Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Italy Cup

Italy Cup Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu u kup utakmicama

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-01-2011   #31
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Meni samo nije jasno kako Leonardo ne vidi da Pandev ne moze igrati u Interu, nikako, i nikada, i tacka, nevjerovatno..odavno nisam vidio neslanijeg igraca..

Po nekim najavama Pazzini bi nas mogao pojacati, on je meni vrh, pravi igrac koji nam fali, da zavrsi poneku napravljenu akciju (mada ih je u zadnje vrijeme sve manje, kreativnost nam je pravo slaba, valjda ce sa. Sneijderom biti bolje)

Da, Ranocchia me jako pozitivno iznenadio, bice strasno pojacanje, odlican je!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #32
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Na penale prosli !
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #33
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

realno nismo zasluzili da prodjemo,al imali smo srece i hvala Bogu na tome. Majstorski opucani penali...

ODLICNO ! Ostajemo u igra za sva tri trofeja i ove godine
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #34
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Tooooo!!Ljudi ja sam presrecan jer smo prosli,tezak mec,povrede,umor i jos produzeci pa i penali!!Svaka cast!!FORZA RAGAZZI!!!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #35
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

odlicno izuzetno teska utakmica koja ce nam sigurno sluzit za podizanje motiva

pandev vec sam dovoljno komentariso ovo penal slucajno pogodio a ima nesto noviteta u igri pokusava nako spor nekog da pretrci smijesno hehe
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #36
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

A čovječe, koliko mi srce lupa, još ne mogu da vjerujem, samo smo imali sreće u ovim penalima, inače, loša igra, ali nadam se boljem. Bitna je pobjeda!

__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #37
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Kako je Inter los to je strasno!! Renocchia man of the match!!definitivno momak je igracina,pokazuje to u 22 godini zivota,znaci jos 15 moze igrat u Interu..jedino pozz ove veceri je da se Cordoba i Matrix mogu lagano oprastat ima ko da ih zamjeni..Pandev!!ja neznam sta se desava s tim momkom nemoguce da je zaboravio igrati fudbal preko noci..definitivno on treba da ide kod psihijatra da se pregleda,nesto nije uredu s njim..
Nek su prosli al nisu zasluzili ni secunde da prodju na kraju mi je bilo zao Napolia,realno!!Igraci Intera se nisu ni oznojili kako treba al opet odbranili su se a i dosli su da se brane to je vidljivo bilo poslije 7 minuta igre!!Okrenuti se sad Seria A i stici Milan to treba da bude jedini cilj u skorije vrijeme!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #38
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Kako je Inter los to je strasno!! Renocchia man of the match!!definitivno momak je igracina,pokazuje to u 22 godini zivota,znaci jos 15 moze igrat u Interu..jedino pozz ove veceri je da se Cordoba i Matrix mogu lagano oprastat ima ko da ih zamjeni..Pandev!!ja neznam sta se desava s tim momkom nemoguce da je zaboravio igrati fudbal preko noci..definitivno on treba da ide kod psihijatra da se pregleda,nesto nije uredu s njim..
Nek su prosli al nisu zasluzili ni secunde da prodju na kraju mi je bilo zao Napolia,realno!!Igraci Intera se nisu ni oznojili kako treba al opet odbranili su se a i dosli su da se brane to je vidljivo bilo poslije 7 minuta igre!!Okrenuti se sad Seria A i stici Milan to treba da bude jedini cilj u skorije vrijeme!!
andrea odlican,ali zaboravljas sta je luca odbranio
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #39
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

jel to i Pandev zabio...

nisam gledao tekmu, ali nikako mi se ne svidja ovo sto smo cak do penala dogurali i to sa najjacim sastavom...jbt i ovako jedva igraju jos je samo ovo falilo...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #40
Maicon
Banned
 

Join Date: Dec 2010
Posts: 140
Send a message via ICQ to Maicon
Default

Jedva!
Maicon is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #41
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
jel to i Pandev zabio...

nisam gledao tekmu, ali nikako mi se ne svidja ovo sto smo cak do penala dogurali i to sa najjacim sastavom...jbt i ovako jedva igraju jos je samo ovo falilo...
E imam osecaj da cim se vrate Milito,JC i Wesley...vratice se ceo tim.Sve na svoje mesto ce da dodje...
P.S. Imao sam osecaj da ce Lavezzi da promasi penal sada,i promasio je...slusajte mene
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #42
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Kakav crni najjaci sastav,fale nam Cesar,Samuel,Snajder,Milito,cetri ponajbolja igraca u svakoj liniji,i mi izvucemo nerijeseno u 120 minuta u Napulju...Napoli je definitivno bolji bio,ali koja bi to ekipa na svijetu bez ovakva cetri igraca izvukla iks kod drugoplasirane ekipe Serije A??? Chivu igra sve bolje,Zanetti i Cambiasso su izuzetno spremni igraci,institucije,a Ranocchia i Mariga definitivno zasluzuju vec minutazu,koju ce vremenom vjerovatno i dobiti...Santon je ove sezone sasvim dovoljno dobio vremena da pokaze sta moze,i nije ni sjena od prosle sezone...boljeg igraca,nazalost,trenutno nemamo od Pandeva,tako da mora igrati,to i Leonardo zna,ali nadam se da ce doci Pazzini...kad se vrati ova cetvorka,plus pojacanje/a,bice to drama dobar tim
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #43
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by LFMCF View Post
Kakav crni najjaci sastav,fale nam Cesar,Samuel,Snajder,Milito,cetri ponajbolja igraca u svakoj liniji,i mi izvucemo nerijeseno u 120 minuta u Napulju...
nesto ja Samuela, JC, Sneijdera ne vidjam u zadnje vrijeme na terenu...

kad sam rekao najjaci sastav mislio sam trenutno, a trenutno ni jedan od tih sto si ih nabrojao ne konkuriraju za sastav tako da je ovo veceras bio nas najjaci moguci sastav...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #44
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
nesto ja Samuela, JC, Sneijdera ne vidjam u zadnje vrijeme na terenu...

kad sam rekao najjaci sastav mislio sam trenutno, a trenutno ni jedan od tih sto si ih nabrojao ne konkuriraju za sastav tako da je ovo veceras bio nas najjaci moguci sastav...
Nisam vidovit da znam sta ti mislis I ti si razocaran sto smo bez njih izvukli nerijeseno u Napulju??? Zamisli Barcu bez Valdeza,Puyola,Xavija i Messija...mislis da bi pobijedili na San Paolu???
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #45
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

sta mene briga kako bi glupa barcelona izgledala bez tih glumaca i dali bi pobijedila...

a gdje sam to ja napisao da sam razocaran rezultatom iz napulja...glupo mi je sto smo igrali sa najjacim sastavom 120 min, a mogli smo to izbjeci, pa makar i ispali...

ali sva sreca pa ne igramo utakmice svaka tri dana, pa se igraci mogu odmoriti...
Huska is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 04:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic