Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-02-2011   #17551
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

4-4-2.com navodi da je Benzema u pregovorima sa Interom, kao zamena za Diega koji ce nas na leto napustiti. Spominje se cena od €20m.

Nekako mi je ovo malo smesno...
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011   #17552
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ja bih uzeo Benzemu trceci. Odlican igrac, a prije svega mlad... za te pare, isplati se. Jos kad bi Diega dali Realu, to bi bio potez kako valja.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011   #17553
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

I meni se svidja, samo mi je ova cena malo smesna za njega...(ili ja nisam dovoljno informisan, mislim da vise vredi )
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011   #17554
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

i opet vi ocete da oterate milita
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2011   #17555
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

Lepo kaze covek,gde cete bre sa Militom,treba ga pozlatiti i ostaviti do kraja karijere u interu
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011   #17556
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

ganjamo Vargasa i Montoliva,
Fiorentina trazi 40 miliona
mi ponudili 25 mil. + Obija i Santona
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2011   #17557
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Ne bi ni Vargasa ni Montoliva volio vidjeti u Interu za tolike pare a kamo li uz to još dati 2 talenta. Mislim da nam ni Benzema nije potreban pored Pazzinia,Eto'a i Castaignosa(nadam se da ste vidili njegove 2 golčine ). Milita će vjerojatno prodati ako ga ozljede i dalje budu mučile,golgeterski instinkt ovu igračinu sigurno neće nikad napustiti. Vjerojatnije da ćemo dovesti tip krilnih napadača kakvi su Tevez ili Rossi nego čistu špicu kakav je Benzema
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17558
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ne verujem puno u te tračeve za Vargasa ali Montolivo je potpuno realna opcija koja bi nam vrlo dobro došla.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17559
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Vargas je ovu sezonu katastrofa!!! Ni Montolivo mi nije ništa posebno, ima mnogo boljih igrača...ali dobro, ako bi slučajno došao, nebi se bunio previše
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17560
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ni jedan ni drugi nisu igraci za Inter.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17561
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ni jedan ni drugi nisu igraci za Inter.
ma nek kharja i nagatomo jesu ???

mislim da bi nam obojica dobro došla,
Vargas prvenstveno zbog Pazzinija , a poznaju se od ranije iz viole
njegovi centaršutevi su maestralni, kao i korneri slobodnjaci itd,
i ofanzivno bi bili extra po lijevoj strani, po 1vi put ako se ne varam

Montolivo nije baš 1vi izbor ali može biti dobar, mislim da bi mogao uletiti u prvih 11 , pored dekija i motte

i nema potrebe unaprijed šizit za Castaignosom, zabio je ekipi koja bi degradirala iz serije B
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17562
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

A, golcina od ovog Castaignosa, nevjerovatno!hehe, smijesno, samo se nasa uprava moze zalijepiti za ovakav tip igraca koji ce kasnije na razne posudbe..a, ova 2 gola sto je dao, kod prvog je mislio prebaciti loptu suigracu, ali je usla, jer je golman, i citava odbrana ove ekipe gomila retarda, a drugi gol kao neke skarice...hehe, grohotom se smijem..vec je neko rekao kakvoj je ekipi dao golove.

Vargas, Montolivo..pa, ne bi bio presretan kad bi njih doveli, prvi je igrac koji odigra par maestralnih partija, pa onda nista, pa je sklon povredama, i tako..a, drugi je prosjek, nije kvalitet za Intera, a i gdje bi igrao, umjesto koga.

Citam kao zainteresirani smo za Falcaa iz Porta, e to je pravi igrac, mada je slican Pazziniju, strasan je.

I dalje se nadam da nije gotova prica oko Sancheza, i da ce se jos na tome raditi, takav igrac nam treba!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17563
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
ma nek kharja i nagatomo jesu ???

mislim da bi nam obojica dobro došla
Ja od pocetka pricam da Kharja nije igrac za Inter, iako se nije lose uklopio. Nagatomu bih da jos vremena da pokaze sto zna, iako me nije odusevio.
Vargas ne zna sto je odbrana, a mi pored Maicona, ne moze priustiti sebi jos jednog beka koji vise 'visi' na protivnickoj nego na svojoj polovini.
Montolivo mi je igrac za timove srednje klase, i nikako mi ne dolazi u obzir kao pojacanje Intera, osim kao igrac za klupu.
Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
A, golcina od ovog Castaignosa, nevjerovatno!hehe, smijesno, samo se nasa uprava moze zalijepiti za ovakav tip igraca koji ce kasnije na razne posudbe..a, ova 2 gola sto je dao, kod prvog je mislio prebaciti loptu suigracu, ali je usla, jer je golman, i citava odbrana ove ekipe gomila retarda, a drugi gol kao neke skarice...hehe, grohotom se smijem..vec je neko rekao kakvoj je ekipi dao golove.
I dalje se nadam da nije gotova prica oko Sancheza, i da ce se jos na tome raditi, takav igrac nam treba!
Prijatelju, u jednu recenicu si izuzetno degradirao momka koji je bio prvi strijelac Evropskog U19, iako ga nikad nisi gledao osim na YouTubeu (ubijedjen sam), ukazao si na to da vidis u buducnosti, tj. vec si ga poslao na pozajmicu. I da, pokazao si da citas misli. Ti znas da je on htjeo da asistira, ali je slucajno dao gol...
Ne valja to. Dajmo mu priliku da se pokaze, ipak je mlad, i ima potencijala. To je dobar pocetak, a na njemu je, dali ce ga iskoristiti. Nisu ovo njegova prva dva gola u sezoni, mislim da ih je vec zabio 9 ili 10. Nista spektakularno, ali solidno...
Za Sancheza se slazem, apsolutno igrac koji nam treba, i koji bi nam dao veliki plus.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17564
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Razlika je u tome sto su Kharja i Nagatomo dovedeni za gloginje,a za Vargasa i Montoliva se spominje cifra od 40 miliona eura...i Kharja nije pojacanje,kako to pojedinci ne zele da shvate,vec igrac koji je doveden da pojaca konkurenciju,jer smo bili preplavljeni povredama...a Nagatomo sve sto je do sad odigrao,bilo je u najmanju ruku solidno,a mislim da moze samo bolje i bolje igrati...Vargas je proslu sezonu odigrao dobro,i to je sve od njega,a Montolivo prenapuhan igrac,i pojedinci ga ovdje gotive samo zato sto je Italijan...meni licno,nije vazno odakle je,koje je rase...vec je li dobar igrac i kako igra,a sa pojedincima ovdje,koji igrace Intera nazivaju crncugama,zutokljuncima i sl. ne treba ni ulaziti u raspravu,jer su veoma objektivni,a cak neki i ne gledaju utakmice
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2011   #17565
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ja od pocetka pricam da Kharja nije igrac za Inter, iako se nije lose uklopio. Nagatomu bih da jos vremena da pokaze sto zna, iako me nije odusevio.
Vargas ne zna sto je odbrana, a mi pored Maicona, ne moze priustiti sebi jos jednog beka koji vise 'visi' na protivnickoj nego na svojoj polovini.
Montolivo mi je igrac za timove srednje klase, i nikako mi ne dolazi u obzir kao pojacanje Intera, osim kao igrac za klupu.

Prijatelju, u jednu recenicu si izuzetno degradirao momka koji je bio prvi strijelac Evropskog U19, iako ga nikad nisi gledao osim na YouTubeu (ubijedjen sam), ukazao si na to da vidis u buducnosti, tj. vec si ga poslao na pozajmicu. I da, pokazao si da citas misli. Ti znas da je on htjeo da asistira, ali je slucajno dao gol...
Ne valja to. Dajmo mu priliku da se pokaze, ipak je mlad, i ima potencijala. To je dobar pocetak, a na njemu je, dali ce ga iskoristiti. Nisu ovo njegova prva dva gola u sezoni, mislim da ih je vec zabio 9 ili 10. Nista spektakularno, ali solidno...
Za Sancheza se slazem, apsolutno igrac koji nam treba, i koji bi nam dao veliki plus.
Mi smo u vrhu timova koji trose mlade igrace, salju ih na posudbe, i zaljecu se na njih nakon par postignutih golova, i to u Holandskom prvenstvu koje je svake godine sve losije, katastrofa, pogotovo ako pricamo o odbranama..golovi kao na traci padaju, i vjerovatno bi i ja postigao do sada 10 tak golova.

Nisam mislio spustati momka, vjerovatno ima odredjene kvalitete, ali za moj pojam on je samo "jedan u nizu", i nista drugo, tako da mu ne bi trebao davati posebnu paznju..zapamti da ide na posudbu odmah, pa ce se vratiti iduce godine, pa opet, i sve tako i onda cemo ga izgubiti iz pamcenja.

Idealno bi bilo, Sanchez in, Taiwo in, i Pjanic in, Milito out (hvala mu za sve, ali mislim da je dao sve od sebe), i jos dosta igraca pustiti da idu.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic