cuj briga ga sto je postigao 16 golova , e svasta.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #25
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Igraj ti i dalje managera . Tebi je bitno da su mladji, nije bitno koliko cesto postizu, to je dokaz jer bi otjerao njega a Packa ostavio. Cuj briga ga sto je postigao 16 golova , e svasta.
Radije vidim da igra primavera nego ti starci. Nemamo više budučnost sa njima. Oni su svoje odigrali i mislim da i ti u sebi znaš da je to istina. Jadni smo postali nismo u stanju ni Bologne pobediti. Imali smo niz 6 utakmica bez postignutih golova gde je tada Milito bio kad ga toliko dižeš u nebesa, nije u stanju ni penal da pogodi. Držimo igrače samo zato što su takozvane legende klubova i zato što su bili dobri prije dve godine (iako su sada potpuno nekoristni), vreme je da se ekipa zameni i veči klubovi su prodavali veče igrače od naših pa su preživeli i išli dalje (lep primer je Barca kad su prodali Deca, Ronaldinha...) vreme je da i mi nešto slično napravimo i to sa novim trenerom jer ovaj je za kurac nezna vola u guzicu ubosti.

Serem se jim ja na iskustva naših igrača. Da prime u nokout fazi CL dva gola i to u poslednjom minutu. Ekipa koja je osvojila prije dve godine sve i sada imamo najstariju ekipu u evropi i da si nešto takvo dopusti. K vragu oni i njihova iskustva.

A Packo je komedija od igrača, čovek samo živi od dobrih lopti i da ga pogode uglavu da se odbije lopta posle u gol. Ja bi njega poslao da igra judo, više se tuče sa stoperima nego što igra.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 19-03-2012 at 23:32.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mislis da igra zavisi od pojedinca, u ovoj raspravi Milita? On je trebao da se vrati u odbranu, zaustavi njihove napadace, prodje sve, doda sam sebi i zabije gol?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012   #27
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Nemoj pretjerivati Q, Milito nas vadi. Zna se kojim igračima je odzvonilo u klubu

---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:37 ----------

Iskopirao s jednog foruma,vjerojatno najbolja analiza našeg veznog reda što sam ikad pročitao bilo od stručnjaka ili forumaša.

The answer is very simple, the reason we play like shit is Stankovic, Cambiasso and Zanetti. Anyone playing in a team with a midfield like that will suck monkey balls, there is no creativity, there is no ball retention, there is no dynamic, there is no speed, there is no off-the-ball movement, basically they're useless in attack and they're not even that kind of defensive player like Makelele or Gatusso that are always harassing the opponent, that kind of players that are a defense of his own, also Stankovic and Cambiasso are also bad in transition since they're so slow which makes our team very fragile against counters.

For example Zanetti is an amazing fullback, because he's almost impossible to pass, he's decent speed, very strong and great stamina. But in attack even when he has enough technique and speed to get trough opponents, he plays too safe and almost never tries a shoot or a cross or a forward pass. In defense is the same he plays too safe, to play in MF you need to be all over the opponent every second and risk yellow cards. To play in MF you need to take risks, for that Zanetti is a guarantee as fullback but not very useful in MF.

Cambiasso is a player that reads the game very well, and live mostly of anticipating his opponent moves, he's very good at that but he needs to play in front of the defense and he needs players that run around him to be useful since he's good organizing the team. On the other hand Cambiasso is a player very limited offensively and also plays very safe, he doesn't create, he doesn't get the ball forward, he's afraid of the ball. His only use in attack is being the last to arrive to the opponent area which is something he's very good at and can score a considerable number of goals that way

Stankovic... well Stankovic is just useless.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012   #28
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nije tu samo Milito problem. Problem je cela ekipa koja je istrošena.

A ovaj komentar gore je pun pogodak. Staviš te šabane u vezu i onda očekuješ neku igru ala Arsenal, Barca, Real.... to nema nigde samo u Interu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012   #29
Anais
Allievi
 
Anais's Avatar
 

Join Date: Mar 2010
Location: Sarajevo
Posts: 204
Default

Postao sam pasivan po pitanju svega, jednostavno gledam utakmicu i nenadam se nicemu, dali go ili ne meni sasvim svejedno... dok god uprava i pojedinci ostanu u klubu vjerujem da ce i moj osjecaj prema klubu kojeg volim ostati ovakav Tuzno ali istinito...

molim boga da nam juve ne uvali vise od 3
__________________
||||||18||||||
Anais is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic